D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 no ciężkie pytanie, bo możliwe, że dostanę też od Probierza, miałbym rozdarte serce.
13
@draxidox Silniczki zaraz będą krzyczeć, że dobrze mówi a PiS to więcej kradł, PO dobrze robi, dobry przekaz leci i masz czystą wodę w TVP.
4
@Alvarinho oglądam tenis i nadal Palmer lepszy od Ronaldo.
0
@Encore a w czym mu to przeszkadza do prawie zdobycia hattricka?
0
@FcPortoFan1999 a ja Podbeskidzie takie z Łęczną
0
@July_6_BcN Alfons
9
Wyciekło nagranie z innej kamery.
5
@Czajka90 jakiś randomowy Czech za 15 mln a my się cieszymy jak za Polaka dadzą 5 mln.
1
@marcin62 pewnie coś w stylu Aubameyanga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LeoMessiiBarcaPepa sprawdź w banku czy masz taką transakcję, bo może fejk albo ktoś Ci podpiął kartę do opłacenia tego lub sam to zrobiłeś i nie pamiętasz.
33
Piękne streszczenie występu Szczęsnego xD
1
Najlepszy sportowiec to Pan Sebastian Kawa.
0
@Stinger_ no chyba tak.
2 razy był klasyfikowany w Pucharze Świata
- 81 miejsce w ogólnej
- 35 miejsce w ogólnej
Jedno miejsce na podium, właśnie to zwycięstwo gdzie wiał wiatr.
On ma zwycięstwo w Pucharze Świata a taki np. Deschwanden nie ma.
1
@Rastafarnianin tak jak kiedyś Biegun, wygrał pierwszy konkurs, miał żółtą koszulkę a później tragedia xD
31
Pragnę przypomnieć, że rok temu Pena stracił 2 bramki z Barbastro.
Szczęsny > Pena
1
@NeroTFP1 już ego wywaliło mu
1
@Pedri16Future najlepsza 9 w historii
6
Niestety przez transfer Olmo, Pablo Torre jest blokowany, bardzo dobry piłkarz z wielkim potencjałem.
0
@vangoor Pena puściłby 2 bramki z tego
2
I tak się broni Panie Pena, klasa występ Szczęsnego, bez niego byłoby 2:2
1
@Misugi14 pewnie AstraLaga zagra.
0
West ham jest katastrofalne: 5 od Arsenalu, 5 od Liverpoolu, 4 od Tottenhamu i teraz 4 od City a może i więcej.
2
@Encore niestety niektórzy tu jak usłyszą pochwałę Realu a krytykę Barcelony to im odbija.
Podobnie jak z polityką PiS-u i PO tam też jak ktoś pochwali kogoś a kogoś innego skrytykuje to już jest przypisany do jakiejś partii.
5
@Ojciec5tkidzieci nie rozumiem czepiania się Ćwiąkały, on wydaję się neutralny.
Jak jest za co chwalić Real czy Barcelonę to chwali jak trzeba krytykowac to krytykuje.
0
@MesQueUnClub96 ma złoto w drużynie
1
Kraft GOAT skoków.
0
@takisobiektos i co z tego, że rok olimpijski? Zdobyliśmy aż 1 złoty medal.
4
Lewy to miał farta, że za takie coś dożywocia nie dostał.
7
Męczennik....