D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@misterio a ile w USA miesięcznie ludzie płacą w składce na służbę zdrowia przez 50 lat?
1
@Jakchcesz już się nie da, zostajesz z nami na zawsze. Witaj Przybyszu!
12
@Roobo jestem daleki od teorii spiskowych, ale ta cała akcja wygląda jak ustawka.
Owsiak podejrzewam, że wiele razy takie wiadomosci dostawał jak i inne osoby z rządu pewnie.
Aż tu nagle przejęli się wiadomością, którą napisał jakiś dziadek 70 letni, który został momentalnie złapany i od razu powiedział, że to Republika mu kazała.
23
Ciekawe jak inne kraje radzą sobie ze służbą zdrowia bez pomocy Owsiaka.
To chyba znaczy, że wy jak i poprzednicy robicie coś źle skoro bez Owsiaka służba zdrowia byłaby w słabym stanie.
0
@marko111122 FCBarca.com premium
3
Wyszedł Minister od fikołków.
Dać się ośmieszyć na wizycie, która nie była planowana to tylko Polscy politycy potrafią.
6
@Prorokk czyli Putin też może, no spoko.
1
@Borneo może dlatego, że jest poszukiwany przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze.
MTK wydał nakaz aresztowania przywódcy Izraela i z jakiś powodów uznali go za zbrodniarza, na pewno nie za niewinność.
5
@Comentateiro a co nie zwaśnione? przecież tak się kreują w mediach.
6
@VegetaPolska "albo podejrzany świetnie kłamie albo mówi prawdę."
22
Piękne podsumowanie tej całej polityki w Polsce.
3
@norbi77 redakcja ukryta opcja Madrycka
1
@PatrychoO moim zdaniem Pręt Alexander Arnold
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@TheNekro94 no nie wiem czy jak zwykle, za zielonym ładem nie byli czy za noszeniem maseczek w pandemii.
Naprawdę szok, że czasem można się z kimś zgadzać w poglądach na jakiś temat i nie trzeba tu dopisywać teorii.
1
@LionelM95 na Max 3 sezony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derean takie moje guilty pleasure wejść tam jak Realowi nie idzie albo jak Barcelonie idzie.
0
@Roobo kto tam by pamiętał co się mówiło pół roku temu.
0
ale jak pięknie Kamil Gała się gotuje na X o zachowanie Maffeo, normalnie jakbym czytał o Viniciusie.
0
@Coutinho007 obecnie deklaruje się jako Argentyńczyk
2
@Popitek12 zdecydowanie
12
Dawaj dziś, przecież i tak tylko 2 mecze kary dostaniesz.
2
@Marian_Pazdzioch Mallorca, wolałbym się pośmiać dziś.
0
@mordini123 i co złego w tym, że wycięli reklamy?
2
@soczeq @jowita nigdy nie napisała niczego kontrowersyjnego.
2
@BorzyKrzys przecież wiadomo o co chodzi, fajnie się klika jak zobaczysz, że PiS popiera Rosję, parę ludzi kupi taką scieme a każdy głos się liczy.
0
Czemu Araujo do wypożyczenia a nie na przykład ktoś inny, nie wiem, strzelam taki de Jong. Kompletnie losowo go wybrałem.
2
@Comentateiro albo dziadka
11
@blakkudium zaraz dostanie 5 meczów kary za kwestionowanie wyroku La Ligi