D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nawet jak wygrywasz to i tak przegrywasz.
1
@NeroTFP1 dostaje od Ministerstwa Kultury 6tys miesięcznie, ale warto.
7
@MesQueUnClub96 duży stan konta
5
@Faro raczej patrzy nas stan konta i wie, że już nic nie musi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Najlepszy wywiad jakikolwiek powstał.
0
@BulaKG albo jakby podał do Raphinhy
2
@GigiAmoroso ale w głowie tam nie za bardzo, wątpię że zrobi karierę.
12
No w sumie, chłop ostatnio w Warszawie nie bywa, bo po Polsce jeździ
7
@Eklerek teraz ma to wszystko sens, ten jego stan psychiczny podczas meczów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 tak samo jak Trzaskowski, Tusk, Ministerstwo Kultury czy ta baba z TVP od zamykania X.
2
@michal26 ale w sumie co on takiego napisał? Nikogo w swoim wpisie nie wymienił, tylko napisał, że w Warszawie koło jego pracy jest strefa relaksu za 60 tysięcy, sami oceńmy czy warto było wydać, ktokolwiek to wydał.
35
Gavi chyba ulubieniec trenera, przybrany syn, wyjątkową relację mają.
https://x.com/303GAVI/status/1878596120060072334
4
Nie wiem czy za naszego życia jeszcze takie coś się wydarzy.
9
Chyba nikt się nie spodziewał, że on może wejść na taki poziom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kapitan hawk było 4, teraz 5, następnym razem będzie 6.
Calma.
0
@NeroTFP1 ale mogło by się okazać, że Olmo został wpisany poprzez oszustwo w papierach i ono wyszło teraz na jaw, bo Laporta wpisał jakieś fałszywe dochody itp.
20
Realowi wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ta głupia La Masia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
Teraz czeka nas trudniejsze zadanie, nie przegrywać z Leganes.
0
@Kgorecki2500 działa, popatrz na sztangistów, tam ktoś złoty medal IO nie raz po 10 latach dostaje.
31
Miałem identyczne skojarzenie :D
24
@mientusek1407 nawet Wojtek wrócił z Emerytury i wygrał trofeum przed Ronaldo.
0
@Pedri16Future problem gwiazd, ciężko zdjąć Mbappe, Viniciusa czy Bellinghama
10
@BARCA1899Messi największa porażka Xaviego, że wolał grać Oriolem Romeu
20
Obecnie mój ulubiony piłkarz :)
11
ale to chodzi
2
@martiniloca czepiania się dziś Peña to wyższy poziom odklejenia.