1

@KamQiX tak jest nagranie, gdzie ewidentnie chcą przyspieszyć zakończenie Komisji.
ale Ziobro sam sobie winien, mógł zjawić się na czas.

15

@Popitek12 dla Realu Madryt oczywiście.

0

@Witekk10 no to jest GOAT


6

@blakkudium Holenderskie wynalazki nie wypaliły, to teraz czas na Portugalskie xDD

66

@Mow_mi_Douglas każdy byle nie Trzaskowski

4

@prokofiew nie, City ma do przejścia.

14

@DonAndrzejos podaj liczby w totka.

0

@MesQueUnClub96 co to te niebieskie?

3

@Joe_Pesci szkoda, że nie poszedł do Betisu.
Razem z Antonym, kręcił by się cały mecz.

7

@blakkudium opłakany jest stan Polskiej piłki, większość tych "talentów" wypożyczona do jakiś dziwnych zespołów, gdzie nazwy brzmią jak wyrenderowane przez komputer.

21

Wzięło z zaskoczenia.

1

Wiadomo, forma CITY jest tragiczna, ale Real też nie jest jakiś fantastyczny, nie bez powodu grają w eliminacjach do top16.

0

Guardiola Ufam Tobie!

0

@FanBarcYxD większa szansa niż Celtic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 dodatkowe pieniążki można zarobić na losowaniu.

0

Szkoda, że Thiago urodził się w czasach Iniesty i Xaviego.
Miał potencjał żeby być ich następcą, co pokazał w Bayernie.

3

@626 z perspektywy kibica Barcelony lepiej żeby Real odpadał jak najszybciej.
Nie licz na cuda, że oni spuchną czy coś takiego.

3

Wiadomo czemu Ziobro tam był, żeby teraz robić szopkę na tym zatrzymaniu.

1

@SelloutCrowd Canal Plus Sport
A dokładnie na Canal+ 360

13

Spoko Ronald, ale pamiętaj, że jest VAR i nie musisz sygnalizować spalonych.

6

@Rastafarnianin to widzisz, nie ma tak, że dobrze czy nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi..."

0

@lithotripter czytam 100 konkretów Tuska.
Wspaniała partia, szkoda że nie udało się niczego wprowadzić, ale masz rację, zaglosuje na nich, co z tego, że nie spełniają obietnic, ale program mają fajny.
Przekonałeś mnie, dziękuję :)

0

@Criss18Barca kiedyś też po przegranym meczu z Wisłą, grający w Schalke Hajto, wszedł do szatni, pomachał kartą kredytową przed piłkarzami Wisły i powiedział "Idę sprawdzić stan konta."

3

@Eklerek narkotyki

0

@Kinginiesta w Polskę pójdzie przekaz bez tych prowokacji.

2

@GigiAmoroso tak xDDDDD

1

@Kinginiesta prawda, ale nadal mogą robić na tym materiał.

1

@Kinginiesta myślę, że Zbyszek chciał zostać tak zatrzymany, to nie Policja go znalazła, tylko on sam wskazał im miejsce gdzie go szukać a Telewizja Republika mogła to wszystko nagrać, z każdej strony, gdzie znajdą jakieś naruszenia policji, już słyszałem, że jakiś dziennikarz mówił, że policjant w stosunku do niego był agresywny.

7

Pamiętacie jak Kamiński i Wąsik ukrywali się u Dudy w pałacu?
Zostali zatrzymani a telewizja Republika zrobiła z nich więźniów politycznych, gdzie tłumy stały przed aresztem i skandowali ich nazwiska.

Teraz są Posłami do Parlamentu Europejskiego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?