1

Komentarz usunięty

5

Nie ma to jak ocena wyglądu i jeszcze dodać najmniej korzystne zdjęcie jednego a najlepsze tego drugiego xD


0

@MOLESTA jak Cambiaso za 70mln? xDD

2

@norbi77 ma bank, tamci zawsze mają immunitet na kartki

1

Vinicius zszedł Real zaczął grać

2

@Eklerek tak samo

2

Włączyłem na dogrywkę i tylko humor zepsuli.

2

Nie wierzę, że Szpaku i Mielcaraki są trzeźwi tam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież tu dziś sędzia walnie z dystansu bramkę dla Realu.

4

"Niesamowita historia" - kocham komentatorow xD

1

Spalony był 30 minut temu, nie ma karnego

1

Sędziowie zawsze mylą się w dwie strony, no chyba że grasz z Realem Madryt, to wtedy tylko w jedną.

6

Ten w czerwonym z Realu to taki kot dziś, ale perełka.

0

@Azazel_Pazuzu jeszcze czerwona i normalnie klon.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Szczęsny czerwo za mniejszy kontakt a tu karnego nie dają xD

3

Uwielbiam te przepychanki xD

1

@Eklerek absolute cinema

1

Co mnie podkusiło to United na kuponie...

0

ale ten program był zły

0

@Kozinho. No wiadomo, że chłop się nie przyzna do tego, byłby znienawidzony.

1

@agaFCB wielkie umysły myślą podobnie xD

4

@Popitek12 lepiej niż na ręcznym

7

@Comentateiro chyba chorób psychicznych

0

@Popitek12 biorę ofertę Realu a za te 2 grosze wykupuje Barcelonę.

0

@barcelonaLM zobaczyć kopyto?

3

@Pawlak1992 Spirydonov i tu nie ma żadnej dyskusji

1

@barcelonaLM I'm bulletproof, nothing to lose...
Fajnie, że już wracają Darty.

5

@Borneo ale Ty jesteś odklejony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?