2

@Kgorecki2500 "Wszyscy równi wobec Prawa" xD

6

@Kgorecki2500 a co z nią? Czy Policja zadziałała tak szybko jak w sprawie Owsiaka?

0

@Lament natürlich!

3

@FCB_dimiC a jak myślisz?

21

Czy Madryt już opisał to jako największy skandal w historii? Tak pytam.

Szczęście, że Pedri unosił nogę, bo inaczej to byśmy go widzieli w następnym sezonie.

https://x.com/ZB_media_33/status/1887604281970467092

3

@MessiForeverTheBest Trump zrealizował więcej obietnic w parę dni niż Platforma w rok...

0

@Safrani nie wiem jak awans na Komendanta Włocławka ma hamować karierę, teraz jest twarzą tamtej policji, które wciąż jest sporym miastem.
Nie wiem czy mieszkańcy Włocławka będą z dumą o tym mówić.

0

@Safrani komendant pewnie zarabia więcej niż zastępca, więc chyba awans.

Lepiej być trenerem Valencii niż asystentem trenera w Sociedad.

2

Ja bym go wysłał do Gotham City, Batman nie byłby potrzebny.

2

@NeroTFP1 ten stary wysoki dziad to trauma dzieciństwa.

2

@DragonxNF

6

@Kengo przereklamowane "talenty" z Barcelony, 22- letni Asencio wchodzący dopiero do składu Realu dużo lepszy.

1

@NeroTFP1 kod: Więcej kasy

1

@Sulimo szkoda tylko, że nie dadzą aktualizacji do FM24

0

@Jakchcesz ale jaka hipokryzja? Ja w pewne rzeczy wierzę, Ty wierzysz w te drugie.
Gdzie tu hipokryzja? Ty uważasz inaczej, ja uważam inaczej, mamy do tego prawo.
Nie jesteśmy jedynymi takimi osobami, bo Polska jest podzielona na pół i w sumie jak każdy kraj.
A gdzie prawda leży nie wie nikt, możemy się tylko domyślać.
Ty jesteś przekonany do swoich poglądów ja do swoich.

A Ty to tak napisałeś jakbyś był tym lepszym i wiedział Lepiej co dobre a co złe.

Przecież ja bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z wad Konfederacji czy Mentzena, ale nie powiesz mi że wszystko co mówi jest głupie? że w krytyce rządu nie ma racji.

3

@Jakchcesz nie on nie jest niezależny, przekonaliście mnie do Rafała Trzaskowskiego.

4

@Aragorn33 tylko PO i Rafał Trzaskowski, jedyny niezależny kandydat.

2

@patrickjacob mieli zamierzone, ale nie realizowali tego (na kiedy miała być realizacja?) przypominam ponownie, u nas w kraju też wiele rzeczy miało być w wdrożonych, ale jakimś cudem został odrzucone.

Kanada nie wdrożyła tego a Trump przyśpieszył im realizację tego, bo pokorny Pan premier ugiął się po 2 dniach

2

@patrickjacob miała zaplanowane, ale nic z tym nie robiła.
Przypominam, że Donald Tusk obiecał 100 konkretów w 100 dni, miał je wdrożyć, ale się nie udało.

Premier Kanady słowem nawet nie wspomina, że ten szantaz nie był potrzebny, bo i tak by to zrobili.
Tylko mówi, że wszystko zostało odroczone na 30 dni, żeby dalej kontyn współpracę w tym temacie.

0

@patrickjacob czemu Premier Kanady słowem o tym nie wspomina, tylko posłusznie się godzi i mówi że po rozmowie z Trumpem wdraża to:


2

@patrickjacob marnujesz się na La Rambli, pwinnienes być dziwnnikarzem śledczym

4

@patrickjacob a Ty skąd masz takie informacje z których mediów? Czy sam research robiłeś będąc w USA/Kanadzie i Meksyku?

0

@MesQueUnClub96 załóżmy, że robią to Niemcy w Polsce, wysyłają nam imigrantów, nie pilnują granic i wszystko przez nie przechodzi.
Już widzę jak mówisz żebyśmy nie psuli interesów z Niemcami, że w sumie ten fentanyl to spoko, małe ilości a Imigranci to też fajne chłopaki, niech robią sobie co chcą w NASZYM kraju.

1

@Jakchcesz Justin Trudeau przekazał, że w poniedziałek odbył "dobrą rozmowę telefoniczną" z Donaldem Trumpem. "Kanada wdraża plan graniczny o wartości 1,3 miliarda dolarów. Wzmacniamy granicę nowymi śmigłowcami, technologią i personelem, lepszą koordynacją z naszymi amerykańskimi partnerami i zwiększonymi zasobami, aby powstrzymać przepływ fentanylu" - zapewnił premier Kanady.

Widocznie te 1% to jest problem, ale nie Ty Janusz z Kanapy wiesz co lepsze dla USA.

1

@MesQueUnClub96 już 0.2, na górze pisałeś 1%...
I jak zniszczyć jak Kanada się zgodziła.

2

@ArtNouveau zawiesił żeby to ogarnęły.

A co mógł zrobić żeby oni zabrali tych imigrantów, ogarnęli granicę itd, słucham propozycji Mistrza strategii i negocjacji.

1

@Jakchcesz tak, mniejmy syf w swoim kraju, nielegalnych imigrantów, przemyt narkotyków, ale nic z tym nie zrobimy, bo sąsiadom będzie smutno jak się postawimy xD

Dawać to wszystko do Polski, bądźmy dobrzy dla innych.

0

@Jakchcesz nie, chodzi o interes USA.

Szok, że prezydent swojego kraju chce zadbać o swój kraj.

1

@MesQueUnClub96 no chyba warto, bo Kanada zgodziła się współpracować z USA.

0

@takisobiektos co? Przecież parę dni temu każdy krytykował Trumpa za te cła i w tamtym momencie też bym go skrytykował a wyszło po co to wszystko było.
Ja i Ty jesteśmy Januszami z kanapy, którzy mają bardzo mało wiedzę o polityce i o tym jak świat działa i jak załatwia się interesy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?