D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs ja byłem pewny, że po Las Palmas
0
Pytania są tendencyjne
1
@KamQiX co mnie jakieś Femeni
2
Czy @jowita to GOAT la Rambli?
0
@Tridente2015 tak już raz ich wykluczyli z LM, ale pieniążki załatwiły wszystko.
6
Mieć 115 zarzutów w sądzie, ale i tak może sobie kupować kogo chcesz i rejestrowac bez żadnych przeszkód xD
5
@Kessie jest zbyt POTĘŻNA na tą stronę
6
@wpwelement @jowita w robocie na 3 etatach, tyra na tego nieroba.
5
@PatrykBarca Jude Bellingham z nami wyglądał jak kalafior, nawet najlepsi czasem tak grają.
A Kvara od 3 sezonów trzyma bardzo wysoki poziom, tamten sezon miał nawet lepszy niż ten mistrzowski, tylko że całe Napoli było tragiczne.
0
@KobeFR Bates Motel
3
Strona umarła, przybywam z drugiej strony.
1
@takisobiektos za dużo błonnika
0
@urbipl to musi być jakiś fejk. Dias nie gra a jak gra to City w obronie slabo, tak samo Rodri. Olmo jest a nie ma Viniciusa, Salaha czy Raphinhy.
1
@BulaKG tylko strumyk w Polsce brak transmisji.
23
Karny dla Realu Madryt!
0
@Coutinho007 Pena
0
ale to jest bramkarz :o
0
@MessiForeverTheBest byłby Czeskim Lewandowskim.
0
@ketrab321 na Araujo zarobimy z 60mln, Tah przyjdzie za darmo z niższą pensją pewnie.
Jesteśmy w beznadziejnej sytuacji finansowej, nie możemy normalnie rejestrować piłkarzy a odejście Araujo za dobry pieniądz może nam pomóc nie przeżywać sytuacji jak z Olmo.
2
@Popitek12 Cole Palmer
0
Sahin do zwolnienia a Piszczek na 1 trenera, Łukasz będzie jak Oscar Hernandez.
1
@Kidd taki to informatyk
1
Obrona Dortmundu to nawet w Ekstraklasie miałby problem, co to za ziomki tam grają.
0
@escarabajo chłopie ja Ci zaufałem i postawilem na BVB
1
@Messibestplayerintheworld dla mnie do 5 sezonu absolutny majstersztyk, później gorszy był, nie wracam do tamtych odcinków zbyt często.
11
Kiedyś to były debaty.
15
@July_6_BcN Alfa
2
@wojopancer Alfa Romejo? Jakie Alfa Romejo?
0
@Niedzwiad przecież on już tam gra.
0
@matirix20 jakiś błąd, mają naprawić.