1

@Popitek12 zgubiłem się w połowie

2

@Tasde rozumiem, że jacyś posłowie z Konfederacji czy z innych partii, które nie rządziły w tym kraju, krytykują rząd, ale on to powinien wypowiadać się jako ostatni.
Miał ten kraj w rękach i z jakiegoś powodu stracili władze w Polsce.

0

@ranger3120 pozdrowiłeś La Ramble? Jak nie to nie odpalam ;)

3

Oni naprawdę są ograniczeni umysłowo.

7

@Rastafarnianin ta nienawiść do Mentzena, że wszystkich napiszę poprawnie, ale jego nazwisko przekręce, żeby było zabawnie...

2

@ShawnC tak, jak siostry Godlewskie

1

@ShawnC ta z prawej wygląda bardzo ładnie.

3

@barcanawieki ja nie śpię, bo trzymam kredens.

1

@MateS a co Fati grał z 10 na plecach to jego.

27

Ewidentnie wysłuchał reklamy i skorzystał z gorących mamusiek w twojej okolicy


5

@SelloutCrowd ale on obiektywny xD

8

@GeneralXavi a jeszcze lepiej, że Real zremisował.

9

@Mitch_Atleta spokojnie, wróci i powie, że z Trzaskowskiego to mocniej krytykuje i się z niego śmieje.

58

@Rastafarnianin tak wiem, powinnien zwyzywać Nawrockiego a napisał taki delikatny post.

3

Chciałem reklamy pooglądać a tu jakieś Super Bowl .

7

@Chucky Flick > Tusk

1

Iñigo jest tak dobry, że aż chyba coś trzeba przelać Bilbao, bo za darmo to jak kradzież.

9

I to jest obrońca klasy światowej. INIGO SZEF!

2

Flick się nudzi, to kłapouchy musi wejść, żeby podnieść ciśnienie.

2

Miałby power keepery to by złapał, ONE KLEJĄ!

1

Mam zawał, Pedri wstawaj.

1

Czerwo, chłop nie chciał, ale wyszło bardzo niebezpieczne zagranie

0

Cieszy bramka po kontrowersji (chociaż dla mnie bez faulu) :D

6

I później Pedri ma 0 w asystach...

0

de Jong znowu niby spojrzysz na skład to jest wpisany, ale na boisku to tak ciężko dostrzec.

0

@MesQueUnClub96 nie uwierzycie do kogo należą odciski palców.

1

Ostry faul na Lewandowskim, ale ten się jednak nie łamie.

0

@norbi77 kostka? Jak on trzymał się za dwugłowy.

5

Ronald Araujo, człowiek ze styropianu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?