D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 zabawy jak w buszu.
9
@barcelonaLM on robi odwróconą karierę
0
@Values no, więc może na koniec romantyczny powrót :D
W Arabii za 4 mecze zarobił 9775555766565655 mln dolarów USA, więc może już mu nie potrzebne.
4
@escarabajo to jest ten wasz Idol?
0
@UriBoyka to że strzelił gola ręką i spuścił Ruch to wiem, nawet on po tym golu rękę ucałował xD
Nie wiedziałem, że jest w Sejmie.
0
@FcPortoFan1999 co? xDDD
1
@Eklerek ale przecież napisałem, że jak odzyska formę, potraficie czytać ze zrozumieniem?
Nie napisałem przecież, żeby brać go jak będzie tragiczny.
To wszystko w teorii, która się nie wydarzy.
0
@wojopancer no właśnie byłem i kazali zapytać na La Rambli, bo oni nie znają Polskiego, ale bardzo liczą się z opinią naszej strony.
0
Tak tylko pod rozkmine.
Załóżmy, że Neymar w Santosie odzyskuje formę i po sezonie jest do wzięcia za darmo + chce nie dużo pieniędzy a my nadal mamy problem z lewym skrzydłem.
Bierzemy go pod Last Dance?
14
Najlepszy lewoskrzydłowy świata ma dziś urodziny.
Podobno też jakiś Ronaldo ma.
0
@Jakchcesz a to nie jest tak, że Bidena i Kamala nie zrobili nic i patrzyli się jak giną ludzie po jednej i drugiej stronie.
Czy to nie było tak, że klepali ten Izreal po plecach, że w sumie to dobrze robią i dobry przekaz tam leci.
Po, której stronie tego konfliktu była Kamala i Biden? Jaki pomysł mieli na zakończenie tego?
0
@IronMan43 bo to jest rozkmina, którą może z 2 osoby na świecie są w stanie prowadzić.
Nikt, nawet jak tak uważa, nie ma zamiaru wygłaszać takich teorii, bo to tylko skończy się porażką.
12
@norbi77 Messi nie walczył z Rasizmem a to jest plus 100 bramek dla Viniciusa.
0
@IronMan43 ale napisałeś mi: "czemu uważam rozkmine za idiotyczną"
a Nie napisałem tak, tylko że cieszę się, że Konfederacja nie musi się już tłumaczyć z tych rozkmin, które są mocno kontrowersyjne.
0
@IronMan43 zazębia się, ale nadal to jest tylko teoria a problem nie jest zero jedynkowy.
Nie wyciągnął bym z niego wniosku, że to dlatego, że kobiety dostały prawa wyborcze i to się tak posypało.
7
@Eklerek jak ja się cieszę, że już nie jest w Konfederacji, co on ma rozkminy, jak po ostrym kwasie.
0
@Borneo jak wymówka? Przecież powiedziałem, że zgadzam się z Tobą, że Rafał nigdy nie mówił inaczej na temat płci (przynajmniej nie natknąłem się na to)
Tłumacze tylko to, że jeśli ktoś chodzi na marsze i wspiera LGBT w swoich postulatach o równość, to jeśli są tam osoby, który uważają, że jest więcej płci, są również wspierane przez Rafała, chyba że mówi, że jest tu dla wszystkich oprócz tych osób.
bo Rafał w TV mówi, że te osoby są jednak "odklejone", bo nie ma czegoś takiego jak inne płcie.
Taka osoba jest niby wspierana, ale tak naprawde nie ma żadnej szansy żeby poczuła się lepiej w tym kraju, bo polityk mówi, że osoby w takich przypadkach nie są normalne i będą wykluczone, bo będą musieli zostać mężczyzna lub kobietą a nie tym kim naprawdę są.
6
@Popitek12 elegancko, króciutko z takimi.
17
Dziś ktoś pisał, że Messi nigdy nie okazał braku szacunku jakiemuś klubowi w przeciwieństwie do Ronaldo, który naśmiewa się z klubów z Ligue1, tymczasem Messi z United:
0
@FcPortoFan1999 tak, ukryli się pod takimi pseudonimami.
2
@Cule2013 bracia Kaczyńscy ukradli drugą połowę.
9
Komentarz usunięty
1
@LOPEZ16 a później jedyny argument "Może jest źle, ale przynajmniej PiS nie rządzi."
1
@MesQueUnClub96 jak możesz nie uznawać więcej niż 2 płcie? Według Ciebie nie istnieja takie osoby? Czy Ty jesteś uczulony na Fakty?
0
@MesQueUnClub96 ale mogę mieć pogląd w którym nie uznaję LGBT? Czy nie? A Rafał nie uznaję płci.
0
@MesQueUnClub96 a jeśli ja pójdę na marsz i będę ich wspierać a później do telewizji pójdę i powiem, że nie wierzę w nich, ale ich wspieram to co wtedy?
0
@lithotripter tylko jeśli uważa, że to nie są płcie, to co? Choroba jakaś czy co?
2
@MesQueUnClub96 Tak, już Ci to przecież pisałem, że nie mam dowodów, że Rafał uważał, że jest więcej płci.
Tylko to wspieranie jest bez sensu, skoro nie wierzy w ich poglądy i za plecami tych osób mówisz, że walczą, ale w przegranej sprawie
2
@MesQueUnClub96 ja nie przypisuje żadnej łatki. Czemu manipulujesz moją wypowiedzią?
Twierdziłem, że jeśli Rafał wspiera LGBT, to również wspierał tych ludzi co twierdzą, że są więcej niż 2 płci.
1
@MesQueUnClub96 a skąd mam to wiedzieć, nie liczę ich, ale skoro Ameryka do niedawna miała problem z tym, żeby stwierdzić ile jest tych płci, to chyba nie są to 3 osoby.