0

I co nadal chcecie Peña?

6

To Fc Barcelona czy już Real Madryt?

1

Absolute Cinema!

0

Kto pisał scenariusz do tego meczu

4

Absolute Cinema!

0

@Gibbon_FCB przecież strzelił ładną bramkę

0

Najbardziej poje*ny mecz jaki oglądałem.

0

idę o zakład, że jeszcze Wojtas coś odwali.

0

Co to jest za dycyplina sportu?

1

Co to jest za mecz xDDDDDDD

2

Jest i kółkowy.

1

Ma jedno zadanie i nawet tego nie zrobił...

0

@BulaKG no i właśnie dlatego ma tak dobrą opinię, taki Inigo jest dużo lepszy.

0

@BulaKG powiem niepopularną opinię, on jest przereklamowany w sensie jest spoko, ale nic więcej.

0

Świetne wyjście Szczesnego

0

Wykończenie w B klasie jest lepsze...

1

Szczęsny wiedział co robi kończąc karierę.

0

Pod spodem jest sonda
Kto powinien stanąć w bramce Barcy w finale Superpucharu?

Jak głosujecie?
Ja chyba Peña.

6

0

Polacy niszczą ten klub.

1

Nie czepiał bym się drużyny, bo gdy zaczęło żreć to Wojtek postanowił im przeszkodzić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A miało być tak pięknie...

0

a wszyscy hejtowali Kowala jak mówił, że Peña powinien bronić.

0

Ostatnio Wojtas zamknął Peña w kiblu a ten dziś mu do wody jakiś prochów dosypał.

3

Nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy.

0

To jest dramat xDDDDDDD

9

ale przynajmniej wyciągnął wnioski po meczu z Realem, sfaulował swojego i czerwonej kartki nie dostał.

7

Piękna to była kariera w Barcelonie xDDD

5

Polak pokazuję wyższość nad Ukraińcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?