D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@takisobiektos a co to ma do tego? Jechałem po Twitterze i zobaczyłem, że babie która obrażała wojsko umorzyli postepowanie, jakie znaczenie ma kto to napisał?
0
@Walker nie korzystam z żadnych frajerów
27
Normalny człowiek by z więzienia nie wyszedl.
21
Najlepszy prezent na Dzień Kobiet.
1
@maroon no to mają 3 święta.
9
Byliśmy przed a nawet za.
4
@maroon i już wiem jak to jest firma.
0
@Michael24 lepiej żebyś coś umiał niż nic, przynajmniej byś wiedział jak użyć broni.
2
@Michael24 razem z Tuskiem sobie pobiegam, ale fejm dowalony.
0
@RosjaninBut po wyborach zapomni, wtedy bezpieczeństwo nie będzie już ważne.
0
@Sulimo więc chyba Konfederacja o przymusie nie mówiła, przynajmniej nie ostatnio.
0
@Pedri16Future artykuł:
"Posłowie Konfederacji: Sławomir Mentzen oraz Krzysztof Bosak przekonywali w środę w Sejmie, że należy szkolić rezerwy Wojska Polskiego, ustanowić zachęty do szkoleń i stworzyć plan ćwiczeń."
4
Pierwszy raz coś mądrego powiedziała.
2
@kaktus i to jeszcze jak!
1
@kaktus ja też nie pobieram.
0
@Azazel_Pazuzu no i co?
Nie jest napisane, że to aresztowanie doprowadzilo do rozwalenia kraju, tylko ogólnie, że rozwalają kraj i nie mają pomysłu na rządzenie a kolega napisał "rozwalenie kraju, bo polityka aresztowali"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future dziwne wnioski wyciągnąłeś z tego tekstu, nikt nie napisał że aresztowanie polityka rozwala kraj.
1
@Lanosss @Luciano99 to oszust!
5
@Roobo w tych pudełkach są wszystkie zrealizowane obietnice.
6
Polecam komentarze, ale tam jest psychiatryk xD
9
Na takiego Prezydenta chciałbym zagłosować.
3
@Criss18Barca akurat te drużyny dużo na transfery wydają, ale chyba za szybko chcą ten skład wzmacniać i masę szrotu ściągają.
Cała obecna trójka w lato wydała 100 mln + na transfery.
0
@Eklerek daleko trzeba było szukać, jak Ty to wiedziałeś? ;)
3
@July_6_BcN to odróżnia świetnego kucharza od amatora, najlepsi nie potrzebują soli.
2
@July_6_BcN prawdziwy kucharz nie potrzebuje takich nędznych przypraw, on potrafi wyciągnąć smak z niczego.
0
@barteq to teraz będzie Ter czy Stegen?
14
Piękny prezent od Jagiellonii dla ŚP. Prezydenta Krzysztofa Kononowicza.
0
Pululu to nowy Olisadebe.
0
Benfico tak się gra w przewadze. Brawo Jaga!