1

City tego nie wygra, tragiczna drużyna.

0

@barteq o każdy piłkarzu możesz tak napisać.

1

@KamQiX o cholera, to wszytko wyjaśnia.

0

@kanver_ 300 bramek w pół roku

5

@kanver_ Dodi Lukebakio, mówi Ci to coś? wstawiasz go do PSG i robi lepsze liczby.

0

@MesQueUnClub96 zasłużył, ale Rodri też, zdecydowało zachowanie poza sportowe.

0

@A4ron nie, LM muszą wygrać.

0

@MesQueUnClub96 dzięki za fachową ocenę.

0

Dembele to w tym sezonie top10 do ZP.

0

@ricardo0705 a 2 i 3 tygodnie temu nie miałbyś w ogóle meczu. Co za brednie.

2

@Eklerek jakie ratio xD

5

@blakkudium najlepiej wydane 40mln... Mieć problemy finansowe i kupować kota w worku.

3

@Gacek5 tak samo jak Psikutas bez "s"

1

@michal26 Żółtek musisz!

1

@Who_you_mam o kolejny z ośmiu gwiazd i SilnychRazem.

2

@Aragorn33 a Ty uważasz, że Bodnar w 100% trzyma się prawa?
Jeśli tak, to raczej Ty kierujesz się sympatią i nienawiścią do PiS-u, ja mam wywalone na PiS, uważam, że wielu z nich zasługuje na więzienie, ale jednak trzeba im to udowodnić zgodnie z prawem.

2

@JoeBlack bo źle to robi, Bodnar robi dobrze, on trzyma się zasad prawnych i konstytucji, no i oczywiście jest z partii rządzącej a nie z opozycji.

1

Dziś o 20:00 na Kanale Zero gościem będzie zawieszony zastępca prokuratora generalnego Michał Ostrowski, prowadzi Robert Mazurek.

0

@Aragorn33 bo Bodnar to nie nadużywa swoich uprawnień.

1

@Kgorecki2500 naprawdę odwala kawał roboty, zrobić tyle miast w miesiąc.

2

@Ojciec5tkidzieci ja bym to połączył, czemu milczą? Może coś wiedzą.

0

@GeneralXavi on to zrobi 10 x lepiej, jeśli będzie musiał, więc spokojnie.

12

ale z tym Kounde, pchającym wczoraj gracza Sevilli to dajcie spokój, kto to słyszał...

20

@Kondziubarca Czekam aż Stanowski wyprzedzi w sondażach Hołownie, to będzie podsumowanie jego kariery.

0

@MesQueUnClub96 widocznie ważne, bo Amerykanie jednak woleli mieć dwie płcie a nie 7575.

0

@BorzyKrzys ona to Nobla powinna dostać, bo jakim cudem, ona ciągle jest tak wysoko w polityce...

4

Perfekcyjny duet nie istn...


1

@Popitek12 zgubiłem się w połowie

2

@Tasde rozumiem, że jacyś posłowie z Konfederacji czy z innych partii, które nie rządziły w tym kraju, krytykują rząd, ale on to powinien wypowiadać się jako ostatni.
Miał ten kraj w rękach i z jakiegoś powodu stracili władze w Polsce.

0

@ranger3120 pozdrowiłeś La Ramble? Jak nie to nie odpalam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?