D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Mitch_Atleta Alex Ciemny zapomniałeś przelogować.
1
@gaucho104 sens taki, że masz iluzję niższych cen, bo może wydałeś bardzo dużo hajsu od razu na założenie tego, ale później jak fajnie jest dostawać niskie rachunki.
23
Polaka zawsze oszukają.
2
@arasz1819 przyszedł potężny analityk, który ma rozwiazanie tej wojny, ale siedzi na La Rambli a na Ukrainie ludzie giną.
Ps. Nie, nie pochwalam Trumpa za to co robi.
1
@jacobFCB uwielbiam to.
Niech dadzą rozwiazanie tego konfliktu w którym to:
Rosja wycofuję się z Ukrainy, oddają zdobyte terytorium, przepraszają za wszystko, zobowiązują się do odbudowy Ukrainy, Putin staję przed Trybunałem za zbrodnię wojenne a na koniec Rosja daje całej Europie gaz za darmo.
1
@MesQueUnClub_87 ja za dzieciaka tak miałem, że musiała być herbata.
Teraz kawa, zwłaszcza z rana.
5
kawa czy herbata?
-kawa, ale herbata też jest w porządku.
0
Kapitalna dziś Liga Mistrzów.
8
@tomek8756 to jest piekło kobiet...
0
Za co ja płacę? Żeby tyle czasu La Rambla nie działała...
1
@Commando bo to jest Rok przełomu dla Niemieckiej gospodarki.
3
@TheNekro94 on już mu odpowiadał z 1000 razy, ale żaden argument nie przemawiał do posła Ćwika.
10
@Kgorecki2500 Ćwik jest posłem a zachowuję się jak typowy troll z Twittera.
3
@22_LR tak wygrał, że sąd powiedział, że Ćwik może sobie mówić co chce, bo jest to jego opinia, niczego nie wygrał.
Sąd tylko uznał, że nie ukarze Ćwika za zarzuty, które wygłosił.
Taka to wygrana.
1
@Kgorecki2500 najlepsze, że on nawet nie napisał co wydarzyło się w sądzie, tylko napisał Ćwik WYGRAŁ z Mentzenem.
4
Po to im był ten proces, żeby pokazać, że Mentzen przegrał w sądzie.
Hołownia obrzydliwy typ.
10
@wojopancer bo był naszym najlepszym pomocnikiem, umniejszanie mu, bo w City kiepsko idzie a Barcelonie lepiej, jest słabe...
11
Ten sezon chłopa zniszczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Andi18 mnie boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić.
0
@MesQueUnClub96 zawalił? xDDD
2
Sędzia się już nawet nie kryje z kim gra
16
Czym lepsze City, tym bardziej zanosi się na bramkę Realu.
0
@MesQueUnClub96 rzut monetą
3
Grealish zadyszka już, nie te lata
4
Oni to tyle sprawdzali? xDDDDDDDDD
1
Piękne, Real dostał bramkę tak jak często oni strzalali z tyłka.
1
ale dobre jest to City, gniotą ten Real!
0
de Bruyne to też już po drugiej stronie rzeki, strasznie wolno myśli.
0
City gorzej zorganizowane od Getafe, takie dziury w pomocy...