D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki spalony xDDDDDDD
3
z cyklu: On tam grał?
0
Wszędzie deszcz pada
2
@tbas a tych kibli ma nie pokazywać, bo Rafałowi jest smutno. Lepiej ukrywać?
Niech mu nie dają amunicji to nie będzie strzelał.
0
@TheNekro94 zgadzam się, ale tam i tak się wyborów nie wygra.
Załóżmy że mamy idealnego kandydata, taki Leo Messi wśród polityków, ale jest bezpartyjny, to on i tak nie ma szans wygrać wyborów, nawet jakby w każdym mieście był.
Ludzie i tak zagłosują na POPiS i tylko pytanie, która partia więcej obieca i do której ludzie czują większą niechęć.
Nic na tych spotkaniach się nie dzieje co zmieni bieg wyborów.
0
@Arcybiskup może to samo robić w internecie
a nie marnowac prąd, benzynę i blokować ulicę.
Jak ktoś jest zmotywowany żeby na mróz
iść wspierać swojego kandydata to nie trzeba go motywować żeby poszedł zaglosowac.
13
@marcin62 ogólnie to jeżdżenie po Polsce i tak nie ma żadnego sensu, tam przychodza ludzie z kółka wzajemnej adoracji, niczego nowego się nie dowiesz oprócz obietnic, których i tak nie spełnią.
Ciekawe ile jest osób, którzy poszli na takie spotkanie, mieli zagłosować na kogoś innego ale po spotkanie zmienili swoje poglądy o 180 stopni.
Jakby Trzaskowski czy Nawrocki nie byli ze swoich partii, to by nie mieli nawet razem 10% poparcia.
4
@Comentateiro po prostu piłka nie jest jeszcze na to gotowa. Szczęsnego docenią następne pokolenia.
2
@adamek20151 w Pucharze Króla pewnie pogra
5
@Azazel_Pazuzu no, fajnie się dzieje na ulicach w takiej Francji czy Niemczech.
23
@MOLESTA gdzie masz brednie? Wypunktowanie Tuska i to co mówił na przestrzeni lat a teraz próbuje mówić, że on wcale tak nie mówił.
To Tusk gada populistyczne hasła i zmienia zdanie gdy wiatr zawieje.
17
Piękne oranie Tuska xD
1
@BorzyKrzys a nie powiedział, że Trump to Ruski agent, był przecież tego pewny.
6
@norbi77 a czy Iniaki jest Polakiem?
0
Dobry jest ten Sinner.
5
@Azazel_Pazuzu nigdzie nie powiedział, że jest kandydatem antysystemowym, ale oczywiście trzeba tak napisać... Zapomniałeś dodać, że bierze kasę od Orlenu i wypełnia polecenia PiS-u.
0
@FcPortoFan1999 po 1 secie
13
Tak było, nie zmyślam.
22
Widać, że Flick się zmienił i praca tu sprawia mu przyjemność.
28
oj tak byczq
4
Bohater!
18
Kocham ten mecz.
0
Nawet Patryka Vegeta takich filmów nie robi.
0
@GeneralXavi ale cały ten mecz to w sumie niemożliwy byl.
0
Mecz jeszcze trwa.
1
Takimi meczami wygrywa się mecze.
0
@Nazio_87 można zamykać, lepszego nie będzie.
13
Wyobraźcie, że są ludzie, którzy oglądali Juventus i 0:0 xD
10
Szczęsny to pod fabułę zrobił.
36
Co za poje*ana akcja xD