0

@escarabajo ja to miałem wrażenie, że on już ma z 28 lat, bo tak dawno o nim słyszałem.

4

@Eklerek admin chyba ma 14 lat xD

22

@wpwelement w wolniej Polsce takie rzeczy by nie przeszły.

0

@barcelonaLM myślę, że najbardziej realny sondaż, Trzaskowski trochę za dużo, ale reszta ok.

1

@Kapitan hawk to który jest synem kogo?

45

Materiał+18, brutalność faulu jest tylko dla ludzi o małej wrażliwości, nie wiem jak ta noga wytrzymała.
Stay Strong Vini!

1

@Rastafarnianin w tym meczu mają xD zamiast xG

0

To już wiemy co czują kibice Realu Madryt jak sędziowie gwiżdżą pod nich.

1

Ostatnio policja mnie zatrzymała i powiedziała, że przekroczyłem prędkość.

Odpowiedzialem im, że jechałem zgodnie z przepisami i żeby się odpierdol*li ode mnie.

Policja grzecznie przeprosiła, życzyliśmy sobie miłego dnia i rozjechaliśmy się w swoją stronę.

8

Sędziowie z nami, dzięki Negreira.

1

Fatalnie prowadzony? Faktycznie, Mbappe na koniec powinnien dostać czerwoną kartkę.

4

Czemu ta Osasuna biega do kontry jak by mieli kupę w gaciach?

0

Gdzie czerwona kartka dla Mbappe?

1

Ten Zaragoza to tylko z nami mecz życia zagrał.

7

Taka prorosyjska to była władza, że Ukraina wszystko od nas dostawała , nawet 800+ xD

0

@MesQueUnClub96 pewnie, że uprawia stosunek z jego matką, w Hiszpanii często to mówią.

6

Brawo sędzia, już ostatnio powinien wylecieć, jak krzyknął Fuck Off do sędziego, które było słychać nawet na księżycu.

2

@Luciano99 Keep going!
Sukces jest za rogiem.

14

Wypad z ojcem.

0

@gumaz jak młody Bóg.

0

@7black4 ten licznik to zawsze pokazuje losowe liczby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 żeby to wszystko takie proste było, o wielu rzeczach które się rozgrywają w krajach nikt nie wie.
Masz nadmiar informacji, często sprzecznych, bo z jednej stronie dowiesz się, że jedni sprzedają Polskę Niemcom, inni Ruskom a jeszcze gdzie indziej usłyszysz, że Żydom albo USA.
Jesteśmy wiecznie straszeni przez wszystkich i programują nas żeby kogoś nienawidzić.

1

@mekston jeszcze zamknięta trybuna na Legii Warszawa.

1

Ogólnie to się dziwię, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby podejść do rosyjskich żołnierzy, powiedzieć, że psy się boją strzałów i jeszcze, że planeta przez nich płonie.

5

Rok 2078
Dom Starców w Brazylii:
Neymar chce jeszcze zagrać w Europie, marzy o powrocie do Barcelony.

2

@Kapitan hawk człowieku, jabłko jadłem właśnie, bym się udławił.

1

@MichuZ44 już to zrobiłem.

1

Jeśli nie wiecie co kupić na Walentynki:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?