D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i wyszło, że Jarek miał rację a się śmieli z niego.
0
@Sandman21 a jesteś pewny, że to Schizofremia? Mi się zdaję, że zwykły trolling.
Wiesz, w internecie to ciężko wykryć, jakby ktoś do mnie na ulicy podszedł i zaczął tak gadać, to bym się nie śmiał.
3
ale to trzeba mieć zryty łeb, żeby wywalić taki poemat na pół La Rambli xD
41
TOP postów, które się najgorzej zestarzały:
0
Luuk De Jong nawet auty wykonuje.
AURA.
2
@xvcWinterSoldier very solid keeper
0
@MOLESTA czemu ma odpaść? Jest 3:1
2
@mekston *hard tricka
4
Szczęna złapałby to z petem w ręku.
0
I tu też bez kartki? xDDDDDD
0
@Kozinho. Wystarczy zobaczyć kto gra w PSV na ataku.
Juve jest słabe a PSV potrafi grać u siebie.
16
Skandal, że sędzia zakończył mecz w momencie gdy City zaczęło odrabiać straty.
Pięknie sprzedany mecz...
0
@kuz jasne, że nie ale widać, że tam zaczęło to żreć.
0
tego PSG to się trochę cykam.
5
City 0.05 xG
xDDDDDDDDDDD
1
Teraz potrzeba 4 bramek do dogrywki.
1
Jaka to jest impotencja w ataku xDD
0
@RivaldoVitorBorba spokojnie, zaraz się rozkręci.
1
Mógł mu już te gacie zdjąć.
2
Co włączę tego Marmousha to on gra słaby mecz, jeszcze nie widziałem jak on gra w piłkę.
0
kupił jakiegoś Uzbeka za 40mln i się dziwić, że nie działa xD
0
Real najprostsza taktyka, Laga na Mbappe.
A City w szoku...
4
City przegrywa a do kontry leci 2 piłkarzy xD
4
ale to jest Stojanov gra City...
0
Po 20 minutach to tu nie ma szans, że City coś ugra.
1
@Bernard777 obok godności Realu Madryt
2
Ederson to ma więcej asyst niż dobrych interwencji w tym sezonie.
0
Piękne podanie Asencio.
1
@Rifek co dał rozkmine xD
Podejrzewam, że przed meczem sędzia nie ma władzy i nie może dać kartki.
1
Taki mecz a komentatorzy na poziomie ligi Konferencji.