17

@takisobiektos a co to ma do tego? Jechałem po Twitterze i zobaczyłem, że babie która obrażała wojsko umorzyli postepowanie, jakie znaczenie ma kto to napisał?

0

@Walker nie korzystam z żadnych frajerów

27

Normalny człowiek by z więzienia nie wyszedl.


21

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet.


1

@maroon no to mają 3 święta.

9

Byliśmy przed a nawet za.

4

@maroon i już wiem jak to jest firma.

0

@Michael24 lepiej żebyś coś umiał niż nic, przynajmniej byś wiedział jak użyć broni.

2

@Michael24 razem z Tuskiem sobie pobiegam, ale fejm dowalony.

0

@RosjaninBut po wyborach zapomni, wtedy bezpieczeństwo nie będzie już ważne.

0

@Sulimo więc chyba Konfederacja o przymusie nie mówiła, przynajmniej nie ostatnio.

0

@Pedri16Future artykuł:
"Posłowie Konfederacji: Sławomir Mentzen oraz Krzysztof Bosak przekonywali w środę w Sejmie, że należy szkolić rezerwy Wojska Polskiego, ustanowić zachęty do szkoleń i stworzyć plan ćwiczeń."

4

Pierwszy raz coś mądrego powiedziała.

2

@kaktus i to jeszcze jak!

1

@kaktus ja też nie pobieram.

0

@Azazel_Pazuzu no i co?
Nie jest napisane, że to aresztowanie doprowadzilo do rozwalenia kraju, tylko ogólnie, że rozwalają kraj i nie mają pomysłu na rządzenie a kolega napisał "rozwalenie kraju, bo polityka aresztowali"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future dziwne wnioski wyciągnąłeś z tego tekstu, nikt nie napisał że aresztowanie polityka rozwala kraj.

1

@Lanosss @Luciano99 to oszust!

5

@Roobo w tych pudełkach są wszystkie zrealizowane obietnice.

6

Polecam komentarze, ale tam jest psychiatryk xD

9

Na takiego Prezydenta chciałbym zagłosować.

3

@Criss18Barca akurat te drużyny dużo na transfery wydają, ale chyba za szybko chcą ten skład wzmacniać i masę szrotu ściągają.
Cała obecna trójka w lato wydała 100 mln + na transfery.

0

@Eklerek daleko trzeba było szukać, jak Ty to wiedziałeś? ;)

3

@July_6_BcN to odróżnia świetnego kucharza od amatora, najlepsi nie potrzebują soli.

2

@July_6_BcN prawdziwy kucharz nie potrzebuje takich nędznych przypraw, on potrafi wyciągnąć smak z niczego.

0

@barteq to teraz będzie Ter czy Stegen?

14

Piękny prezent od Jagiellonii dla ŚP. Prezydenta Krzysztofa Kononowicza.

0

Pululu to nowy Olisadebe.

0

Benfico tak się gra w przewadze. Brawo Jaga!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?