D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Miałem zawał jak łapał xD
1
Valverde kuca a Flicka zdejmuję kurtkę i dzieją się rzeczy.
2
Flick zdjął kurtkę, ale widać że mu zimno
1
Mieć tyle czasu i oddać taki strzał xD
0
Ostra impreza u Flicka musiała być...
1
de Jong xDDDDDDD
0
@FcPortoFan1999 mam ich na kuponie, to wiadomo.
0
Niech te Camp Nou wraca, mam dość tego stadionu...
Zerowa Aura.
0
Ferran i Raphinha są, zabrakło Ansu Fatiego do jedynego sensownego ataku na ten mecz.
3
GOAT pączków!
15
@draxidox naprawdę powód do dumy dla Ukraińców, mieć taki pomnik.
1
@Kapitan hawk Polska bez Polaków!
3
Gerard Martin - Pau Victor - Inaki Pena to jedyna sensowna linia ataku na jutrzejszy mecz.
3
@Lionel_Messi10 teraz to ruszy.
0
@BezglutenowyPedri nie wiem, stałem najbliżej 1000 km od niego, nie było czuć z takiej odległości.
1
Naprawdę Siemienca nie da się nie lubić.
Ja w szoku, że on 33 lata :o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Messibestplayerintheworld czemu nie? ręka ewidentnie pomogła przyjąć mu piłkę. Więc jakie znaczenie ma to, że była przy ciele?
0
@Recha_0684 nie mam, o ręce piłkarza Las Palmas zero słowa, wczoraj nawet tego nie sprawdzali.
1
Byłem pewny, że nas wczoraj przekręca, jak sędzia podbiegł do monitora i zaczął oglądać 5 minut zagranie ręką Erica Garcia.
Czemu w ogóle to mu pokazali jak najpierw spalony a później pilkarz Las Palmas przyjął sobie piłkę ręką...
0
@lucca87 tak wiem, ale nadal Thauvin jest kapitanem, który jest wyznaczony przez trenera do strzelania karnych.
Nie podważa się takich decyzji na boisku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ego jakby był Ronaldo...
6
@okiemtypera_lucaxx95 pracował byś u @Luciano99 to byś papieru nie kradł, bo u niego trzeba ze swoim przychodzić.
8
@mekston ruch*sz się, Tak czy nie?
5
Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie, tak jak Donald na ziemniaki.
4
@Bocheno1 raczej nikt nie wie, bo kompletnie zniknął z mediów społecznościowych, chyba że na La Rambli jest jego kolega i powie co się z nim dzieje.
1
@Danny Gaucho skąd wiesz, że są na pomarańczowej platformie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FCBMati10 pewnie wszedł w tryb wyciszenie. Wwróci jak uzna, że odpokutował albo zajął się czymś innym.