0

Ciekawe czy Grosicki zdąży przed końcem okienka trafić do Burnley.

3

No I czego nie rozumiesz? :D


0

a tu cyk i Mbappe do nas, ale by było.

7

@RoberDzik wolą to wydać na sędziów.

0

@GeneralXavi oby Jeremy Doku

0

@gumaz a dziś pochwaliłem za spokój :D

3

@MessiForeverTheBest niżej upadł już tylko Real Madryt

3

Ekstraklasa jest przepiękna :D

1

@MesQueUnClub96 czy to prawda, że on nie ma prawa jazdy?

1

@takisobiektos Assad Al-Hamlawi w Szwecji to jak Jan Kowalski w Polsce.

7

@Messibestplayerintheworld żółta była xD
Błędy się zdarzają, sędziowie się czasem mylą.

63

Real Madryt jest niesprawiedliwe traktowany...
Też Real Madryt:
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1838690991986855977

44

Real Madryt - najbardziej obrzydliwy klub

1

@escarabajo będzie nagroda Puskasa?

2

@wojopancer mam ludzi od tego

1

@escarabajo w końcu jakiś dobry piłkarz w Al Nassr

1

@Herato kupiłbym go za 120 mln.

1

@Pitinho było głośno ostatnio, że sędziowie pomagają Realowi, to teraz trzeba było przykryć ich faworyzowanie.

0

Nie przesłuchamy go , bo się spóźnił, zamkniemy go do aresztu...
Tymczasem Ziobro:


Brawo komisja!

0

@MesQueUnClub96 tak mi przyszło do głowy, że może wrócić, bo jest to logiczne.

Są takie osoby z twojego regionu co nie poszli na spotkanie z nim z różnych powodów a dzięki temu, że będzie tam jeszcze raz, daję im drugą szansę.

2

@MesQueUnClub96 musisz czekać, jak nie to masz kłamstwo wyborcze Mentzena.

0

@MesQueUnClub96 wiadomo politycy kłamią, ale może wrócić, może tak sobie to ułożył logistycznie.

0

@MesQueUnClub96 ale jesteś pewny, że już nie wróci do tego regionu?

0

@MesQueUnClub96 bo skąd wiesz, że nie będzie, skoro do końca jeszcze parę miesięcy? Powiedział, że już tam nie będzie czy jak?

0

@MesQueUnClub96 pokaż ten Plan

0

@MesQueUnClub96 do maja jeszcze dużo czasu, pewnie będzie jeszcze.

0

@MesQueUnClub96 a czemu go tam nie będzie? Czy może już był?

15

@blakkudium ten to ma życie, być tak słabym i zwiedzać takie kluby

1

@clyde spokojnie w lato będzie jakiś Oriol Romeu do wzięcia za darmo i się skusimy.

0

@D10SLEO znaczy Hurkacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?