0

City wydało 500mln i zaczęli grać.
Guardiola bez transferów nie wygrałby żadnych trofeów.

0

@MesQueUnClub96 jak to walec, ale już prawie żarło.

0

@MesQueUnClub96 walec ten Haga się rozkręcał

0

@abram3k tragiczny był na początku, teraz się rozkręcił

0

Nikt nie chce mistrzostwa, najbardziej my, ale reszta też nie.

2

@NoziX1 tylko po co jak on gra tam gdzie Yamal.

1

@GigiAmoroso ciekawe kiedy poleci ten pasterz

2

@macio_944 zostanie przeniesiony na inną parafię, luz.

1

@leonek160 LM też nie jest jakoś nierealna patrząc na to, że z tymi wielkimi potrafimy wygrywać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@July_6_BcN opłacany przez La Ramble.

1

@Azazel_Pazuzu bo źle na to patrzysz, to nie ogląda się jako sport a raczej jak film/serial.

10

@MateS prawda, ale jak Madryt wyje w komentarzach xD

35

Co Stano wrzucił xD

2

GOAT w Betisie.


14

Ostatnie mecze w lidze:
Sociedad - porażka
Celta - remis
Las Palmas - porażka
Mallorca - wygrana
Betis - remis
Leganes - porażka
Atletico - porażka
Getafe - remis
8 spotkań - 1 zwycięstwo -3 remisy - 4 porażki

To jest kur*a dramat...

2

@Popitek12 FC Sherwood

2

Barcelona to Robin Hood.

0

Szkółka Realu lepiej zagrała niż sam Real.

0

@krol211 4 miejsce nawet może być niedługo.

0

@MessiSuarezNeymar przyszedł Janusz z kanapy i wyjaśnił podstawy bronienia xD

0

I po co było wygrywać z tym Realem 5:2?

1

5 lat z Getafe na ich stadionie nie wygraliamy i 1 raz od 5 lat strzeliliśmy tam bramkę.

0

@Sau_Ron kolejny taki mecz.

1

I ktoś tu przed meczem próbował mnie przekonać, że Real Madryt jest bardziej obrzydliwy.

1

Getafe 1 i 1 okazja wykorzystana
Barcelona 6 okazji i 1 wykorzystana

Dziękuję, kolejny taki mecz...

0

Karny odłożony, będzie dla Realu Madryt.

4

i to nie jest karny? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Lewandowski myśli, że jest Yamalem.

0

Lewym do zmiany, obcy element, dawaj Olmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?