D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Laporta to do Polskiej ligi by pasował, oni też wszystko na ostatnią chwilę, żyją ponad stan, wydają pieniądze których nie mają a na końcu miasto ratuj i dej nam pieniądze.
6
ale z tym Olmo to dajcie spokój, kto to słyszał...
0
ale meczycho :o
2
kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje.
0
@barca__rządzi czasem się gubią jak ktoś szybko rzuca, ale przeważnie to kamera zawsze na 20.
0
@barca__rządzi patrzą na zawodnika w co celuje
1
@okiemtypera_lucaxx95 i wygląda jakby 17 lat to miał 17 lat temu
5
Dzisiejszy wyjściowy skład United kosztował 480mln
a w obwodzie jeszcze:
-Yoro 60mln
- Antony 100mln
- Mount 60mln
-Ugarte 50 mln
- Bruno 65 mln (jedyny dobry transfer)
... i inny szrot
Wydać prawie 1mld i mieć takie dziadostwo xD
1
@Gaucho tak samo jak my, udają bogatych.
1
Czyżby De Graaf zrobił niespodziankę.
1
@tbas przecież to jest fejkowe konto xD
Slow Sports News xD
0
@Criss18Barca sok z gumi jagód
3
Niech Newcastle się uspokoi, bo mam poniżej 4.5 bramki.
1
I po co było wywalać ten Haga, robił wyniki ponad stan.
2
@July_6_BcN jak kuzyna nie zaliczysz to w rodzinie się nie liczysz.
2
Za chwilę ten GOAT
7
Chciałbym się cofnąć w czasie.
1
Piatreczko był na kuponie to zagrał najgorsze spotkanie na turnieju xD
2
@Kgorecki2500 twit roku na koniec xD
0
@Balboa901 Polska 2026
0
Znowu Doets się prześlizgnie...
16
ale to jest sekta xD
4
@Eklerek pies sąsiada prosi o link
0
@A4ron średnia lepsza, ale na podwójnych takim kozakiem nie był.
1
@MesQueUnClub96 marzenie, dwóch ulubionych, chociaż jednak Price.
0
Najlepszy indywidualny występ w tym turnieju, Wright kozak totalny!
3
ale widać jaki szacunek ma Wright do Humphriesa, wie kogo pokonał.
0
Niemożliwy jest Wright dziś
1
@okiemtypera_lucaxx95 taki jest sport, nie da się wszystkiego wygrywać. Djokovic, Nadal czy Federer też wszystkiego nie wygrali a nikt nie nazwie ich przereklamowanymi.
0
@okiemtypera_lucaxx95 przereklamowany xD
On prawie wszystko wygrywa, to że ma jeden słabszy mecz niczego nie zmienia. Spójrz na rankingi finansowe.