1

@blakkudium mógł być w Barcelonie

0

@ElKamil tam nikt tego nie ocenia. Ocena na podstawie algorytmu a tam Szczęsny wszystko zrobił dobrze.

32

Nie tylko Polaczki doceniają występ.

https://x.com/ManagingBarca/status/1877079574007128248

0

Na sofascore Szczęsny 8.4 najwyzsza ocena meczu. Dziękuję!

4

Spokojnie Kamil Gala i tak powie, że przekręt. Jemu prawda nie przeszkadza.

4

co musi zrobić de Jong żeby przestać istnieć w tym klubie?

2

@Roobo i ty masz paszport Polaka z orłem w koronie?

1

Jest i kłapouchy

0

Fart ze spalonym jak u Peña.

1

Szczęsny na Sofa 8.1, tylko Gavi więcej 8.3.

14

ale tak serio jak Pena stoi to rywale strzały życia a jak Szczęsny to takie farfocle dają xD
AURA SZCZESNEGO.

0

@vangoor Andreas nie podpuszczam Cię, ale nie skoczysz z 2 piętra.

0

@Popitek12 Cristiano Ronaldo

0

Lewandowski schodzi, koniec magii na boisku.

2

de Jong i Ferran, więc jeszcze trzeba uważać.

0

Lewandowski to dziś PRIME Ronaldo z mundialu 2002

1

@regatta52 aleeee kleją!!!

2

Ten co złapał na chillu xD

0

@FCB24 w wyjściu tak w bronieniu? Wątpię.

0

Ta Anka musiała znowu zacząć chodzić na bachate.

0

A co jeśli Szczęsny nie wpuści już gola? Moim zdaniem wpuści, ale co jeśli nie?

1

@Faro bo gdyby był Olmo to byśmy grali jak prime Barcy Guardioli

4

Lewandowski + trochę piłka odskoczyła to jest jedno z najczęściej wypowiadajacych słów przez komentatorów.

3

@abram3k nic nowego, od 5 lat już.

0

Jakbym nie wiedział to pomyślał bym, że to Podbeskidzie takie z Łęczną ten mecz.

3

i to jest przewaga Szczęny, potrafi bronić w polu karnym

4

Wojtas wyszedł jak po szlugi.

0

Peña wracaj do bramki

2

@Veysel 11 Sports

0

Jakie to są łamagi w wykończeniu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?