1

i wyszło, że Jarek miał rację a się śmieli z niego.

0

@Sandman21 a jesteś pewny, że to Schizofremia? Mi się zdaję, że zwykły trolling.

Wiesz, w internecie to ciężko wykryć, jakby ktoś do mnie na ulicy podszedł i zaczął tak gadać, to bym się nie śmiał.

3

ale to trzeba mieć zryty łeb, żeby wywalić taki poemat na pół La Rambli xD

41

TOP postów, które się najgorzej zestarzały:

0

Luuk De Jong nawet auty wykonuje.

AURA.

2

@xvcWinterSoldier very solid keeper

0

@MOLESTA czemu ma odpaść? Jest 3:1

2

@mekston *hard tricka

4

Szczęna złapałby to z petem w ręku.

0

I tu też bez kartki? xDDDDDD

0

@Kozinho. Wystarczy zobaczyć kto gra w PSV na ataku.

Juve jest słabe a PSV potrafi grać u siebie.

16

Skandal, że sędzia zakończył mecz w momencie gdy City zaczęło odrabiać straty.

Pięknie sprzedany mecz...

0

@kuz jasne, że nie ale widać, że tam zaczęło to żreć.

0

tego PSG to się trochę cykam.

5

City 0.05 xG

xDDDDDDDDDDD

1

Teraz potrzeba 4 bramek do dogrywki.

1

Jaka to jest impotencja w ataku xDD

0

@RivaldoVitorBorba spokojnie, zaraz się rozkręci.

1

Mógł mu już te gacie zdjąć.

2

Co włączę tego Marmousha to on gra słaby mecz, jeszcze nie widziałem jak on gra w piłkę.

0

kupił jakiegoś Uzbeka za 40mln i się dziwić, że nie działa xD

0

Real najprostsza taktyka, Laga na Mbappe.
A City w szoku...

4

City przegrywa a do kontry leci 2 piłkarzy xD

4

ale to jest Stojanov gra City...

0

Po 20 minutach to tu nie ma szans, że City coś ugra.

1

@Bernard777 obok godności Realu Madryt

2

Ederson to ma więcej asyst niż dobrych interwencji w tym sezonie.

0

Piękne podanie Asencio.

1

@Rifek co dał rozkmine xD
Podejrzewam, że przed meczem sędzia nie ma władzy i nie może dać kartki.

1

Taki mecz a komentatorzy na poziomie ligi Konferencji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?