D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 myślałem, że inaczej się to skończy.
2
@mordini123 świetnie zagrał tego heel turna.
2
@RoberDzik więcej reklam, @RoberDzik wytrzyma!
4
@urbipl ta Telewizja dawno powinna być zamknięta, już za PiS-u.
Jak można za państwowe pieniądze robić propagandowe wiadomości partii, która jest u władzy.
24
Trzeba to zrobić
https://x.com/uglyyorubadboi/status/1897027528252121130
28
@Roobo Duda mógł powiedzieć, że da Niemcom, to Tusk byłby szczęśliwy.
0
@Kamiloza91 bo z Atletico w lidze mieliśmy 3.00 xG - Atletico 0.5 xG a przegraliśmy 1:2
3
@Marian_Pazdzioch jest nim mój wujek
5
My byśmy mieli 9.0 xG i przegrali 1:0
1
@Eklerek raz ugryźli xD
4
@Encore Pan GOAT
1
@DonCarletto ja też w szoku, że ją złapali.
1
@RosjaninBut dzięki, bo kolega pytał.
11
@Comentateiro bo wymij kij z tyłka, kolega wstawił filmik, gdzie była ładna riposta a Ty się spinasz jak plandeka na żuku, milion razy na La Rambli były prowadzone powazniejsze tematy, nie każdy post musi taki być...
34
@Comentateiro co? xD
Gdzie tu w tym poście było coś dobrego o PiS-ie?
Wam ta nienawiść całkiem mózg wyłącza.
5
Tylko Barcelona potrafi grać z Realem, reszta tych topowych drużyn zawsze z towarem w gaciach gra.
0
@Vamos_RM tylko jak? Canal Plus im nie pozwoli.
2
Nie zdążyłem włączyć...
1
@MesQueUnClub96 tak, jestem wyborcą Tuska.
1
@blakkudium przecież on dopiero o 21
3
@PatrychoO jak on jarał jakieś zioło na ringu, to mogło mu się pomylić...
2
Podobno uszkodził Codyemu oko i błonę bębenkową...
L
0
@partymaker czyli Real dziś pewnie 2,3:0
4
@Comentateiro łydka grubasa
12
@Kondziubarca ale co przez chwilę Żeleński był TOP to jego.
4
Dziś wygrana Atletico, ale remis też jest w porządku.
0
@Czajka90 niby kapitalna młodzież a na lewej stronie nadal dziura jak po bombie
1
@partymaker a co to ma skończyć się kariera na WM? Może wygra na WM i intesywnie będzie się pojawiał bronić tytułu.
0
@Marian_Pazdzioch trzecia kadencja Dudy, bo przynajmniej jakieś doświadczenie ma.
0
@partymaker może jest to budowane powoli i na koniec roku się to wszystko rozkręci.