D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Grosicki zdąży przed końcem okienka trafić do Burnley.
3
No I czego nie rozumiesz? :D
0
a tu cyk i Mbappe do nas, ale by było.
7
@RoberDzik wolą to wydać na sędziów.
0
@GeneralXavi oby Jeremy Doku
0
@gumaz a dziś pochwaliłem za spokój :D
3
@MessiForeverTheBest niżej upadł już tylko Real Madryt
3
Ekstraklasa jest przepiękna :D
1
@MesQueUnClub96 czy to prawda, że on nie ma prawa jazdy?
1
@takisobiektos Assad Al-Hamlawi w Szwecji to jak Jan Kowalski w Polsce.
7
@Messibestplayerintheworld żółta była xD
Błędy się zdarzają, sędziowie się czasem mylą.
63
Real Madryt jest niesprawiedliwe traktowany...
Też Real Madryt:
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1838690991986855977
44
Real Madryt - najbardziej obrzydliwy klub
1
@escarabajo będzie nagroda Puskasa?
2
@wojopancer mam ludzi od tego
1
@escarabajo w końcu jakiś dobry piłkarz w Al Nassr
1
@Herato kupiłbym go za 120 mln.
1
@Pitinho było głośno ostatnio, że sędziowie pomagają Realowi, to teraz trzeba było przykryć ich faworyzowanie.
0
Nie przesłuchamy go , bo się spóźnił, zamkniemy go do aresztu...
Tymczasem Ziobro:
Brawo komisja!
0
@MesQueUnClub96 tak mi przyszło do głowy, że może wrócić, bo jest to logiczne.
Są takie osoby z twojego regionu co nie poszli na spotkanie z nim z różnych powodów a dzięki temu, że będzie tam jeszcze raz, daję im drugą szansę.
2
@MesQueUnClub96 musisz czekać, jak nie to masz kłamstwo wyborcze Mentzena.
0
@MesQueUnClub96 wiadomo politycy kłamią, ale może wrócić, może tak sobie to ułożył logistycznie.
0
@MesQueUnClub96 ale jesteś pewny, że już nie wróci do tego regionu?
0
@MesQueUnClub96 bo skąd wiesz, że nie będzie, skoro do końca jeszcze parę miesięcy? Powiedział, że już tam nie będzie czy jak?
0
@MesQueUnClub96 pokaż ten Plan
0
@MesQueUnClub96 do maja jeszcze dużo czasu, pewnie będzie jeszcze.
0
@MesQueUnClub96 a czemu go tam nie będzie? Czy może już był?
15
@blakkudium ten to ma życie, być tak słabym i zwiedzać takie kluby
1
@clyde spokojnie w lato będzie jakiś Oriol Romeu do wzięcia za darmo i się skusimy.
0
@D10SLEO znaczy Hurkacz