3

@Popitek12 no ciężkie pytanie, bo możliwe, że dostanę też od Probierza, miałbym rozdarte serce.

13

@draxidox Silniczki zaraz będą krzyczeć, że dobrze mówi a PiS to więcej kradł, PO dobrze robi, dobry przekaz leci i masz czystą wodę w TVP.

4

@Alvarinho oglądam tenis i nadal Palmer lepszy od Ronaldo.

0

@Encore a w czym mu to przeszkadza do prawie zdobycia hattricka?

0

@FcPortoFan1999 a ja Podbeskidzie takie z Łęczną

0

@July_6_BcN Alfons

9

Wyciekło nagranie z innej kamery.

5

@Czajka90 jakiś randomowy Czech za 15 mln a my się cieszymy jak za Polaka dadzą 5 mln.

1

@marcin62 pewnie coś w stylu Aubameyanga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LeoMessiiBarcaPepa sprawdź w banku czy masz taką transakcję, bo może fejk albo ktoś Ci podpiął kartę do opłacenia tego lub sam to zrobiłeś i nie pamiętasz.

33

Piękne streszczenie występu Szczęsnego xD

1

Najlepszy sportowiec to Pan Sebastian Kawa.

0

@Stinger_ no chyba tak.
2 razy był klasyfikowany w Pucharze Świata
- 81 miejsce w ogólnej
- 35 miejsce w ogólnej

Jedno miejsce na podium, właśnie to zwycięstwo gdzie wiał wiatr.

On ma zwycięstwo w Pucharze Świata a taki np. Deschwanden nie ma.

1

@Rastafarnianin tak jak kiedyś Biegun, wygrał pierwszy konkurs, miał żółtą koszulkę a później tragedia xD

31

Pragnę przypomnieć, że rok temu Pena stracił 2 bramki z Barbastro.

Szczęsny > Pena

1

@NeroTFP1 już ego wywaliło mu

1

@Pedri16Future najlepsza 9 w historii

6

Niestety przez transfer Olmo, Pablo Torre jest blokowany, bardzo dobry piłkarz z wielkim potencjałem.

0

@vangoor Pena puściłby 2 bramki z tego

2

I tak się broni Panie Pena, klasa występ Szczęsnego, bez niego byłoby 2:2

1

@Misugi14 pewnie AstraLaga zagra.

0

West ham jest katastrofalne: 5 od Arsenalu, 5 od Liverpoolu, 4 od Tottenhamu i teraz 4 od City a może i więcej.

2

@Encore niestety niektórzy tu jak usłyszą pochwałę Realu a krytykę Barcelony to im odbija.
Podobnie jak z polityką PiS-u i PO tam też jak ktoś pochwali kogoś a kogoś innego skrytykuje to już jest przypisany do jakiejś partii.

5

@Ojciec5tkidzieci nie rozumiem czepiania się Ćwiąkały, on wydaję się neutralny.
Jak jest za co chwalić Real czy Barcelonę to chwali jak trzeba krytykowac to krytykuje.

0

@MesQueUnClub96 ma złoto w drużynie

1

Kraft GOAT skoków.

0

@takisobiektos i co z tego, że rok olimpijski? Zdobyliśmy aż 1 złoty medal.

4

Lewy to miał farta, że za takie coś dożywocia nie dostał.


7

Męczennik....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?