2

Jaki spalony xDDDDDDD

3

z cyklu: On tam grał?

0

Wszędzie deszcz pada

2

@tbas a tych kibli ma nie pokazywać, bo Rafałowi jest smutno. Lepiej ukrywać?
Niech mu nie dają amunicji to nie będzie strzelał.

0

@TheNekro94 zgadzam się, ale tam i tak się wyborów nie wygra.

Załóżmy że mamy idealnego kandydata, taki Leo Messi wśród polityków, ale jest bezpartyjny, to on i tak nie ma szans wygrać wyborów, nawet jakby w każdym mieście był.
Ludzie i tak zagłosują na POPiS i tylko pytanie, która partia więcej obieca i do której ludzie czują większą niechęć.
Nic na tych spotkaniach się nie dzieje co zmieni bieg wyborów.

0

@Arcybiskup może to samo robić w internecie
a nie marnowac prąd, benzynę i blokować ulicę.

Jak ktoś jest zmotywowany żeby na mróz
iść wspierać swojego kandydata to nie trzeba go motywować żeby poszedł zaglosowac.

13

@marcin62 ogólnie to jeżdżenie po Polsce i tak nie ma żadnego sensu, tam przychodza ludzie z kółka wzajemnej adoracji, niczego nowego się nie dowiesz oprócz obietnic, których i tak nie spełnią.
Ciekawe ile jest osób, którzy poszli na takie spotkanie, mieli zagłosować na kogoś innego ale po spotkanie zmienili swoje poglądy o 180 stopni.

Jakby Trzaskowski czy Nawrocki nie byli ze swoich partii, to by nie mieli nawet razem 10% poparcia.

4

@Comentateiro po prostu piłka nie jest jeszcze na to gotowa. Szczęsnego docenią następne pokolenia.

2

@adamek20151 w Pucharze Króla pewnie pogra

5

@Azazel_Pazuzu no, fajnie się dzieje na ulicach w takiej Francji czy Niemczech.

23

@MOLESTA gdzie masz brednie? Wypunktowanie Tuska i to co mówił na przestrzeni lat a teraz próbuje mówić, że on wcale tak nie mówił.
To Tusk gada populistyczne hasła i zmienia zdanie gdy wiatr zawieje.

17

Piękne oranie Tuska xD

1

@BorzyKrzys a nie powiedział, że Trump to Ruski agent, był przecież tego pewny.

6

@norbi77 a czy Iniaki jest Polakiem?

0

Dobry jest ten Sinner.

5

@Azazel_Pazuzu nigdzie nie powiedział, że jest kandydatem antysystemowym, ale oczywiście trzeba tak napisać... Zapomniałeś dodać, że bierze kasę od Orlenu i wypełnia polecenia PiS-u.

0

@FcPortoFan1999 po 1 secie

13

Tak było, nie zmyślam.

22

Widać, że Flick się zmienił i praca tu sprawia mu przyjemność.

28

oj tak byczq


4

Bohater!

18

Kocham ten mecz.

0

Nawet Patryka Vegeta takich filmów nie robi.

0

@GeneralXavi ale cały ten mecz to w sumie niemożliwy byl.

0

Mecz jeszcze trwa.


1

Takimi meczami wygrywa się mecze.

0

@Nazio_87 można zamykać, lepszego nie będzie.

13

Wyobraźcie, że są ludzie, którzy oglądali Juventus i 0:0 xD

10

Szczęsny to pod fabułę zrobił.

36

Co za poje*ana akcja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?