0

Fort w obronie jest tragiczny, nie dziwię się czemu Flick na niego nie stawia, dużo do nauki chłopak ma.

1

ale kupiony mecz xDDDDD

1

Lewy co zgasił xDD

3

Strzał niecelny, ale bramka xD

2

Negreira Kocham Cię!

5

Karny dla Realu Madryt.

2

Raphinha i Lewandowski, duet który zmarnował 2137 setek w tym sezonie.

0

Tak patrzę na Forta i chyba wiem czemu tak rzadko gra, spójrzcie jak on wolno wraca na swoją pozycję.

0

@aldewir Jaca znowu canal+ odpalił i wyskautował piłkarza xD

2

@MichuZ44 POLSKA GUUUUUUUROM!

0

@Kgorecki2500 myślę, że zebrał, tylko zbiera pewnie z milion żeby się pochwalić.

1

@karolszymek za dzieciaka grało się w jakieś słabe gry(bo te lepsze nie chciały się odpalić) do rana a teraz człowiek może sobie kupić dobry komputer, gry a usiądziesz i się znudzi po godzinie, może jak będzie się miało dzieciaki to trochę ta radość wróci.

0

@Comentateiro chodzi o smak chyba, dobrze przyprawione(chociaż obecnie nie jem, raczej smak z dzieciństwa)
I pewnie reklama, bo za dzieciaka to pamiętam, że wszędzie widzialem reklame Berlinek.

2

@gumaz na pewno, ale przed wyborami raczej nie wierzyli, że PO a szczególnie PiS będą mieli tak słabego kandydata.

A Bosak pewnie nie chciał znowu przegrywać wyborów, bo za 5 lat może mieć dużo większą szansę na zwycięstwo.

0

@Kgorecki2500 Helena, mam zawał...

0

@Kgorecki2500 ile dałeś?

1

@Marian_Pazdzioch no szok, że nikt nie chce osłabiać swojego kraju i dawać wszystkiego za darmo.

Tylko Polscy są tacy naiwni, my zawsze dajemy wszystko, pomagamy wszystkim a później nikt nawet palcem nie kiwnie aby nam pomóc.

4

@Kgorecki2500 ile bym dał żeby się cofnąć o 10 lat i kupić sobie PC do grania. Inaczej to "smakowało".

0

@Zoker nie zapominajmy, że to przez sędziego.

0

@MateS 8.025 miliarda ludzi

10

@draxidox był Komorowski, który zachowywał się jak od pługa odciągnięty.
Przy nim Trzaskowski, Nawrocki czy Mentzen to profesorowie.

3

@PatrychoO taki Cunha w Atletico nic nie grał a w Wolves gwiazda.

4

@norbi77 przykład Salaha, w Chelsea był tragiczny.

0

Czemu na realmadryt.pl dostaje się bany na 13 lat? xDDD

1

@MesQueUnClub96 Dodi Lukebakio tam by pasował

2

@Batys postawisz obie strzelą to 0:0, jak postawisz under 5.5 bramek to w 20 minut zrobią 5:4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Co to za szrot?
Oni przez ostatnie lata wydali prawie miliard na wzmocnienia i mają taką ławkę xD

0

@escarabajo ja to miałem wrażenie, że on już ma z 28 lat, bo tak dawno o nim słyszałem.

4

@Eklerek admin chyba ma 14 lat xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?