2

@Michall99 był na kontrakcie Christensena zarejestrowany a ten się wyleczył i miejsca brak

0

@normasubiektywna przecież ja tego nie napisałem serio, wiem że nie da się go wyrejestrować, bo bagno by się zrobiło. Takie coś jedynie w FM można robić, ale on tak wkurza, że lepiej mieć Olmo niż jego

0

@normasubiektywna myślę, że jest, ale nikt w klubie tego nie zrobi, bo byłaby afera, że kapitana wywalili ze składu.

0

@Szklaner lepiej mieć w składzie Olmo niż de Jonga a i pensja z 3 razy mniejsza.

32

Powinni wyrejestrować de Jonga a zarejestrować Olmo.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Van Gerwen 4 sety wygrał 3-2 i jeden 3:1
Rydz 0-3, 1-3, 1-3

Rydz większa średnia
Więcej 180
Więcej 140
Więcej podejść na double
Jak Rydz nie miał nic do powiedzenia to Barcelona zarejestrowała Olmo.

2

@okiemtypera_lucaxx95 chyba inny mecz oglądałeś

0

@MesQueUnClub96 wygląda najlepiej

0

@gumaz Rydz? TOP!

1

@Volk to że nie chcą uzależniać klubu od zachcianek miliardów i chcą mieć wpływ na rozwój klubu.
Niestety nabrali się na Bartomeu po tryplecie i musimy ponosić konsekwencje.

1

Kapitalny Rydz, szkoda że jeden musi odpaść.

0

@bartekvisca nawet na moje usługi ich nie stać.

0

Pięknie Price, do końca!

6

@barcelonaLM gorzej, że umarł jego chłopak :(

0

Dobra tam Olmo... Nico, Tah i Haaland tu przyjdą a może i Neymar jeszcze.

5

Dopiero 20 minut a już mnie ten 2025 wkur*ia

1

@clyde też tak uważam, dowieźli.

2

Szkoda, że Wojtek nie ma tu konta.
Co do Xaviego to się nie zgadzam, chociaż po czasie go trochę rozumiem i w innej Barcelonie mógłby się sprawdzić.

0

Polsat chyba dziś najlepszy.

0

@MesQueUnClub96 mogę być

0

To za bezpieczny rok, Wladziu!

5

0

@cules100pro pewnie można, ale czy Olmo będzie chciał czekać w niepewności czy uda nam się limity wyrobić.

2

@Culer9002 für deutschland

6

La zabawa!

2

@Popitek12 po 5 minut na każdej, Republika -> Polsat -> TVP2

3

Smolasty, Skolim, Wersow widzę, że dużo mam do nadrobienia.

1

@Kgorecki2500 nie, tak jak Ty na profilowym.

3

@Rastafarnianin i pracują w "Szlachta nie pracuje"

0

@RoberDzik jak kase dostanie to pewnie tak i tak byłby kontuzjowany z 2 miesiące to co mu tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?