D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas a czemu ma się śmiać? Ma odgrzebywać żarty z przed 20 lat?
2
@tbas i po co te kłamstwa? Przecież śmiał się z tych ławek 2 lata temu, ale ciężko sprawdzić i lepiej roznosić te bzdury.
0
@FcPortoFan1999 Barcelona prześladuje Real.
0
@tbas gdzie ja krytykuje WOŚP? Bardziej chodzi o rząd i to co robią z naszymi pieniędzmi, bo wiecznie liczą, że Owsiak zasponsoruje szpitale.
1
@LambiPL to znaczy że rządy jednych i drugich są beznadziejne.
1
@LambiPL moja wina, że rząd przewala pieniądze na głupoty? Na jakieś Pisowskie ławeczki patriotyczne czy na TVP 3 miliardy.
4
@kuz obejrzałeś do końca? Żeby zakupić ten sprzęt wystarczyło by podnieść składkę o złotówkę i przez rok by się uzbierało tyle co Owsiaka, plus zamiast walić w TVP 3 miliardy, można ten sprzęt byłoby kupić.
2
@vangoor znalazł prosty sposób jak wyjść z długów [zobacz Jak]
17
Ps. Nie mam nic do Owsiaka, niech sobie zbiera, ale ta narracja w mediach o tym jak WOŚP jest niezbędny do funkcjonowania szpitali jest śmieszna.
2
Bunting - Price w finale Bahrain Masters.
21
@Popitek12 Cole Palmer
1
@Arden
2
@Arden inny dziennikarz pisał, że Peña. Czyli 50/50.
0
@Ogorinho1974 rzucić po 19 bramek w 60 minut to jest żart.
2
Bunting w finale Bahrain Masters, rywalem Wright albo Price.
0
@messi33 skończyło się złote pokolenie
1
Bunting pokaz siły!
0
"Jestem wielkim fanem Barcy i wielkim fanem Realu Madryt."
xDDDDDD
0
@kuz nie wiem jak Ci to wyszło, ale ok.
1
A mieliśmy wrócić w tamtym roku.
0
@Kgorecki2500 prawda jest taka, że zabił złego czlowieka, ale oni sami byli złymi ludźmi.
2
@Nightraider mógł przecież cofnąć akcje o 10 minut i gwizdnąć spalonego.
0
@CLS63AMG największy sukces to, że nie rządzi już PiS. Reszta jest nieważna.
0
AstraLaga na pierwszego bramkarza.
2
@GigiAmoroso GOAT
6
@Rastafarnianin no i nie podobasz mi się.
2
@Arden Pena, niestety Szczęsny sam się załatwił.
2
@Esteban_ 9 lat, szybko zleci
0
@marcin62 a ja takiego rekordu nie mogę zrobić. #piekłomężczyzn
ale to jest smutne, że ona dzięki temu ma miliony na koncie.
1
Komentarz usunięty