3

i są ludzie co narzekają na zimę i wolą lato, a tu tak cieplutko na dworze w styczniu.

1

@Pitinho kto to ku*wa jest Douglas?

9

Komentarz usunięty

6

@arasz1819 edytowany, bo linki z Twittera się nie wklejają prawidłowo.

26

@clyde a może politycy by wpadli na pomysł, że ich rodziny i znajomi nie mogą pełnić funkcji w spółkach skarbu państwa.

7

@Kgorecki2500 pochwalił się pierwszy, ale czy zebrał pierwszy? Sławek ma 250tys podpisów, wątpię że zdobył je dziś.

14

@arasz1819 Pochwalił się pierwszy, że zebrał, ale to Sławek złożył jako pierwszy.



No, ale @arasz1819 nie wiedzioł...

7

@Kgorecki2500 można go lubić można nie, ale kampanię prowadzi Bardzo dobrze i gdyby był z POPiS-u to miałby dużą szansę.

0

@Kinginiesta tylko kim był Stanowski 5 lat temu, dopiero wchodził w to. Wcześniej zajmował się tylko sportem i zaraz pewnie ktoś dopisze teorię, że to nie przypadek, że zaczął teraz nawalać w PO.

Przypadek czy nie, ten rząd jest nieudolny i trzeba to pokazywać, jeśli zmieni się władza a Stano nic wtedy nie będzie mówił, to można po nim jechać.

Plus, jesteście pewni, że na Twitterze czy gdzieś nie śmiał się z PiS-u, macie aż tak dobrą pamięć i pamiętacie wszystko co na temat tamtej partii mówił?

1

@jacobFCB to ty chyba u @Luciano99 nie byłeś

0

@MesQueUnClub96 ten przed śmiercią

0

@Spacedragon trzeba się umawiać

2

Mam wrażenie, że transfer tylko po to, żeby zareklamować zondacrypto xD

Losowy Senegalczyk, który nie ma nawet wyceny na Transfermarkt.

0

@adamek20151 jakby oglądali na Flashscore to Szczęsny miał 4 ocenę w zespole.

1

@krol211 co wy z tym Szczęsnym? Co miał zrobić przy bramkach?

0

@kanver_ nie pamiętam, ale był pierwszym który przerwał passę bez strzelonego gola z wolnego w Barcelonie

3

Czy zmiana Pau Victora to najlepsza zmiana w historii tego sportu?

0

@KrychaFCB zawsze tak mówię i nic z tego.

0

@Korsain bo to legionista

2

@Gibbon_FCB co tu robi Szczęsny? xDDD

9

Araujo od dziecka marzył, żeby być sędzią liniowym.

1

@Striker jeszcze kiedyś jakiś może wpływ to miało, z VAREM jest to bezsensu.

3

"To jest napad na bank, wszyscy do góry ręce. Do góry ręce, jak na naszym koncercie..."

13

Czy ktoś powie Araujo, że jest VAR i nie musi sędziować?

0

Cuadrado? To on jeszcze żyje?

1

@clyde
"Araujo to na ten moment nasz najsłabszy obrońca. :("

Chwila przed tragedią xD
Ps. Nie zmienia tego że jest najsłabszym OBROŃCĄ.

0

Araujo znowu ręka do góry...

2

@Rewolucja123 bo jest słaby.

0

Inaki Peña to broni.

2

Zaplątał się w korzeniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?