4

@Rewolucja123 Wojciech Szczęsny

1

@NeroTFP1 Fabian Piasecki, najlepszy napastnik grający tyłem do bramki, pracujący dla drużyny.

2

@Popitek12 W Ranczu to najlepiej podsumowali:
- Panowie mają problem z alkoholem - mówi Wikary
- Czasem trochu i mamy, ale jak nie jeden postawi to drugi - odpowiedział Pietrek

3

@Kgorecki2500 zawsze już go zapamiętam z tego jak się zagotował przysłuchując Kaczyńskiego.

2

@July_6_BcN Tadzik! na górę!

0

@tristan87 kiedy Motor na kuponie...

4

@Kgorecki2500 tak o kraj, przyznaj się, że marzy Ci się 2400 zł.

16

@MesQueUnClub96 nie, nie adoptuję Cię.

0

@zadafcb o cholera, to ominęła mnie ta informacja, to już pewnie nie wróci.

1

@GigiAmoroso Jednak przy Drewnie to Lukaku był Ronaldinho.
Wood to trochę jak Carroll co w Newcastle strzelał i Liverpool się nabrał

0

@FcPortoFan1999 tak, wiedza o Ekstraklasie potężna, w tych Quizach na Weszło, prawie zawsze najwięcej punktów miał.

0

@FcPortoFan1999 wyrobił się mocno, bo jednak w weszło był kozakiem jeśli chodzi o wiedzę, to mial problem z poprawną wymową.
Nawet kiedyś mówił, że od momentu dolaczenia do C+, mocno pracował nad tym aspektem.

0

@Marian_Pazdzioch ja mam 27 i przeszedłem odwrotną drogę.

2

@Chaoss nie, ale znam kogoś kto chce.

2

@okiemtypera_lucaxx95 ja tak:
1 Tura: Trzaskowski
2 Tura: Biejat

26

Piękne to :)

1

@Donnie_Darko Brock Lesnar to kozak do tej pory, czekam na jego powrót.

1

@Donnie_Darko to ja zacząłem oglądać jak Ty skończyłeś, moja pierwsze WM to ta z 2015 roku.

2

@Kgorecki2500 jesteśmy już na zero.

2

@Mario96w niektóre walki są naprawdę spoko, szczególnie jak zawodnicy są zwinni i szybcy.
Ja np. Jestem fanem Romana Reignsa, ale za jego walkami nie przepadam, bo często są nudne, ale jego postać po za ringiem jest na kompletnie innym poziomie.

2

@Krystian1588 royal rumble to najlepsze w WWE.
Te wejścia, niespodzianki kto się może pojawić, wszystko tam trzyma w napięciu.

2

@Mario96w też rozumiem jak ktoś nie ogarnia WWE, bo jak włączysz jeden odcinek to ciężko się wciągnąć, bo taki ktoś patrzy tylko na walkę.
To tak jakby ktoś zaczął oglądać serial od 3 sezonu.
Tam każdy zawodnik przeszedł już długą historię i z jakiegoś powodu jest taką postacią.
Taki Rollins nienawidzi się Reignsem, a żeby zrozumieć ten konflikt to trzeba się cofnąć o 10 lat.

0

@adamek20151 Jarosław Polskę Zbaw!

3

@Mario96w Jak oglądasz film kryminalny i jest zagadka kto zabił.
To ja czasem siedzę i obstawiam, kto może być zabójcą, ktoś ma większe albo mniejsze szansę.
Wspominamy Cena jest faworytem ponieważ, ogłosił, że jest to ostatni jego rok w ringu i dużo osób się spodziewa, że "Reżyser" WWE da mu ostatnio szansę na zdobycie tytułu.

Każdy zawodnik ma budowaną historię przez cały rok.
Jedna jest lepiej zrobiona a druga gorzej. Jak w filmie ktoś na końcu okazuję się lepszym aktorem albo po prostu chcą opowiedzieć historię, która według nich będzie najlepsza dla widza.
Walki w wrestlingu mają najmniejsze znaczenie, głównie chodzi o historię, która doprowadza do walk.

Taki Roman Reigns w ringu nie jest najlepszy, ale cała otoczka wokół niego sprawia, że jest najlepszy w tej organizacji, był wygwizdywany przez publiczność, nie dlatego, że był słaby, po prostu był tym złym.
W filmach też zawsze wolimy superbohaterów a nie złoczyńców.

2

@Mario96w typowy hejter wrestlingu, nie wiem, ale się wypowiem...

0

@Pawlak1992 jestem dumny z La Rambli, że to moja odpowiedź jest na 1 miejscu w polecanych.

1

@Kubsoleon ciężko to ocenić, ale chyba ma najlepszą opinię, przynajmniej miał i piłkarze go lubią.

0

@Gaucho wszystko zaczyna się układać ;)

3

@Criss18Barca szanuje kolegę mocno za FM :)

0

@Nightraider po tych ostatnich informacjach gdzie go dziewczyna zostawiła, która poszła do Love Island i powiedziała, że woli OnlyFansa niż Marcusa, to ja nie wiem czy tam u niego w głowie jest wszystko w porządku.
a Amorim mówi, że woli 60-latka od niego...


Nie wiem czy Barcelona to miejsce dla niego do odbudowania się, nawet z mniejszą pensją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?