D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Popitek12 nienormalna rodzina
11
@kuz Na pewno, na pewno, pewnie, jasne, zobaczymy, czas pokaże, czas pokaże
4
Dzwoncie do rodziny i przyjaciół, oni muszą to zobaczyć!
1
@turhiay ciężko oceniać po 15 minutach, ale na pewno ma dobrego trenera, który może wykorzystać jego potencjał.
2
@Luciano99 tak, to czemu na koncie bankowym @jowita były jakieś podejrzane wpływy gotówki w dniu dzisiejszym?
2
@Ryoumen przyjdzie i to ruszy.
1
@Popitek12 a czemu nie to i to?
0
Który to pisał, że Legia dziś zaczyna marsz po Mistrza? :D
1
@gumaz przecież chłop ma udziały w wszystkich firmach bukmacherskich a wy łykneliście jak młode pelikany.
Myślicie, że jak on zarobił na ten zakład z wulkanizacją?
0
@partymaker Espanyol zagroził
1
bez szans, ale trzeba walczyć.
https://x.com/thexdeaf/status/1886067943978512652
1
Cubarsi - One Man Army
8
Lewy przekaz do Anki, że nie widzi i nie słyszy romansu z Alvaro.
4
Lewy, ale to jest maszyna. Niezawodny napastnik, co ma to wykorzysta.
1
Lepszej okazji Lewy już nie będzie miał...
1
A Jagiellonia 2:0 w 7 minut...
0
Gdybym był bogaty, wyrzuciłbym telewizor przez okno, okropny mecz.
0
Na liniach chyba sedziowie niewidomi, brawo że wspierają takich ludzi.
0
Czas doliczony xDDDDDD
0
@FCB24 masz rację, najlepiej żeby już skończył.
0
Alaves jakby w 15 grał.
1
Dziś gramy na poziomie Śląska Wrocław...
0
Świetny mecz w naszym wykonaniu, przyjemnie się ogląda.
0
ich trener wygląda trochę jak Hitler, wąsa tylko brakuje.
1
@zygzakmaklini fachową ocena xD
0
@Piotr,1985 była taka sytuacja w GOAL 3
14
Dzięki Messi, że go wykąpałeś :)
3
To Yamal czy Messi wrócił?
3
Christensen obok Olmo, jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość.