D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo ja to miałem wrażenie, że on już ma z 28 lat, bo tak dawno o nim słyszałem.
4
@Eklerek admin chyba ma 14 lat xD
22
@wpwelement w wolniej Polsce takie rzeczy by nie przeszły.
0
@barcelonaLM myślę, że najbardziej realny sondaż, Trzaskowski trochę za dużo, ale reszta ok.
1
@Kapitan hawk to który jest synem kogo?
45
Materiał+18, brutalność faulu jest tylko dla ludzi o małej wrażliwości, nie wiem jak ta noga wytrzymała.
Stay Strong Vini!
1
@Rastafarnianin w tym meczu mają xD zamiast xG
0
To już wiemy co czują kibice Realu Madryt jak sędziowie gwiżdżą pod nich.
1
Ostatnio policja mnie zatrzymała i powiedziała, że przekroczyłem prędkość.
Odpowiedzialem im, że jechałem zgodnie z przepisami i żeby się odpierdol*li ode mnie.
Policja grzecznie przeprosiła, życzyliśmy sobie miłego dnia i rozjechaliśmy się w swoją stronę.
8
Sędziowie z nami, dzięki Negreira.
1
Fatalnie prowadzony? Faktycznie, Mbappe na koniec powinnien dostać czerwoną kartkę.
4
Czemu ta Osasuna biega do kontry jak by mieli kupę w gaciach?
0
Gdzie czerwona kartka dla Mbappe?
1
Ten Zaragoza to tylko z nami mecz życia zagrał.
7
Taka prorosyjska to była władza, że Ukraina wszystko od nas dostawała , nawet 800+ xD
0
@MesQueUnClub96 pewnie, że uprawia stosunek z jego matką, w Hiszpanii często to mówią.
6
Brawo sędzia, już ostatnio powinien wylecieć, jak krzyknął Fuck Off do sędziego, które było słychać nawet na księżycu.
2
@Luciano99 Keep going!
Sukces jest za rogiem.
14
Wypad z ojcem.
0
@gumaz jak młody Bóg.
0
@7black4 ten licznik to zawsze pokazuje losowe liczby.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96 żeby to wszystko takie proste było, o wielu rzeczach które się rozgrywają w krajach nikt nie wie.
Masz nadmiar informacji, często sprzecznych, bo z jednej stronie dowiesz się, że jedni sprzedają Polskę Niemcom, inni Ruskom a jeszcze gdzie indziej usłyszysz, że Żydom albo USA.
Jesteśmy wiecznie straszeni przez wszystkich i programują nas żeby kogoś nienawidzić.
1
@mekston jeszcze zamknięta trybuna na Legii Warszawa.
1
Ogólnie to się dziwię, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby podejść do rosyjskich żołnierzy, powiedzieć, że psy się boją strzałów i jeszcze, że planeta przez nich płonie.
5
Rok 2078
Dom Starców w Brazylii:
Neymar chce jeszcze zagrać w Europie, marzy o powrocie do Barcelony.
2
@Kapitan hawk człowieku, jabłko jadłem właśnie, bym się udławił.
1
@MichuZ44 już to zrobiłem.
1
Jeśli nie wiecie co kupić na Walentynki: