D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX tak jest nagranie, gdzie ewidentnie chcą przyspieszyć zakończenie Komisji.
ale Ziobro sam sobie winien, mógł zjawić się na czas.
15
@Popitek12 dla Realu Madryt oczywiście.
0
@Witekk10 no to jest GOAT
6
@blakkudium Holenderskie wynalazki nie wypaliły, to teraz czas na Portugalskie xDD
66
@Mow_mi_Douglas każdy byle nie Trzaskowski
4
@prokofiew nie, City ma do przejścia.
14
@DonAndrzejos podaj liczby w totka.
0
@MesQueUnClub96 co to te niebieskie?
3
@Joe_Pesci szkoda, że nie poszedł do Betisu.
Razem z Antonym, kręcił by się cały mecz.
7
@blakkudium opłakany jest stan Polskiej piłki, większość tych "talentów" wypożyczona do jakiś dziwnych zespołów, gdzie nazwy brzmią jak wyrenderowane przez komputer.
21
Wzięło z zaskoczenia.
1
Wiadomo, forma CITY jest tragiczna, ale Real też nie jest jakiś fantastyczny, nie bez powodu grają w eliminacjach do top16.
0
Guardiola Ufam Tobie!
0
@FanBarcYxD większa szansa niż Celtic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 dodatkowe pieniążki można zarobić na losowaniu.
0
Szkoda, że Thiago urodził się w czasach Iniesty i Xaviego.
Miał potencjał żeby być ich następcą, co pokazał w Bayernie.
3
@626 z perspektywy kibica Barcelony lepiej żeby Real odpadał jak najszybciej.
Nie licz na cuda, że oni spuchną czy coś takiego.
3
Wiadomo czemu Ziobro tam był, żeby teraz robić szopkę na tym zatrzymaniu.
1
@SelloutCrowd Canal Plus Sport
A dokładnie na Canal+ 360
13
Spoko Ronald, ale pamiętaj, że jest VAR i nie musisz sygnalizować spalonych.
6
@Rastafarnianin to widzisz, nie ma tak, że dobrze czy nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi..."
0
@lithotripter czytam 100 konkretów Tuska.
Wspaniała partia, szkoda że nie udało się niczego wprowadzić, ale masz rację, zaglosuje na nich, co z tego, że nie spełniają obietnic, ale program mają fajny.
Przekonałeś mnie, dziękuję :)
0
@Criss18Barca kiedyś też po przegranym meczu z Wisłą, grający w Schalke Hajto, wszedł do szatni, pomachał kartą kredytową przed piłkarzami Wisły i powiedział "Idę sprawdzić stan konta."
3
@Eklerek narkotyki
0
@Kinginiesta w Polskę pójdzie przekaz bez tych prowokacji.
2
@GigiAmoroso tak xDDDDD
1
@Kinginiesta prawda, ale nadal mogą robić na tym materiał.
1
@Kinginiesta myślę, że Zbyszek chciał zostać tak zatrzymany, to nie Policja go znalazła, tylko on sam wskazał im miejsce gdzie go szukać a Telewizja Republika mogła to wszystko nagrać, z każdej strony, gdzie znajdą jakieś naruszenia policji, już słyszałem, że jakiś dziennikarz mówił, że policjant w stosunku do niego był agresywny.
7
Pamiętacie jak Kamiński i Wąsik ukrywali się u Dudy w pałacu?
Zostali zatrzymani a telewizja Republika zrobiła z nich więźniów politycznych, gdzie tłumy stały przed aresztem i skandowali ich nazwiska.
Teraz są Posłami do Parlamentu Europejskiego xD