D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
5
Nie ma to jak ocena wyglądu i jeszcze dodać najmniej korzystne zdjęcie jednego a najlepsze tego drugiego xD
0
@MOLESTA jak Cambiaso za 70mln? xDD
2
@norbi77 ma bank, tamci zawsze mają immunitet na kartki
1
Vinicius zszedł Real zaczął grać
2
@Eklerek tak samo
2
Włączyłem na dogrywkę i tylko humor zepsuli.
2
Nie wierzę, że Szpaku i Mielcaraki są trzeźwi tam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież tu dziś sędzia walnie z dystansu bramkę dla Realu.
4
"Niesamowita historia" - kocham komentatorow xD
1
Spalony był 30 minut temu, nie ma karnego
1
Sędziowie zawsze mylą się w dwie strony, no chyba że grasz z Realem Madryt, to wtedy tylko w jedną.
6
Ten w czerwonym z Realu to taki kot dziś, ale perełka.
0
@Azazel_Pazuzu jeszcze czerwona i normalnie klon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Szczęsny czerwo za mniejszy kontakt a tu karnego nie dają xD
3
Uwielbiam te przepychanki xD
1
@Eklerek absolute cinema
1
Co mnie podkusiło to United na kuponie...
0
ale ten program był zły
0
@Kozinho. No wiadomo, że chłop się nie przyzna do tego, byłby znienawidzony.
1
@agaFCB wielkie umysły myślą podobnie xD
4
@Popitek12 lepiej niż na ręcznym
7
@Comentateiro chyba chorób psychicznych
0
@Popitek12 biorę ofertę Realu a za te 2 grosze wykupuje Barcelonę.
0
@barcelonaLM zobaczyć kopyto?
3
@Pawlak1992 Spirydonov i tu nie ma żadnej dyskusji
1
@barcelonaLM I'm bulletproof, nothing to lose...
Fajnie, że już wracają Darty.
5
@Borneo ale Ty jesteś odklejony...