5

Sławomir Mentzen kibicuję Barcelonie od 1991r. Czy to was nie przekonuje za głosowaniem na niego?

3

@kuz ja nie porównuje 1 do 1, tylko pan Rafał opowiadał, że policja nie powinna kojarzyć się z polityką a tu wystąpienie Premiera i tło jest robione z POLICJANTÓW.

3

@kuz no tak - klasyk,może oni też używają policjantów do celów politycznych, ale PiS-s to robił gorzej...

5

Rafał Trzaskowski:
Skończyło się wykorzystywanie policji do celów politycznych jak za PiS-u!

1

@Roobo to się w pale nie mieści!

2

@macio_944 ego Cristiano się nie zmieściło

10

Zlatan Ibrahimović:
"The only thing Ronaldo is ahead of Messi is the age".


4

@BorzyKrzys Niemcy i Francja mają problemy przez podobne poglądy jak on.

0

@Corr nic takiego nie napisałem.

0

@Corr kontynuacja nadal będzie, bo ludzie 50+ nie zmienią swoich poglądów politycznych, wielu z tych ludzi nawet nie wie, że jest coś innego nie POPiS, obie strony mają takich fanatyków, że ciężko w Polsce o jakąś zmianę.

3

@okiemtypera_lucaxx95 problemem jest, że nie ma partii w Polsce, której można było by zaufać i odebrać władze POPiS-owi.

0

@cules100pro pech czy spisek, który jest wymierzony w Real Madryt.

0

@wojopancer Sebastian Abreu

1

@GeneralXavi redakcja, proszę o bana dla tego użytkownika za prowokacje :)

1

@FcPortoFan1999 Paweł ma mój głos!

12

@Comentateiro 0. Słownie ZERO.

1

@Kgorecki2500 a na kogo głos oddaliby Adam i Ewa?

2

@Comentateiro
Ja bym sprzedawał, spójrzmy na takiego Arde Gulera, dużo większy talent od Yamala a kupiony za zaledwie 20 mln.
200 mln, to dużo pieniędzy żeby wzmocnić nasz skład na wszystkich pozycjach.

U Yamala niedługo zaczną się problemy życia dorosłego, żona, później dzieci i chłopak zostanie zniszczony, chyba że będzie mądry i odda dzieci do adopcji, żeby nie popełnił błędów Ronaldo, on stracił formę właśnie po narodinach syna

2

@Katalończyk 99 jak wujek na zjeździe rodzinnym, który się przechwala

5

@Luciano99 "ALE JA JAK BYŁEM W REALU" xDDD

0

@Marian_Pazdzioch Ronaldo włącz telewizor, wyłącz myślenie.

0

Mój stary to najbardziej kompletny piłkarz w historii. Robi wszystko: dobrze gra głową, dobrze strzela z rzutów wolnych, dobrze strzela lewą nogą, jest szybki, silny, dobrze skaczę.
Jedną rzeczą jest mówienie, że bardziej lubią Messiego, Maradonę czy Pelé, rozumiem to i szanuję.
Mój Stary to najlepszy piłkarza w historii.
Nie widziałem nikogo lepszego ode niego, mówię to z głębi serca.

2

@betonito City było na plusie 100 mln po letnim okienku.

4

@JohnnyBarca zaraz się okaże, że nasz zarząd zapomniał zaznaczyć w Excelu kwotę od nastepnego transferu i dostaniemy 0 PLN.

1

@marcin62 i na Hiszpana z numerem "10"

1

@marcin62 jak tam jakiś Uzbek za 40mln przyszedł, to w cale mnie nie dziwi 60 za Nico.

3

@FCB_dimiC wolałbym już kraść

2

@FCB_dimiC dla niego najlepszy kierunek

1

@Nhyz najszczęśliwszy dzień w domu Laporty, on takiej kasy dawno nie zarobił.

8

@July_6_BcN serio, odwracamy sytuację i to Lewy wstawia sobie zdjęcie ze spoconą kobietą, której starczą sutki, prawdopodobnie Anka by strzeliła focha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?