5

@RosjaninBut przywrocona praworządność.

0

@SirFinley powodów może być milion, za dużo informacji to nie dałeś.

9

Przejmą świat kiedyś, Marek Marucha na czele.


0

@vangoor ale opozycja im nie pozwala.

2

@cules100pro drugim absurdem, że te komisję licencyjne nic z tym nie robią. Powinny być jakieś ujemne punkty, bo to jest skandal, że klub nie płaci piłkarzom i może ich używać do grania w lidze.

Taki Koulouris robi im punkty a w uczciwych warunkach nigdy by takiego piłkarza nie mieli, bo ich nie stać.

0

@Herato nieprawdopodobne co się z tym klubem stało, aż tak nie mieć nosa do transferów.

0

@Rhaan nie, bo większość tych głosujących nie ogląda meczów i patrzy w statystyki.

2

ale to mogło wyglądać.

16

@Eklerek piękna cerata.

3

@bartekvisca Casado jest dużo lepszy w defensywie, biega i nigdy nie opuszcza.

0

Czyli Tusk, ruski agent.

4

@MesQueUnClub96 pitbulla, który wygląda jak jamnik.

1

od sęka się teraz odbiło.

0

Wojtek pewnie marzy o zapaleniu papierosa, stoi i marznie.

1

Podpatrzył od Casado.

6

Szkoda, że w Casado nie trafił.

0

@sebo939 posłuchał Alexa Czarnego

3

Czy będzie nagroda Puskasa dla Casado?

6

Taki strzelców to nikt by nie przewidział xD

0

Pan Uszaty jest debesciak!

0

Flick to magik, z Martina zrobił piłkarza.

0

Jaki to jest GOAT!

2

Martin wyjaśnił, brawo.
Kontra nie poszła

0

Negreira TOP! Łatwo.

4

Po co ten liniowy jak on takich spalonych nie sygnalizuje.

2

Martin jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili.

2

@misterio dosyć tego!

5

Do sprzedania wszyscy, jedynie Martina był zostawił.

8

Mistrzyni licytacji xDDDDD

2

@Popitek12 znasz innych takich piłkarzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?