D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fort w obronie jest tragiczny, nie dziwię się czemu Flick na niego nie stawia, dużo do nauki chłopak ma.
1
ale kupiony mecz xDDDDD
1
Lewy co zgasił xDD
3
Strzał niecelny, ale bramka xD
2
Negreira Kocham Cię!
5
Karny dla Realu Madryt.
2
Raphinha i Lewandowski, duet który zmarnował 2137 setek w tym sezonie.
0
Tak patrzę na Forta i chyba wiem czemu tak rzadko gra, spójrzcie jak on wolno wraca na swoją pozycję.
0
@aldewir Jaca znowu canal+ odpalił i wyskautował piłkarza xD
2
@MichuZ44 POLSKA GUUUUUUUROM!
0
@Kgorecki2500 myślę, że zebrał, tylko zbiera pewnie z milion żeby się pochwalić.
1
@karolszymek za dzieciaka grało się w jakieś słabe gry(bo te lepsze nie chciały się odpalić) do rana a teraz człowiek może sobie kupić dobry komputer, gry a usiądziesz i się znudzi po godzinie, może jak będzie się miało dzieciaki to trochę ta radość wróci.
0
@Comentateiro chodzi o smak chyba, dobrze przyprawione(chociaż obecnie nie jem, raczej smak z dzieciństwa)
I pewnie reklama, bo za dzieciaka to pamiętam, że wszędzie widzialem reklame Berlinek.
2
@gumaz na pewno, ale przed wyborami raczej nie wierzyli, że PO a szczególnie PiS będą mieli tak słabego kandydata.
A Bosak pewnie nie chciał znowu przegrywać wyborów, bo za 5 lat może mieć dużo większą szansę na zwycięstwo.
0
@Kgorecki2500 Helena, mam zawał...
0
@Kgorecki2500 ile dałeś?
1
@Marian_Pazdzioch no szok, że nikt nie chce osłabiać swojego kraju i dawać wszystkiego za darmo.
Tylko Polscy są tacy naiwni, my zawsze dajemy wszystko, pomagamy wszystkim a później nikt nawet palcem nie kiwnie aby nam pomóc.
4
@Kgorecki2500 ile bym dał żeby się cofnąć o 10 lat i kupić sobie PC do grania. Inaczej to "smakowało".
0
@Zoker nie zapominajmy, że to przez sędziego.
0
@MateS 8.025 miliarda ludzi
10
@draxidox był Komorowski, który zachowywał się jak od pługa odciągnięty.
Przy nim Trzaskowski, Nawrocki czy Mentzen to profesorowie.
3
@PatrychoO taki Cunha w Atletico nic nie grał a w Wolves gwiazda.
4
@norbi77 przykład Salaha, w Chelsea był tragiczny.
0
Czemu na realmadryt.pl dostaje się bany na 13 lat? xDDD
1
@MesQueUnClub96 Dodi Lukebakio tam by pasował
2
@Batys postawisz obie strzelą to 0:0, jak postawisz under 5.5 bramek to w 20 minut zrobią 5:4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co to za szrot?
Oni przez ostatnie lata wydali prawie miliard na wzmocnienia i mają taką ławkę xD
0
@escarabajo ja to miałem wrażenie, że on już ma z 28 lat, bo tak dawno o nim słyszałem.
4
@Eklerek admin chyba ma 14 lat xD