D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
i są ludzie co narzekają na zimę i wolą lato, a tu tak cieplutko na dworze w styczniu.
1
@Pitinho kto to ku*wa jest Douglas?
9
Komentarz usunięty
6
@arasz1819 edytowany, bo linki z Twittera się nie wklejają prawidłowo.
26
@clyde a może politycy by wpadli na pomysł, że ich rodziny i znajomi nie mogą pełnić funkcji w spółkach skarbu państwa.
7
@Kgorecki2500 pochwalił się pierwszy, ale czy zebrał pierwszy? Sławek ma 250tys podpisów, wątpię że zdobył je dziś.
14
@arasz1819 Pochwalił się pierwszy, że zebrał, ale to Sławek złożył jako pierwszy.
No, ale @arasz1819 nie wiedzioł...
7
@Kgorecki2500 można go lubić można nie, ale kampanię prowadzi Bardzo dobrze i gdyby był z POPiS-u to miałby dużą szansę.
0
@Kinginiesta tylko kim był Stanowski 5 lat temu, dopiero wchodził w to. Wcześniej zajmował się tylko sportem i zaraz pewnie ktoś dopisze teorię, że to nie przypadek, że zaczął teraz nawalać w PO.
Przypadek czy nie, ten rząd jest nieudolny i trzeba to pokazywać, jeśli zmieni się władza a Stano nic wtedy nie będzie mówił, to można po nim jechać.
Plus, jesteście pewni, że na Twitterze czy gdzieś nie śmiał się z PiS-u, macie aż tak dobrą pamięć i pamiętacie wszystko co na temat tamtej partii mówił?
1
@jacobFCB to ty chyba u @Luciano99 nie byłeś
0
@MesQueUnClub96 ten przed śmiercią
0
@Spacedragon trzeba się umawiać
2
Mam wrażenie, że transfer tylko po to, żeby zareklamować zondacrypto xD
Losowy Senegalczyk, który nie ma nawet wyceny na Transfermarkt.
0
@adamek20151 jakby oglądali na Flashscore to Szczęsny miał 4 ocenę w zespole.
1
@krol211 co wy z tym Szczęsnym? Co miał zrobić przy bramkach?
0
@kanver_ nie pamiętam, ale był pierwszym który przerwał passę bez strzelonego gola z wolnego w Barcelonie
3
Czy zmiana Pau Victora to najlepsza zmiana w historii tego sportu?
0
@KrychaFCB zawsze tak mówię i nic z tego.
0
@Korsain bo to legionista
2
@Gibbon_FCB co tu robi Szczęsny? xDDD
9
Araujo od dziecka marzył, żeby być sędzią liniowym.
1
@Striker jeszcze kiedyś jakiś może wpływ to miało, z VAREM jest to bezsensu.
3
"To jest napad na bank, wszyscy do góry ręce. Do góry ręce, jak na naszym koncercie..."
13
Czy ktoś powie Araujo, że jest VAR i nie musi sędziować?
0
Cuadrado? To on jeszcze żyje?
1
@clyde
"Araujo to na ten moment nasz najsłabszy obrońca. :("
Chwila przed tragedią xD
Ps. Nie zmienia tego że jest najsłabszym OBROŃCĄ.
0
Araujo znowu ręka do góry...
2
@Rewolucja123 bo jest słaby.
0
Inaki Peña to broni.
2
Zaplątał się w korzeniach.