D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jorginho z Jowita nie miałbyś takich problemow.
1
Ona specjalnie podpuszcza Ige
0
@MesQueUnClub96 Serena Williams
4
Dochodzę do wniosku, że Iga nie potrafi grać w tenisa, ona oszukuję 40 mln Polaków, ludzie obudzmy się!
1
Jak ona to przegra to xDDD
7
@adamek20151 jak każdy kobiecy sport w porównaniu do męskiego.
0
Taki błąd, maskara...
0
@michal26 dzięki za wyjaśnienie.
3
@Kapitan hawk Wojtek by się wjeb*ł w Balde.
0
@Eklerek rok temu byli przeciwko i poszło do kosza, ale mam nadzieję że przycisną ich i wyrobią się do wyborow.
3
Wybory w Polsce powinny odbywać się co miesiąc, wtedy wszystkie korzystne ustawy dla POLSKI by przechodziły.
0
Teraz pięknie IGA!
0
Koniec Australian Open. DOWIDZENIA.
0
@Ogorinho1974 wspólnie ocieranie się z Anką.
0
To wygląda na 2:1 dla Keys.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co jeśli one już nie wygrają swojego serwisu? Moim zdaniem wygrają, ale co jeśli nie?
0
po meczu, można wyłączyć.
1
@SelloutCrowd
-Mieszanie się w politykę, wybory za chwilę a Jurek wiadomo kogo wspiera.
- Łapanie staruszków, którzy napiszą komentarz gdzie życzą Owsiakowi śmierci. W innych sprawach tak policja szybko nie działa.
- Gdy ktoś pyta o rozliczenia ze zbiórek, Owsiak ucieka od odpowiedzi i mówi, że boi się o swoje życie.
- są dane gdzie Pieniądze przekazywane na WOŚP nie idą na cel o którym mówił Jurek.
0
@FcPortoFan1999 te Klucze dobrze grają?
0
@Szczepanbog1 przecież drużyny 9-24 będą musiały zagrać dodatkowe 2 mecze żeby znaleźć się w 1/8 co jest w tym śmiesznego?
Połowa tych drużyn odpadnie i zostanie 16.
0
Nie da rady, mocniejsza jest.
1
@Kidd a gdzieś był podany powód rozstania? Może to z jego powodu się rozstali i sobie z tym nie radzi.
6
@Criss18Barca Carlos Alcaraz
3
@BulaKG gratulacje! (Złodzieju)
4
Myślałem, że niższy jest.
1
co się z tym City w tym sezonie stało.
0
@Sulimo jakim cudem?
0
Chyba chcą przebić wczorajszy mecz.
1
@LukaszFan W normalnych warunkach taki Real zajął by 1 miejsce w grupie, ewentualnie 2 i awans do 1/8 a teraz będą musieli grać baraż i to niekoniecznie ze słabą drużyną.