D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ObiwanKenobi to też jest dobre, najbardziej mnie śmieszy ten profil na X Osiem gwiazdek, teraz jak wyję o to hasło :D
Gdzie sam pochwała takie zachowanie jak robi to PO.
0
@XELO wyjmij kija, tu dużo rzeczy jest pisane dla żartów.
0
Prawie perfekcyjnie losowanie, słabszy był tylko Real.
3
@AbelKabel nie no Tusk też to robił, po śpiewach "ebac PiS" napisał na Twitterze to:
Obie strony są takie same.
1
@Filipem ale mamy szpiega, ale ich rozgryzł.
1
@Bykunn I tu mi się przypomina cytat z Batmana:
"Some men just want to watch the world burn."
0
@FcPortoFan1999 no tylko kto mógł przewidzieć, że on wystartuje w wyborach.
0
@FcPortoFan1999 no nie mają, ale zawsze mogą zdobyć jakiś nowych głosujących, którzy są niezdecydowani.
Taki Sławek nie wygra wyborów, ale może pociągnąć Konfederacje wyżej (nie mówię, że tak będzie) i w następnych wyborach będą mieli większe poparcie, ale oczywiście można też stracić.
Taki Kukiz czy Hołownia to dzięki tym kampanią prezydenckim weszli do poważnej polityki, co z tego wyszło to już innym temat.
0
@FcPortoFan1999 a czemu odbierać innym szansę?
Wiadomo, że szansa na to jest jak wygrywanie w totka, ale kampania jest długa, może coś się wydarzyć.
Patrz co było z Kidawą, poparcie tak spadło, że była możliwość nie wejścia do drugiej tury.
2
@CLS63AMG powodzenia ;)
0
@Aragorn33 no bo próbują taki przekaz przepchać a że im to nie wychodzi to już inna sprawa.
0
@SeWo77 oni chyba nadal są w XXw. myślą, że nikt tego nie nagrywa i nikt tego nie zobaczy.
5
Kto im doradza w tych kampaniach.
Kreują go na niezależnego kandytada to zamiast powiedzieć ludziom żeby nie mówić takich haseł, żeby przestać dzielić Polaków to on woli się z tego cieszyć.
Przecież on dzięki temu by tylko zapunktował u tych niezdecydowanych, bo swoich fanów by nie stracił a jeszcze rywal nie miałby żadnych argumentów.
0
@RoberDzik no niestety tak jest jak ma się miliony "fanów" to ktoś zawsze się na to nabierze, bo czemu nie?
Jak Elon mówi żeby coś kupić i się na tym wzbogacisz to czemu miałbyś mu nie ufać, najbogatszy człowiek na świecie Ci to mówi.
A na końcu Trump będzie coś gadał o Bogu i ciężkiej pracy...
0
@RoberDzik nic mnie tak nie wkurza jak zarabianie przez bogatych pieniędzy na swoich scamach.
5
@Eklerek a płatki owsiane?
0
@MesQueUnClub96 a czemu to zawodniczka jest masakryczna? Może to Iga jest aż tak dobra o takim Messim też powiesz, że rywale byli słabi?
0
@Kgorecki2500 niestety zła dla ludzi, ale dobra dla biznesu a to ważniejsze.
0
@gumaz za szybko on do Kataru poszedł.
2
@NeroTFP1 albo po konferencji Verrattiego
1
Zawsze się zastanawiałem jak te pociągi jeżdżą.
0
@Pawlak1992 a wystarczyło wstawać rano, brać zimne prysznice i odziedziczyć firmę po ojcu.
0
FC Porto robi rozgrzewkę przed kupą.
2
@norbi77 https://x.com/D10SBarcaFan/status/1881100839693193720
4
Jedyne trofeum United.
0
City wydało 500mln i zaczęli grać.
Guardiola bez transferów nie wygrałby żadnych trofeów.
0
@MesQueUnClub96 jak to walec, ale już prawie żarło.
0
@MesQueUnClub96 walec ten Haga się rozkręcał
0
@abram3k tragiczny był na początku, teraz się rozkręcił
0
Nikt nie chce mistrzostwa, najbardziej my, ale reszta też nie.