D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laboga z jaką nadzieją mówi o karnym...
6
To był karny dla Betisu.
3
Ten Rodriguez 32 lata a mam wrażenie, że on gra od kiedy pamiętam.
1
Isco dziś mecz jak za starych czasów.
2
Karny dla Realu Mad... Betis!
1
Laboga ma orgazm.
1
Christensen na L4, tak trzeba żyć.
20
@jacobFCB żona.
5
Tata w formie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Radko1976 a co konkretnie takiego zrobił? Sankcje nałożone na Rosję przedłużył o kolejny rok.
0
@bartekvisca to chyba był największy błąd tej rozmowy.
A tak to Trump nie mógł wyjść na miękkiego, że ustepuje Zełeńskiemu i pozwala się atakować.
4
@Azazel_Pazuzu a kto piszę o braku wsparciu? Nikt nigdy tak nie powiedział, ale narracja musi być.
Dawanie im wszystkiego za darmo ładnie brzmi, ale w polityce nie liczą się romantyczne historię, przykre ale taki jest ten świat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Popitek12 to wszystko wyjaśnia.
6
@Bolton masz pojemny tyłek.
1
@PatrychoO i Tiffany Stratton ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Tasde nie wiem czy zgadzający się na wszystko Biden był lepszy od Trumpa dla samej Ameryki.
0
@PatrychoO ja a co?
0
@Aragorn33 a czemu miałby się nie wtrącać? Jest wiceprezydentem, skoro tam siedział obok, to Trump chciał żeby również włączył się w dyskusję. On nie jest zwykłym urzednikiem w USA.
0
@Fenelon oczywiście, że wróci, bo jakie ma inne opcje?
5
@ZnamySie znamy się?
0
@macio_944 Zełeński TOP, ale na koniec i tak będzie na kolanach wracał do USA.
Może zgrywać twardziela, ale będzie musiał się z kimś dogadać a USA to jedyne wyjście chyba
0
@norbi77 jak ja dawno tego Mierosławskiego nie widziałem ani nie slyszalem.
4
No i to są ważne pytania.
https://x.com/KoneserUnii/status/1895539216823755129
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 weź Ty już skończ człowieku... Poziom dyskusji 4- latka.
1
@Kidd na dwoje babka wróżyła
1
Jedynie chyba na Fame MMA da się to rozstrzygnąć, tylko będą musieli jeszcze sobie rodzinę wyzywać.
0
@Marian_Pazdzioch oni chyba chcą żeby im bił Niemca po kasku