0

@Jorginho z Jowita nie miałbyś takich problemow.

1

Ona specjalnie podpuszcza Ige

0

@MesQueUnClub96 Serena Williams

4

Dochodzę do wniosku, że Iga nie potrafi grać w tenisa, ona oszukuję 40 mln Polaków, ludzie obudzmy się!

1

Jak ona to przegra to xDDD

7

@adamek20151 jak każdy kobiecy sport w porównaniu do męskiego.

0

Taki błąd, maskara...

0

@michal26 dzięki za wyjaśnienie.

3

@Kapitan hawk Wojtek by się wjeb*ł w Balde.

0

@Eklerek rok temu byli przeciwko i poszło do kosza, ale mam nadzieję że przycisną ich i wyrobią się do wyborow.

3

Wybory w Polsce powinny odbywać się co miesiąc, wtedy wszystkie korzystne ustawy dla POLSKI by przechodziły.

0

Teraz pięknie IGA!

0

Koniec Australian Open. DOWIDZENIA.

0

@Ogorinho1974 wspólnie ocieranie się z Anką.

0

To wygląda na 2:1 dla Keys.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co jeśli one już nie wygrają swojego serwisu? Moim zdaniem wygrają, ale co jeśli nie?

0

po meczu, można wyłączyć.

1

@SelloutCrowd
-Mieszanie się w politykę, wybory za chwilę a Jurek wiadomo kogo wspiera.
- Łapanie staruszków, którzy napiszą komentarz gdzie życzą Owsiakowi śmierci. W innych sprawach tak policja szybko nie działa.
- Gdy ktoś pyta o rozliczenia ze zbiórek, Owsiak ucieka od odpowiedzi i mówi, że boi się o swoje życie.
- są dane gdzie Pieniądze przekazywane na WOŚP nie idą na cel o którym mówił Jurek.

0

@FcPortoFan1999 te Klucze dobrze grają?

0

@Szczepanbog1 przecież drużyny 9-24 będą musiały zagrać dodatkowe 2 mecze żeby znaleźć się w 1/8 co jest w tym śmiesznego?
Połowa tych drużyn odpadnie i zostanie 16.

0

Nie da rady, mocniejsza jest.

1

@Kidd a gdzieś był podany powód rozstania? Może to z jego powodu się rozstali i sobie z tym nie radzi.

6

@Criss18Barca Carlos Alcaraz

3

@BulaKG gratulacje! (Złodzieju)

4

Myślałem, że niższy jest.

1

co się z tym City w tym sezonie stało.

0

@Sulimo jakim cudem?

0

Chyba chcą przebić wczorajszy mecz.

1

@LukaszFan W normalnych warunkach taki Real zajął by 1 miejsce w grupie, ewentualnie 2 i awans do 1/8 a teraz będą musieli grać baraż i to niekoniecznie ze słabą drużyną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?