2

Chłopie, nie czekaj, nie warto. Barcelona to stracony project.
W United jest dużo lepszy.

https://x.com/ManagingBarca/status/1885292687336890371

1

@zadafcb piękna to będzie gala, jaram się jak nigdy.
Moim zdaniem Cena nie wygra, za proste by to było.
ja stawiam na Drew, który eliminuje CM Punka jako ostatniego, takie Redemption robi za ostatnie porażki, bo dostał ich strasznie dużo.

Ostatnia WM40, świętowanie pasa przez 3
minuty, później strata walizki, po tym jak CM Punka go zaatakował, następnie przegrana rywalizacja z CM Punkiem.
Drew dziś mści się za to wszystko i ma swój moment chwały.

A u kobiet, myślę że dadzą to Charlotte.

2

@Aragorn33 Wszystkie moje zarzuty do Rafała uznałeś za manipulację medialną.

Czyli Rafał jest kandydatem idealnym? Czy to jest Jezus Chrystus naszych czasowy? Według Ciebie nie ma on żadnej wady, dla Ciebie to wszystko manipulacja medialna, zdumiewające.

3

@Aragorn33 1. To czemu się oburzył, że Nawrocki nie widzi na ten moment Ukrainy, skoro był tego samego zdania.

2. CPK zostało odrzucane, aż do momentu wyborów Prezydenckich.

3.Naprawdę idziesz w to, że Trzaskowskiego nie było w sejmie.
Przecież doskonale wiemy jaką decyzję by podjął, cała jego drużyna była przeciwko odebraniu 800+ a teraz wszyscy magicznie są za.

4. Całe PO było przeciwko budowaniu muru, tak zaraz mi powiesz, że Trzaskowski nie ma nic z tym wspólnego.

5.Nie czepiam się wydania środków, tylko do słów "Policja nie będzie wykorzystywana do politycznych celów."
Stał na tle nowych samochodów i policji wypowiadając te słowa.

6. Dla ciebie się skompromitował, dla mnie kompromytacja łykać fejka ruskiej onucy.

7. Nie zamierzam się kłócić.

Piszesz, że Trzaskowski mało ma doczynienia z PO i ich decyzjami. To nie czepiaj się Nawecokiego, bo on tym bardziej nie ma doczynienia z PiS-em.

0

@Aragorn33 PiS z PO jest jak kobieta, która już Cię tyle razy zdradziła, ale ciągle jej wybaczasz, bo boi się tego co czeka po drugiej stronie, co się stanie jak się rozstaniecie.
Wolę pójść do nowej "kobiety". Czy mnie zdradzi? Pewnie tak, ale jest jakiś 1% szansy, że może nie.
Przynajmniej nie zamierzam trwać w toksycznym związku, który do niczego nie prowadzi, bo wiem co się wydarzy jak do niej wrócę.

7

@Aragorn33 Trzaskowski:
- zmiana zdania na temat Ukrainy w UE ( 3 dni wcześniej mówił, że to ciężki temat żeby Ukraina była w UE.
Potem usłyszał wypowiedź Nawrockiego i powiedział: "Jestem zaskoczony, że mój rywal stawia pod znakiem zapytania obecność Ukrainy w UE i NATO."
- CPK, nie tak dawno mówił, że mamy lotnisko w Berlinie, teraz mówi, że jest na tak.
- Ukraina i 800+, niecały rok temu jego Partia z Tuskiem na cele była przeciwko zabraniu im 800+, teraz Rafał i Tusk jest na tak.
- Imigranci, jeszcze nie tak dawno byli oni biednymi ludźmi, których trzeba wpuścić, teraz absolutnie ich nie chcemy.
- Mieszanie policji do polityki, on się tym brzydzi i dlatego stoi na tle policji, daje im samochody i mówi: "Policja nie będzie już brała udziału w politycznych potyczkach."
- Kłamstwa z Moraweickim
- Krytykował gdy jego rywal nie zareagował jak tłum skandował "nie bać Tuska", gdy sam nic nie zrobił jak tłum skandował osiem gwiazdek.

O 100 konkretów w 100 dni nie wspominając.

Napiszę ciąg dalszy jak się wyśpię.

Ps. Jestem kimś kto nie wie na kogo ma zagłosować, bo to co robią PiS z PO mnie po prostu obrzydza i nie mam zamiaru patrzeć nadal na tych samych ludzi, co tylko przed wyborami są mili i uprzejmi.

