D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten co formę złapał.
0
@BezglutenowyPedri tak, ale nie ma miejsca w składzie.
2
Ta gaśnica jako symbol przewodni Kampanii xD
1
Wpływ Antony'ego na Betis jest szalony.
0
No i co @Luciano99 ? Mówiłem, że Śląsk to pewniak.
1
@kryhaa ewidentnie, traktuje jego inaczej.
53
Piękny jest to trener :)
0
@MesQueUnClub96 za dzielenie Polaków
1
@MesQueUnClub96 popatrz na @Danny Gaucho i dyskusja o włosach jest bez sensu.
1
@Luciano99 człowieku, skąd ja mam takie pieniądze wziąć?
1
@Esteban_ mam przeciek, ale nie taki jak @Luciano99 Śląsk to bierze dziś.
44
@paweldunajecfcb w OnlyFans
0
@FcPortoFan1999 Lew nie sprzymierza się z kojotem!
1
@Jakchcesz tak jak powiedział Stano:
"Nie ważne jak beznadziejny jest twój kandydat i tak na niego zagłosujesz, bo jest z twojej drużyny."
Tak jak ze Złotą piłką. Madryt w płacz, bo Vini nie wygrał a my w euforii.
0
@Bykunn z tego co widziałem na Twitterze, to pod tymi teoriami Ćwika z 90% komentarzy były typu, że Ćwik nie ma pojęcia o czym mówi i robi z siebie idiotę.
1
@Bykunn nie, ale najpierw ten Ćwik był pewny, że Mentzen nic nie zrobi, bo to byłby jego koniec, więc cała ta teoria Ćwika upada
1
@Kgorecki2500 straszna głupota tego Ćwika, uderzać w gościa, który zna się na finansach o sprawy finansowe.
Nawet jeśli Sławek oszukiwał ludzi, to wątpię, że tak łatwo da się to udowodnić a Mentzena ma z 656 pomysłów jak to wyjaśnić.
5
@Kgorecki2500 Rozkład jazdy znany.
0
@vangoor Kambodża? Brzmi świetnie.
2
@AmigoBlancos już tu jeden taki był co oferował pewniaczki, nie będę wskazywał palcem @Luciano99
9
@norbi77 miło się patrzy, jak wyborcy KO, lubią być robieni od tyłu i sprawia im to radość.
Cieszę się waszym szczęściem, ale trochę się martwię, że może zacząć boleć.
6
@mmaciass "Minister finansów, Andrzej Domański, zapowiedział, że najprawdopodobniej podwyższenie kwoty wolnej nie nastąpi także w 2025 roku, choć zapewnia, że w obecnej kadencji rząd planuje jej wzrost."
Czyli, kiedyś będzie, ale nie teraz, tak jak paliwo po 5.19.
12
@TheNekro94 a jak myślisz, bez tego błędu przyjmą? Oni już raz głosowali przeciwko.
2
@Kgorecki2500 "Wszyscy równi wobec Prawa" xD
6
@Kgorecki2500 a co z nią? Czy Policja zadziałała tak szybko jak w sprawie Owsiaka?
0
@Lament natürlich!
3
@FCB_dimiC a jak myślisz?
21
Czy Madryt już opisał to jako największy skandal w historii? Tak pytam.
Szczęście, że Pedri unosił nogę, bo inaczej to byśmy go widzieli w następnym sezonie.
https://x.com/ZB_media_33/status/1887604281970467092
3
@MessiForeverTheBest Trump zrealizował więcej obietnic w parę dni niż Platforma w rok...
0
@Safrani nie wiem jak awans na Komendanta Włocławka ma hamować karierę, teraz jest twarzą tamtej policji, które wciąż jest sporym miastem.
Nie wiem czy mieszkańcy Włocławka będą z dumą o tym mówić.