0

@Trojanek23 myślałem, że inaczej się to skończy.

2

@mordini123 świetnie zagrał tego heel turna.

2

@RoberDzik więcej reklam, @RoberDzik wytrzyma!

4

@urbipl ta Telewizja dawno powinna być zamknięta, już za PiS-u.
Jak można za państwowe pieniądze robić propagandowe wiadomości partii, która jest u władzy.

24

28

@Roobo Duda mógł powiedzieć, że da Niemcom, to Tusk byłby szczęśliwy.

0

@Kamiloza91 bo z Atletico w lidze mieliśmy 3.00 xG - Atletico 0.5 xG a przegraliśmy 1:2

3

@Marian_Pazdzioch jest nim mój wujek

5

My byśmy mieli 9.0 xG i przegrali 1:0

1

@Eklerek raz ugryźli xD

4

@Encore Pan GOAT

1

@DonCarletto ja też w szoku, że ją złapali.

1

@RosjaninBut dzięki, bo kolega pytał.

11

@Comentateiro bo wymij kij z tyłka, kolega wstawił filmik, gdzie była ładna riposta a Ty się spinasz jak plandeka na żuku, milion razy na La Rambli były prowadzone powazniejsze tematy, nie każdy post musi taki być...

34

@Comentateiro co? xD
Gdzie tu w tym poście było coś dobrego o PiS-ie?

Wam ta nienawiść całkiem mózg wyłącza.

5

Tylko Barcelona potrafi grać z Realem, reszta tych topowych drużyn zawsze z towarem w gaciach gra.

0

@Vamos_RM tylko jak? Canal Plus im nie pozwoli.

2

Nie zdążyłem włączyć...

1

@MesQueUnClub96 tak, jestem wyborcą Tuska.

1

@blakkudium przecież on dopiero o 21

3

@PatrychoO jak on jarał jakieś zioło na ringu, to mogło mu się pomylić...

2

Podobno uszkodził Codyemu oko i błonę bębenkową...

L

0

@partymaker czyli Real dziś pewnie 2,3:0

4

@Comentateiro łydka grubasa

12

@Kondziubarca ale co przez chwilę Żeleński był TOP to jego.

4

Dziś wygrana Atletico, ale remis też jest w porządku.

0

@Czajka90 niby kapitalna młodzież a na lewej stronie nadal dziura jak po bombie

1

@partymaker a co to ma skończyć się kariera na WM? Może wygra na WM i intesywnie będzie się pojawiał bronić tytułu.

0

@Marian_Pazdzioch trzecia kadencja Dudy, bo przynajmniej jakieś doświadczenie ma.

0

@partymaker może jest to budowane powoli i na koniec roku się to wszystko rozkręci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?