2

2

@TheNekro94 a dlaczego uważasz, że twoja strona jest bardziej wiarygodna?

0

@MesQueUnClub96 dobra, zakończmy tą bezsensowną dyskusję.
Ja nie powinienem wstawić linka od Czabana, który zmanipulował wypowiedzią Trzaskowskiwgo, chociaż dowodu nie mamy, że nigdy tak nie sądził, ale załóżmy że nie.

Ale moja wiadomość potwierdzona przez Rafała jest taka:
Są 2 płci biologiczne.

0

@Irmscher10 nie wmawiam Rafałowi, że kiedyś powiedział, że jest więcej płci.

0

@lithotripter to czemu mamy Minister Równości, która walczy z dyskryminacja LGBT? Skoro jest to tylko różnica opinii?

0

@MesQueUnClub96 ja jestem ono jemu mato Peja i nie podoba mi się, że Rafał mówi, że moja płeć nie istnieje.

0

@MesQueUnClub96 tylko co wtedy z tą równością o której Rafał tak często mówi? Co z ludźmi, którzy uważają, że jest więcej płci? Czy nie jest to dyskryminacja?

Ja uważam, że jest więcej i nie podoba mi się to, że Rafał mówi, że są tylko 2.

0

@Borneo a kto zatwierdzał zielony ład? PO było przeciw?

2

@MesQueUnClub96 masz mnie, wygrałeś, nie mam dowodów, że tak nie uważał.

ale myślę, że po wyborach jeszcze wrócimy do tej rozmowy.

2

@MesQueUnClub96 wstawiłem wyżej post gdzie Rafał pisał o dyskryminacji ze względu na orientację seksualną czy tożsamość.

5

@MesQueUnClub96 no chodził na marsze z ludźmi i wspierał tych, którzy uważali, że jest więcej.


12

Rafał potwierdził, możemy zamknąć ten temat na dobre.

4

@Borneo ja mu wierzę, on zawsze prawdomówny.


5

@Borneo ta, zjednoczy się, wymyślają zielone łady, walki z klimatami i inne głupoty a główny gracz, który zanieczyszcza powietrze, bardziej niż cała Europa, tylko się z tego śmieje, my sami się ograniczamy.

0

@barteq i to też nie był wpis na mundial, bo masz tam 2017r, ten prezent to wygrane el clasico.

15

Brawo Tebas!

2

@Kinginiesta Ale nie kleją!

27

Co ten Peña? xD

0

@barteq ale jak wpiszesz w internet, to Tusk faktycznie mówi, że kibicuje Barcelonie.

0

@ViscaelBarca2007 i to chyba dobrego, bo Cucho dużo strzelał w MLS.

0

@ViscaelBarca2007 jakiś Turkospor

4

Niżej kolega zarzucił, że Tusk kibicuje Barcelonie od lat 80, patrzcie co znalazłem xDDDDD
Nawet tu kłamie?


0

@Eto'o9 R10 on jest jak Figo

0

@Popitek12 a jakiej drużynie on kibicuje?

2

@kynio302 czyli jesteś anty Barcelona...
Powoli ukryte Madryciaki się odkrywają.

5

Sławomir Mentzen kibicuję Barcelonie od 1991r. Czy to was nie przekonuje za głosowaniem na niego?

3

@kuz ja nie porównuje 1 do 1, tylko pan Rafał opowiadał, że policja nie powinna kojarzyć się z polityką a tu wystąpienie Premiera i tło jest robione z POLICJANTÓW.

3

@kuz no tak - klasyk,może oni też używają policjantów do celów politycznych, ale PiS-s to robił gorzej...

5

Rafał Trzaskowski:
Skończyło się wykorzystywanie policji do celów politycznych jak za PiS-u!

1

@Roobo to się w pale nie mieści!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?