D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fenelon oczywiście, że wróci, bo jakie ma inne opcje?
5
@ZnamySie znamy się?
0
@macio_944 Zełeński TOP, ale na koniec i tak będzie na kolanach wracał do USA.
Może zgrywać twardziela, ale będzie musiał się z kimś dogadać a USA to jedyne wyjście chyba
0
@norbi77 jak ja dawno tego Mierosławskiego nie widziałem ani nie slyszalem.
4
No i to są ważne pytania.
https://x.com/KoneserUnii/status/1895539216823755129
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 weź Ty już skończ człowieku... Poziom dyskusji 4- latka.
1
@Kidd na dwoje babka wróżyła
1
Jedynie chyba na Fame MMA da się to rozstrzygnąć, tylko będą musieli jeszcze sobie rodzinę wyzywać.
0
@Marian_Pazdzioch oni chyba chcą żeby im bił Niemca po kasku
1
@NeroTFP1 ale prawda, że już dawno by się skończyła.
6
On serio tak powiedział xDDDDDD
9
@Kozinho. Podobno w markecie ktoś wjechał rowerem i mało nie potrącił chłopaka.
6
@Marian_Pazdzioch wiadomo słowa nic nie znaczą, ale cieszy, że chociaż to Polscy politycy zrobili dobrze.
0
@ObiwanKenobi taki fałszywy napastnik
12
Ludzie to ku...
Co trzeba mieć w głowie żeby grozić drugiemu człowiekowi.
2
@michal26 jesteś o krok od zostanie milionerem.
Oczywiście jeśli ktoś Ci w spadku przepiszę.
2
@Kengo weź beżowy, 0.01 zł taniej
8
ale on jest chory xD
3
Ciągnie swój do swego.
11
Piękny Tetris xD
2
@MesQueUnClub96 Ollie
1
@wojopancer wszystkie.
0
@Herato wygranie LM?
0
@draxidox trochę Lewandowski "zepsuł" jego karierę, bo gdyby nie kariera Roberta, to dużo bardziej byśmy doceniali Milika.
0
@NeroTFP1 jeśli chodzi o samą zabawę z piłką na parkiecie, to powiedzialbym że nawet najlepszy.
3
@ranger3120 napastnik z 4 bramkami w 22 meczach to nie jest jakiś wyczyn.
1
@Encore oby zrobił jeszcze jedno mistrzostwo.
7
Zdrowy chłop.
0
@clyde spokojnie, jeszcze nawet nie wyszedł.