D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Obecnie mój ulubiony piłkarz :)
11
ale to chodzi
2
@martiniloca czepiania się dziś Peña to wyższy poziom odklejenia.
1
@martiniloca akurat takiej interwencji nie miał.
3
@DonAndresFCB ale później nie miał obowiązku wyjąć strzału Mbappe a to zrobił.
0
@AmigoBlancos Lucas Vasqueza należy pochwalić i Viniciusa.
17
Ojciec Cubarsiego to Robben?
9
Powiedzmy sobie szczerze, że to Real powinien grać w 10 już w 1 połowie.
Sędzia pomógł, bo mogła się stworzyć historia, my byliśmy dziś gotowi na wielki wynik.
0
@Majkel34 To chyba nie Niemiec
1
@Criss18Barca ale nadal lepiej by było dla nich jakby grał na pozycji Viniciusa
15
Enzo też z nami! Piona mordo ;)
4
i skandal bo Balona nie dostał xD
0
@vangoor żeby tylko Wojtek bronił
1
@clyde trzymaj się, ja też mam podobne problemy, trzeba się cieszyć z drobnych rzeczy ;)
15
Nasz chłop :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 chyba chodziło o taką klasyczną Manite, nadal Manita, ale 5:0 w Hiszpanii jest wyjątkowe.
20
Najpiękniejszy 17- latek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Piękny wieczór! :)
6
@macio_944 Muller zawsze ma szacunek do Barcelony, on nawet mówił że jej kibicuje.
4
Laporta to hiszpański odpowiednik Janusza
0
Świzdu gwizdu pół miliona poszło w piz...
3
Piękna ta żółta drużyna Realu.
1
Raphinha na basen po meczu
0
Dobra Pena PRZEPRASZAM!
2
Ej Seba już nie lubimy Szczęsnego.
0
ale żeś to Wojtas zepsuł...