1

@patrix211 zależy od koloru skóry.

0

@Pawlusek więcej masz przykladow piłkarzy, którzy źle skończyli niż przeszli drogę Gyokeresa.

3

@norbi77 piękny fikołek zrobiła xD

3

Ktoś im każe te dogrywki grać? Przecież można strzelić bramkę w 90 minut, to nie jest zabronione.

0

@KrychaFCB no i elegancko!

4

19 groszy za pączka, im to się opłaca robić?
Tak wiem sama chemia, ale obecnie w sklepach nawet najgorsze dziadostwo trochę kosztuję.

https://x.com/kosa64/status/1894986025203835177

0

Czemu ja ciągle stawiam na ten United...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 wołam wujka

1

@arasz1819 uwielbiam wytykanie takich błędów...
Pokaż polityka, który nigdy się nie pomylił.

3

@Mitch_Atleta Messi z Getafe albo z Bilbao.
Ronaldo, któraś z karnego.

0

@urbipl już jakieś mecze koszykówki a w tenisa co raz gorzej...

0

@Gaz Araujo to żadna gwarancja spokoju.

2

@Rewolucja123 w komentarzach jeszcze ludzie piszą, że to wina pieszych xDD

7

Wczoraj mecz Barcelony z Atletico na Superbecie każdemu wszedł, bo i Atletico prowadziło 2-bramkami i Barcelona a na koniec jeszcze remis xD

0

@bartekvisca no widzisz, może jakbyś mieszkał w innym mieście to byłoby jeszcze gorzej.

1

Podolinski to ten sam mecz ogląda? Jak Raphinha słaby mecz?

1

Torres by to trafił.

0

Torres też by trafił...

2

Wojtek wygląda już jakby się wychował w La Masia.

0

Iñigo Kocham Cię!!!

0

Casemiro wchodzi

5

ale się Flick zdenerwował, aż ja się przestraszyłem.

3

Iñigo moja miłość!

0

@kanver_ Lewy ich blokuję tak jak kiedyś Messi, terroryści tak mają.

4

Pressing wygląda dziś kapitalnie.

2

Iñigo jest potężny.

1

Jaki to jest leszcz...

2

Miałem zawał jak łapał xD

1

Valverde kuca a Flicka zdejmuję kurtkę i dzieją się rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?