2

Miałem zawał jak łapał xD

1

Valverde kuca a Flicka zdejmuję kurtkę i dzieją się rzeczy.

2

Flick zdjął kurtkę, ale widać że mu zimno

1

Mieć tyle czasu i oddać taki strzał xD

0

Ostra impreza u Flicka musiała być...

1

de Jong xDDDDDDD

0

@FcPortoFan1999 mam ich na kuponie, to wiadomo.

0

Niech te Camp Nou wraca, mam dość tego stadionu...
Zerowa Aura.

0

Ferran i Raphinha są, zabrakło Ansu Fatiego do jedynego sensownego ataku na ten mecz.

3

GOAT pączków!

15

@draxidox naprawdę powód do dumy dla Ukraińców, mieć taki pomnik.

1

@Kapitan hawk Polska bez Polaków!

3

Gerard Martin - Pau Victor - Inaki Pena to jedyna sensowna linia ataku na jutrzejszy mecz.

3

@Lionel_Messi10 teraz to ruszy.

0

@BezglutenowyPedri nie wiem, stałem najbliżej 1000 km od niego, nie było czuć z takiej odległości.

1

Naprawdę Siemienca nie da się nie lubić.
Ja w szoku, że on 33 lata :o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messibestplayerintheworld czemu nie? ręka ewidentnie pomogła przyjąć mu piłkę. Więc jakie znaczenie ma to, że była przy ciele?

0

@Recha_0684 nie mam, o ręce piłkarza Las Palmas zero słowa, wczoraj nawet tego nie sprawdzali.

1

Byłem pewny, że nas wczoraj przekręca, jak sędzia podbiegł do monitora i zaczął oglądać 5 minut zagranie ręką Erica Garcia.
Czemu w ogóle to mu pokazali jak najpierw spalony a później pilkarz Las Palmas przyjął sobie piłkę ręką...

0

@lucca87 tak wiem, ale nadal Thauvin jest kapitanem, który jest wyznaczony przez trenera do strzelania karnych.
Nie podważa się takich decyzji na boisku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ego jakby był Ronaldo...


6

@okiemtypera_lucaxx95 pracował byś u @Luciano99 to byś papieru nie kradł, bo u niego trzeba ze swoim przychodzić.

8

@mekston ruch*sz się, Tak czy nie?

5

Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie, tak jak Donald na ziemniaki.

4

@Bocheno1 raczej nikt nie wie, bo kompletnie zniknął z mediów społecznościowych, chyba że na La Rambli jest jego kolega i powie co się z nim dzieje.

1

@Danny Gaucho skąd wiesz, że są na pomarańczowej platformie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FCBMati10 pewnie wszedł w tryb wyciszenie. Wwróci jak uzna, że odpokutował albo zajął się czymś innym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?