7

Nawet jak wygrywasz to i tak przegrywasz.

1

@NeroTFP1 dostaje od Ministerstwa Kultury 6tys miesięcznie, ale warto.

7

@MesQueUnClub96 duży stan konta

5

@Faro raczej patrzy nas stan konta i wie, że już nic nie musi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Najlepszy wywiad jakikolwiek powstał.


0

@BulaKG albo jakby podał do Raphinhy

2

@GigiAmoroso ale w głowie tam nie za bardzo, wątpię że zrobi karierę.

12

No w sumie, chłop ostatnio w Warszawie nie bywa, bo po Polsce jeździ

7

@Eklerek teraz ma to wszystko sens, ten jego stan psychiczny podczas meczów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 tak samo jak Trzaskowski, Tusk, Ministerstwo Kultury czy ta baba z TVP od zamykania X.

2

@michal26 ale w sumie co on takiego napisał? Nikogo w swoim wpisie nie wymienił, tylko napisał, że w Warszawie koło jego pracy jest strefa relaksu za 60 tysięcy, sami oceńmy czy warto było wydać, ktokolwiek to wydał.

35

Gavi chyba ulubieniec trenera, przybrany syn, wyjątkową relację mają.

https://x.com/303GAVI/status/1878596120060072334

4

Nie wiem czy za naszego życia jeszcze takie coś się wydarzy.


9

Chyba nikt się nie spodziewał, że on może wejść na taki poziom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kapitan hawk było 4, teraz 5, następnym razem będzie 6.
Calma.

0

@NeroTFP1 ale mogło by się okazać, że Olmo został wpisany poprzez oszustwo w papierach i ono wyszło teraz na jaw, bo Laporta wpisał jakieś fałszywe dochody itp.

20

Realowi wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ta głupia La Masia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

32

Teraz czeka nas trudniejsze zadanie, nie przegrywać z Leganes.

0

@Kgorecki2500 działa, popatrz na sztangistów, tam ktoś złoty medal IO nie raz po 10 latach dostaje.

31

Miałem identyczne skojarzenie :D

24

@mientusek1407 nawet Wojtek wrócił z Emerytury i wygrał trofeum przed Ronaldo.

0

@Pedri16Future problem gwiazd, ciężko zdjąć Mbappe, Viniciusa czy Bellinghama

10

@BARCA1899Messi największa porażka Xaviego, że wolał grać Oriolem Romeu

20

Obecnie mój ulubiony piłkarz :)

11

ale to chodzi


2

@martiniloca czepiania się dziś Peña to wyższy poziom odklejenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?