D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To Yamal czy już Neymar?
0
@IMBALEO topowy
0
@Faro umówmy się, Martin nie robi niczego przypadkiem.
0
@ali3gator na oglądał się Wojtasa
1
ale kłapouchy wracał do obrony xD
7
Bartra chce dla Barcy jeszcze grać.
1
ale to wszystko chodzi bez Lewego.
0
@mekston ale co ukradliśmy Realowi piłkarza sprzed nosa to nasze.
3
@Hosh i Andre Gomesa gdzie Valencia miała dostać dodatkowy hajs jak Gomes wygra ZP. Nadal czekają
0
@FcPortoFan1999 nie róbcie tego sobie.
7
Juventus i remis to ich przeznaczenie.
0
@messi33 jeszcze biegają
5
co ten Edgar Davids
6
No może i jest źle, ale przynajmniej my rządzimy.
0
@clyde albo w Miodowych lata jak norek udawał biznesmena z Nigerii.
4
@Eklerek pewniak tak, ale w takim razie jak ten gościu mógł się ożenić z taką kobietą xD
20
@Borneo ten co nawiedzony
12
Skąd tacy ludzie mają pieniądze.
4
@Jakchcesz i mieli już Holendra z tamtego Ajaxu i świetnie się sprawdził.
4
@ObiwanKenobi
AURA
9
@Luciano99 Rozmawiaj? Co to za opcja? Krednij z kieszeni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 apropo czekolady, to dziś byłem w szoku, że czekolada Milka 100g w Biedronce po 8 zł.
0
@pluszek Panie za daleko, kto by tam do Gdańska jeździł.
9
@Ptasior prześlij mi Bliczkiem 10zl a Ci powiem.
Spokojnie, 100 tysięcy ludzi już mi zaufało.
5
@mkord tak, ale nagrane jakby w krzakach stał.
9
@Stinger_ trzeba mieć rodzinę w spółkach skarbu państwa.
0
@Kgorecki2500 czwarta od lewej
6
I ten gościu na trąbce w krzakach :D
1
@MOLESTA chyba bardzo chce do nas przyjść.