D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co nadal chcecie Peña?
6
To Fc Barcelona czy już Real Madryt?
1
Absolute Cinema!
0
Kto pisał scenariusz do tego meczu
4
Absolute Cinema!
0
@Gibbon_FCB przecież strzelił ładną bramkę
0
Najbardziej poje*ny mecz jaki oglądałem.
0
idę o zakład, że jeszcze Wojtas coś odwali.
0
Co to jest za dycyplina sportu?
1
Co to jest za mecz xDDDDDDD
2
Jest i kółkowy.
1
Ma jedno zadanie i nawet tego nie zrobił...
0
@BulaKG no i właśnie dlatego ma tak dobrą opinię, taki Inigo jest dużo lepszy.
0
@BulaKG powiem niepopularną opinię, on jest przereklamowany w sensie jest spoko, ale nic więcej.
0
Świetne wyjście Szczesnego
0
Wykończenie w B klasie jest lepsze...
1
Szczęsny wiedział co robi kończąc karierę.
0
Pod spodem jest sonda
Kto powinien stanąć w bramce Barcy w finale Superpucharu?
Jak głosujecie?
Ja chyba Peña.
6
Jedyny wygrany tego meczu.
https://x.com/PrzemyslawPyk/status/1881807349297602769
0
Polacy niszczą ten klub.
1
Nie czepiał bym się drużyny, bo gdy zaczęło żreć to Wojtek postanowił im przeszkodzić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A miało być tak pięknie...
0
a wszyscy hejtowali Kowala jak mówił, że Peña powinien bronić.
0
Ostatnio Wojtas zamknął Peña w kiblu a ten dziś mu do wody jakiś prochów dosypał.
3
Nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy.
0
To jest dramat xDDDDDDD
9
ale przynajmniej wyciągnął wnioski po meczu z Realem, sfaulował swojego i czerwonej kartki nie dostał.
7
Piękna to była kariera w Barcelonie xDDD
5
Polak pokazuję wyższość nad Ukraińcem.