D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 zgubiłem się w połowie
2
@Tasde rozumiem, że jacyś posłowie z Konfederacji czy z innych partii, które nie rządziły w tym kraju, krytykują rząd, ale on to powinien wypowiadać się jako ostatni.
Miał ten kraj w rękach i z jakiegoś powodu stracili władze w Polsce.
0
@ranger3120 pozdrowiłeś La Ramble? Jak nie to nie odpalam ;)
3
Oni naprawdę są ograniczeni umysłowo.
7
@Rastafarnianin ta nienawiść do Mentzena, że wszystkich napiszę poprawnie, ale jego nazwisko przekręce, żeby było zabawnie...
2
@ShawnC tak, jak siostry Godlewskie
1
@ShawnC ta z prawej wygląda bardzo ładnie.
3
@barcanawieki ja nie śpię, bo trzymam kredens.
1
@MateS a co Fati grał z 10 na plecach to jego.
27
Ewidentnie wysłuchał reklamy i skorzystał z gorących mamusiek w twojej okolicy
5
@SelloutCrowd ale on obiektywny xD
8
@GeneralXavi a jeszcze lepiej, że Real zremisował.
9
@Mitch_Atleta spokojnie, wróci i powie, że z Trzaskowskiego to mocniej krytykuje i się z niego śmieje.
58
@Rastafarnianin tak wiem, powinnien zwyzywać Nawrockiego a napisał taki delikatny post.
3
Chciałem reklamy pooglądać a tu jakieś Super Bowl .
7
@Chucky Flick > Tusk
1
Iñigo jest tak dobry, że aż chyba coś trzeba przelać Bilbao, bo za darmo to jak kradzież.
9
I to jest obrońca klasy światowej. INIGO SZEF!
2
Flick się nudzi, to kłapouchy musi wejść, żeby podnieść ciśnienie.
2
Miałby power keepery to by złapał, ONE KLEJĄ!
1
Mam zawał, Pedri wstawaj.
1
Czerwo, chłop nie chciał, ale wyszło bardzo niebezpieczne zagranie
0
Cieszy bramka po kontrowersji (chociaż dla mnie bez faulu) :D
6
I później Pedri ma 0 w asystach...
0
de Jong znowu niby spojrzysz na skład to jest wpisany, ale na boisku to tak ciężko dostrzec.
0
@MesQueUnClub96 nie uwierzycie do kogo należą odciski palców.
1
Ostry faul na Lewandowskim, ale ten się jednak nie łamie.
0
@norbi77 kostka? Jak on trzymał się za dwugłowy.
5
Ronald Araujo, człowiek ze styropianu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika