3

Wszystko się układa.
T - Trump
RU - Rosja
M - Musk
P - Putin

5

@norbi77 no nie, ale Rosja już wcześniej atakowała np. Gruzję, już wtedy trzeba było te kontakty ukrócić, mieliśmy masę dowodow na to, że Rosja ciągle "marzy" o wojnach.

1

@norbi77 ale tak serio, źle to brzmi, ale trochę prawdy w tym jest, bo zamiast dawno ukrócić kontakty z Rosją, to oni wspólne interesy robili i pozwolili mu się rozwijać.

2

@norbi77 -Ukraina czy Rosja?
- Ukraina, ale Rosja też jest w porządku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

ale przynajmniej nie jesteśmy kibicami Realu Madryt.

2

@Ptasior fikołki to wszyscy politycy będą robić, bo wyobrażasz sobie, że Tusk idzie w konflikt z Trumpem?

0

@Jakchcesz no można, wywołujesz wojnę, ale po chwili orientujesz się, że nie masz szans i się poddajesz.

2

@FcPortoFan1999 "first time?"

2

@KamQiX ewidentnie Trump chce przepchnąć narrację, że to Ukraina jest ta zła.

3

@FcPortoFan1999 więc, nie dziwię się, że koledze świat się zawalił jak Trump powiedział, że są tylko dwie, a on się nauczył wszystkich 56 i podrywał na to kobiety albo inne płcie.

1

@DiSBlaDE co to za herezję?

24

@FcPortoFan1999 on pewnie jest tą 32 płcią i boi się, że świat tego nie uznaję.

7

@July_6_BcN czytanie tego nagłówka z Pudelka rozwaliło mi głowę, jak w ogóle ktoś to wymyślił xD

17

Zagadka wyjaśniona xD

2

Gdyby Real Madryt wygrał wszystkie swoje mecze, miałby 24 punkty więcej od Barcelony.

1

@FCB_dimiC pewnie Trzaskowski, tak jakby popisy PO nie dały odpowiedzi jak to będzie wyglądać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Mogli dać Wojtasowi MVP.

0

Mecz w stylu Realu Madryt.

0

Podsumowali się xD

1

@Veysel Iñigo pewniak, pytanie kto do niego.

9

@creative7 nie wiem czy jak ktoś napiszę, że grają słabo to wyzwiska.

0

Też bym to dziadostwo PRIME wyrzucił.

0

jeśli nie wygramy tego meczu, to trzeba podziekowac bracią pierdol*c, Raphinha i Lewandowski.

1

Raphinha się zemścił, kiedyś Lewandowski mu nie podał, gdy był ustawiony na lepszej pozycji.

0

jakie to są kasztany...

0

@barcanawieki no niestety, brutalne są zasady La Liga, nawet w formie życia nie da się grać, jak ma się pauzę za czerwoną kartkę.

1

Iñigo nawet sędziego skasuję.

0

I połowa im. Realu Madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?