3

Ten co formę złapał.

0

@BezglutenowyPedri tak, ale nie ma miejsca w składzie.

2

Ta gaśnica jako symbol przewodni Kampanii xD


1

Wpływ Antony'ego na Betis jest szalony.

0

No i co @Luciano99 ? Mówiłem, że Śląsk to pewniak.

1

@kryhaa ewidentnie, traktuje jego inaczej.

53

Piękny jest to trener :)

0

@MesQueUnClub96 za dzielenie Polaków

1

@MesQueUnClub96 popatrz na @Danny Gaucho i dyskusja o włosach jest bez sensu.

1

@Luciano99 człowieku, skąd ja mam takie pieniądze wziąć?

1

@Esteban_ mam przeciek, ale nie taki jak @Luciano99 Śląsk to bierze dziś.

44

@paweldunajecfcb w OnlyFans

0

@FcPortoFan1999 Lew nie sprzymierza się z kojotem!

1

@Jakchcesz tak jak powiedział Stano:
"Nie ważne jak beznadziejny jest twój kandydat i tak na niego zagłosujesz, bo jest z twojej drużyny."

Tak jak ze Złotą piłką. Madryt w płacz, bo Vini nie wygrał a my w euforii.

0

@Bykunn z tego co widziałem na Twitterze, to pod tymi teoriami Ćwika z 90% komentarzy były typu, że Ćwik nie ma pojęcia o czym mówi i robi z siebie idiotę.

1

@Bykunn nie, ale najpierw ten Ćwik był pewny, że Mentzen nic nie zrobi, bo to byłby jego koniec, więc cała ta teoria Ćwika upada

1

@Kgorecki2500 straszna głupota tego Ćwika, uderzać w gościa, który zna się na finansach o sprawy finansowe.

Nawet jeśli Sławek oszukiwał ludzi, to wątpię, że tak łatwo da się to udowodnić a Mentzena ma z 656 pomysłów jak to wyjaśnić.

5

@Kgorecki2500 Rozkład jazdy znany.

0

@vangoor Kambodża? Brzmi świetnie.

2

@AmigoBlancos już tu jeden taki był co oferował pewniaczki, nie będę wskazywał palcem @Luciano99

9

@norbi77 miło się patrzy, jak wyborcy KO, lubią być robieni od tyłu i sprawia im to radość.
Cieszę się waszym szczęściem, ale trochę się martwię, że może zacząć boleć.

6

@mmaciass "Minister finansów, Andrzej Domański, zapowiedział, że najprawdopodobniej podwyższenie kwoty wolnej nie nastąpi także w 2025 roku, choć zapewnia, że w obecnej kadencji rząd planuje jej wzrost."

Czyli, kiedyś będzie, ale nie teraz, tak jak paliwo po 5.19.

12

@TheNekro94 a jak myślisz, bez tego błędu przyjmą? Oni już raz głosowali przeciwko.

2

@Kgorecki2500 "Wszyscy równi wobec Prawa" xD

6

@Kgorecki2500 a co z nią? Czy Policja zadziałała tak szybko jak w sprawie Owsiaka?

0

@Lament natürlich!

3

@FCB_dimiC a jak myślisz?

21

Czy Madryt już opisał to jako największy skandal w historii? Tak pytam.

Szczęście, że Pedri unosił nogę, bo inaczej to byśmy go widzieli w następnym sezonie.

https://x.com/ZB_media_33/status/1887604281970467092

3

@MessiForeverTheBest Trump zrealizował więcej obietnic w parę dni niż Platforma w rok...

0

@Safrani nie wiem jak awans na Komendanta Włocławka ma hamować karierę, teraz jest twarzą tamtej policji, które wciąż jest sporym miastem.
Nie wiem czy mieszkańcy Włocławka będą z dumą o tym mówić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?