Ty jesteś zwolennikiem PO, przekonaj mnie dlaczego miałbym zagłosować na Rafała, co jest w nim takiego wyjątkowego, że tak zaciekle go bronicie.

1

@Aragorn33 Czy ja kiedykolwiek napisałem, że tylko Rafał kłamie w kampanii?

Nawrocki ma podobne głupie filmiki; np. ten gdzie tłumaczy się z tego, że był w siedzibie PiS-u, ale nie spotkał tam nikogo, bo on jest niezależny kandydat.

Zgadzam się z tym, że Sławek też ma takie wypowiedzi, ale mam wrażenie, że wyciągnął jakieś wnioski i ta kampania jest nudna w jego wykonaniu, bez żadnych afer.
Nie śledzę każdej jego wypowiedzi, ale nie natknąłem się jeszcze w tej kampanii żeby powiedział jakieś głupoty (jak masz to możesz mi podesłać, to chętnie się do informuje :)

ale sorry, w kampanii Rafała jest rekordowa liczba kłamstw i jak to ładnie nazwałeś, brudnych chwytów.

*Będę wdzięczny jeśli będziesz częściej podsyłał mi głupoty innych kandydatów, bo albo ich nie widzę, albo nie chce widzieć, albo jest ich mniej.

3

@Aragorn33 jeśli dostał zaproszenie sam, to czemu miałby pojechać z kimś?

Tak można się pośmiać, że trochę w nieporadny sposób próbował się tam dostać, ale zmyślać historię, że próbował wejść na Wikipedię, ale go nie wpuścili.


Podaj mi konkretny film Mentzena o tych robakach, bo rzuciłeś ogólnym hasłem i nie wiem jak mogę się do tego odnieść i tego zweryfikować.

Czemu pozwalamy na to, że w kampaniach politycy robią z narodu debili?

14

@Aragorn33 nie, kompromitująca to była historia, którą wymyśliła Ukraińska dziennikarka (powiązana z Rosją), a Polska elita to łykneła i takie są fakty.
I jak widać nadal te fałszywe informacje są opowiadane dalej.

I szukać tu winy Morawieckiego, to już trzeba być nieźle zaślepionym.

7

@D10SLEO Mateusz nie był na przyjęciu Trumpa i to są te zdjęcia z telebimu?

13

Czemu Rafał opowiada fałszywe historię na swoich spotkaniach?

1

Ktoś mieszka na Białołęnce?

4

"Pieczareczki z patelni, kotlet de volaille."

3

@adamek20151 Roman Hoffer > Walter White

1

@Popitek12 włącz telewizor, wyłącz myślenie

2

Wylewy jak w Fifie :D


0

@Popitek12 tak, gdzie podpisać?

1

@Kapitan hawk najlepszy mecz sezonu

1

@adamek20151 granie kobietami xD
Cała jedna osoba na to czeka.

0

Co oni odwalili z tą grą, najpierw przełożyli z Listopada na marzec, później zapowiedzieli, że odkryją karty pod koniec stycznia a od października słowem się nie odezwali.


1

@Eklerek czemu oni takiego kalafiora nie puszczają?

28

Jeśli nie możecie dostać się do lekarza, to możliwe że dlatego:

https://x.com/brunet_dr/status/1885309791532167342

0

@July_6_BcN oni nie mogą im tych kombinezonów sprawdzać przed skokiem, tylko muszą po?
A jak już po sprawdzają to czy dyskwalifikacja to odpowiednia kara?
Czy nie lepiej byłoby jakieś punkty odjąć?
bo chyba ten skoczek nie wie, że ma zły kombinezon.

0

@July_6_BcN nigdy nie zrozumien tych dyskwalifikacji z kombinezonem.

2

Widać, że to wszystko wyreżyserowane przez Ziobro, przygotowany z laminowanymi kartkami udziela wywiadu.


0

@Joe_Pesci to jest dziwne, bo alkohol jest wielkim problem; wypadki samochodowe, konflikty rodzinne, przemoc czy niszczenie zdrowia fizycznego i psychicznego.
a na całym świecie alkohol jest traktowany bardziej jak coś dobrego, te wszystkie reklamy piw w TV itd.

0

@MesQueUnClub96 prawda, to jest namawianie ludzi, którzy mają problem z alkoholem do picia.

6

no i bojkot Lidla się skończy.

0

@clyde a ja powiem kontrowersyjnie, że obie odpadną

2

@norbi77 bo to jest jego gierka od początku.
Specjalnie poszedł do Republiki i udzielał wywiadu na żywo, żeby zostać aresztowanym na własnym terytorium przy kamerach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?