D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Chcialbym Drew
0
Czyli Charlotte to bierze
2
@misterio miałem dziwne upodobania.
0
Nikki Bella, mój crush z młodości.
0
Charlotte w ogóle nie podobna do siebie xD
0
@PatrychoO było pewne, że po takim czasie nie dadzą jej nic dużego, chociaż moim zdaniem trochę za wcześnie ją wyrzucili.
0
@PatrychoO coś pięknego
0
@Transu96 chyba jakiś ukłon dla Europy
0
@Fake69 nie masz żadnego pojęcia o wrestlingu, jeśli nazywasz to sportem w którym się niby biją ...
0
@Transu96 wygląda jak azjatka xD
1
@zadafcb miłego oglądania! ;)
1
@Kapitan hawk bo polityka to temat zastępczy, żeby przykryć nieudolność Realu Madryt.
2
@Cyzix ekspert xDD
1
Let’s Get Ready to Rumble!!!
Start 24:00 na Netflixie!
0
Ten jeden dzień w roku, szanuję Eapanyol.
0
Vinicius według Sofascore, najgorszy na boisku xDD
1
@norbi77 to już nie ma co kombinować, tu trzeba doliczać ;)
29
@norbi77 a widzisz wynik?
0
@FcPortoFan1999 czerwona kartka prawdopodobnie wcześniej dla Espanyolu
0
Trochę mi smutno, że Real przegrywa w nieuczciwy sposób
xDDDDD
0
@Kitek1640 może jakby dostał porządnie łopatą przez plecy to by się złamał na pół? Kto wie?
0
Dobra Pjoter, odpalaj mecz xD
3
Mam znajomego sędziego z B-klasy i mówi, że było czysto.
Jest też kibicem Barcelony, ale mówił, że to nie ma znaczenia przy ocenie.
0
@333tricampeones333 to chyba jakiś błąd Flashscore, bo na Sofa ma 6.6, ufam bardziej sofie w tych ocenach.
0
@FcPortoFan1999 spokojnie, ciepłowodni zaraz wygrają jakieś 2 przypadkowe mecze i znajdą się na swoim miejscu.
1
@blakkudium najlepsza liga
https://x.com/ldz_skw1910/status/1885093564134117799
0
Espanyol to duma Barcelony, tak trzymać przyjaciele.
1
@norbi77 tym bardziej teraz, moment był jak przegraliśmy z Las Palmas.
4
Kilka fajnych interwencji miał.
3
@FCB_dimiC czyli za 3700 lat