D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd tak samo jak Hubert Dziurkacz
6
@GeneralXavi ogólnie się czuję jakby w ogóle okienka nie było, nawet głupich plotek nie ma.
3
@DonCarletto 25 mln to chyba nie jest jakaś fortuna?
Arsenal wydał 110 mln
Chelsea 240 mln
Liverpool 42 mln
Manchester United 250 mln
Tottenham 170 mln
0
@DonCarletto na usprawiedliwienie to, że w lato nie wydał nic.
(Savinho kupiony, ale on i tak był ich, bo oni z Troyes są połączeni)
2
@ShawnC ostatni taki transfer "duży" to Semedo za 32mln i rok wcześniej Malcom za 40 mln.
Potrafimy zarabiać, nie ma co xD
0
@Rastafarnianin tymczasem Ansu Fati:
"K*rwa widzisz mnie?''
5
Najśmieszniejsze, że najwięcej pieniądzy zarobimy na transferze w którym nie bierzemy udziału i tylko dzięki temu, że udało się wpisać jakiś procent od transferu a Nico wypalił w Porto :D
W ostatnich 4 latach tylko na Dembele zarobiliśmy więcej. (W sumie to nie, bo go kupiliśmy za 110 mln)
1
@Kgorecki2500 tylko, że nie tak dawno temu Rafał chciał żeby u nas było podobnie.
1
Czy zgadzacie się z tym, że jesteśmy dziś najmocniejsi i inne kraje na nas patrzą z zazdrością?
I czy przypadkiem Niemcy i Francja nie stały się słabsze z powodu, że dopuścili lewacką ideologię do władzy?
5
@Eklerek przecież w czwartek mecz
5
@Rifek sprzedałbym wtedy de Jonga za 60mln.
Wychowanków nie powinno się sprzedawać jeśli są dobrzy.
2
@tbas powinni go brać, potrafi pokręcić.
Lewa strona tego potrzebuje, bo sam Yamal czasem za mało.
0
@Limaker z tego co wiem, to on chyba w Porto poszedł w ofensywną stronę, jest znacznie gorszy w defensywie od Rodriego.
0
@Arden 100mln? To jak za darmo.
4
Ogłoszenie!
Pracuję w zakładzie psychiatrycznym i uciekłam nam dziś jeden pacjent.
Nie jest groźny, ale żyje w swoim świecie i opowiada różne dziwne historię, które wydarzyły się tylko w jego głowie.
1
@MateS perfekcyjnie połączenie nie ist...:
1
Rozumiem głosy ludzi, którzy mówią, że dobrze komisja zrobiła, bo nie pozwoliła żeby Ziobro lekceważył wezwania i się na nie spóźniał.
Z drugiej strony wiemy, że on ten cyrk odwalił specjalnie, pokazał "środkowy palec" komisji idąc do telewizji udzielić wywiadu, po czym oddał się w ręce policji
Czy naprawdę komisja nie mogła go po prostu ukarać i przesłuchać w tym dniu?
Podobno jest to jedna z najważniejszych spraw ostatnich lat to chyba powinna być przeprowadzona jak najszybciej.
Teraz pozwalamy żeby Ziobro robił z siebie męczennika (już widziałem, że musi lecieć na rehabilitację), dajemy mu czas, żeby dalej sobie kpił z tego wszystkiego, a następna komisja nie wiadomo kiedy. Jak w ogóle do jakiejś dojdzie a jak dojdzie to czy znowu nie usłyszymy tego co z Kaczyńskim, gdzie miał zostać przyciśnięty.
Rok minął, żadnych konsekwencji a jedyne co wiem, to że członek komisji zniszczył biznes z naleśnikami.
1
@Herato dla Yamala za wcześnie
0
@MesQueUnClub96 to zależy, jeśli są toksyczni i mają na Ciebie zły wpływ, to tak
1
@Kgorecki2500 wstał i wybrał przemoc, albo włam na konto :D
0
@FCB_dimiC pralnia pieniądzy
5
@norbi77 naprawdę nie widzisz różnicy?
Zobacz kolor skóry piłkarza faulowanego na jednym i drugim zdjęciu.
9
Leszek on Fire! :D
1
@JoeBlack jak Ty tylko to zrozumiałeś z mojego komentarza to Ci współczuję.
0
@Kgorecki2500 powiem kontrowersyjnie, ale trochę zmądrzał na stare lata.
0
@norbi77 ale pech, no tak się ułożyło, kompletny przypadek.
2
@MesQueUnClub96 tego nie rozumiem, do Rafała mam wiele, ale bardzo dobrze mówi w innych językach i to trzeba chwalić.
Taki Duda 10 lat jest Prezydentem a mówi gorzej po angielsku od przedszkolaków.
2
Mam wrażenie, że Pacześ mu kampanię robi.
1
@Azazel_Pazuzu to się w pale nie mieści!
2
@Ojciec5tkidzieci i skad ja będę teraz czerpał wiedzę na najważniejsze tematy