D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Na agresywne Getafe - miękki de Jong, no ciekawie może być.
0
Zemści się to wszystko...
0
Idol Alena to chyba Damian Suarez
0
ale bym się śmiał jakby był spalony xD
0
@Filipem Afryka panie Afryka.
4
Przypominam, że nie tak dawno Alena powiedział, że nigdy by nie odmówił Realowi Madryt.
Chłop patrzy na ten skład Barcelony i ma ból tyłka, że chłopaki z La Masia grają a on w Getafe.
1
Alena jakby całe życia był z Madrytu...
0
@Rastafarnianin najbardziej kompletny pomocnik
0
Piękny jest ten Neymar z lewą nogą.
9
Yamal oni mają po 12 lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Chyba trzeba zacząć tą dyskusję
Czy Kounde to najlepsza 9 na świecie?
4
Ślepy bez psa sędziuje?
0
@Kitek1640 Michał Wszołek
4
@partymaker spokojnie to tylko grafika, będzie 10 z tyłu.
0
@Uukasz_93 żeby nie było tak, że w końcu prsestana się nabierać i duże transfery z Ekstraklasy będą na poziomie 3 mln.
1
@TR3YWAY Inter Miami jutro
0
@Sulimo na pewno kreatywny chłopak
0
@marcin62 no nie wiem, posiadnie pliki na poziomie 15%, dupą w bramce, faule co 2 minuty i prowokacje.
0
Getafe, czyli drużna która jest bardziej obrzydliwa od Realu.
4
@barcelonaLM tam miał łatwiej, bo był krótko, w ostatniej chwili go podmienili, teraz musi wytrzymać do maja a już nerwy puszczają.
6
Rafał walczy z Rafałem .
0
@Aragorn33 można powiedziec to o wszystkich partiach. PiS taki zły, ale ich postanowień jakoś nikt nie rusza a PO nawet się zgadza jak z 500+ na 800+.
I jak Konfederacja nie rusza świadczeń? była przeciwko, ale co mają zrobić z 8 głosami?
9
Arsenal jest jak serial, zawsze trzeba czekać na kolejny sezon.
1
@gumaz do czego Ty ją namawiasz.
1
@VegetaPolska nie no Lewy w pierwszym składy.
5
@Moolek kiedyś Ter Stegen tak bronił zamiast Bravo i wyszło znakomicie.
0
@Szczygiel06 1% Chance 99% Faith
4
Panie Flick to jest twoja chwila prawdy, dawaj nam Polaka rodaka na bramce.
Edit.
0
@wawrzyn1 z Getafe? Nigdy w życiu.