D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk człowieku, jabłko jadłem właśnie, bym się udławił.
1
@MichuZ44 już to zrobiłem.
1
Jeśli nie wiecie co kupić na Walentynki:
1
@KamQiX błąd z twitterem
1
@Szczygiel06 dobry z Ciebie człowiek
8
@Kgorecki2500 "I ja mu wtedy mówię: Oczyść go z tego trądu."
[List Lecha Wałęsy do Jezusa Chrystusa, 2, 54-57]
14
@Commando to jeszcze dzień powisi.
1
Trzeba te plakaty Trumpa znad łóżka ściągać.
4
@norbi77 Panie Areczku G8 jest dla Rosji, dla zwykłych państw są cła.
16
@Jakchcesz Skoro Tusk tak głęboko wchodzi w dupsko Niemcom to już zaczynam rozumieć czemu Platforma tak ich wielbi i się na nich wzrouje.
0
@Marian_Pazdzioch moim zdaniem Matka putina.
0
@Iniesta8i w FM ten Ebosse kozak
3
@Cule2013 ja czekam na dzikiego trenera, ale Bartosiak z Zychowiczem też w porządku.
1
@Popitek12 niskie wymagania, co druga na ulicy taka.
2
@KamQiX przecież to nie pierwszy raz w historii będzie.
Czy Niemcy za wojnę i za te wszystkie zbrodnię odpowiedzieli?
Reparacji nie dostaliśmy, działa Sztuki nam zabrali, miasta zniszczyli, inteligencję wymordowali a teraz oni to najlepszy partner do interesów.
2
@esem91 a jakie opcję mamy?
Włączenie się do wojny z Państwem atomowym?
Czekanie aż Ukraina wygra wojnę? A co jeśli stracą jeszcze więcej?
Czekać aż Rosji się znudzi?
0
@FcPortoFan1999 odważne stwierdzenie, że Baśka Topola to nie Crvena Zvezda.
13
Kulisy związku @jowita z @Luciano99
1
@Borneo jesteś pewny? Rozpisałeś to wszytko dokładnie? Może twój wpis jest przełomowy i przejrzałeś Ruskich.
1
@norbi77 no chyba tak, III Rzesza podpisała akt kapitulacji a czy Polska wróciła do Stanów mapy jak przed wojną?
3
@norbi77 no to jaki masz pomysł, żeby Ukraina wygrała wojnę?
4
@norbi77 ale wiesz, że kiedyś inne kraje nam nasze ziemie zabrały i nam nie oddały?
1
@MesQueUnClub96 Premie League w Darta.
1
@Criss18Barca może on też był w gronie tych 101 mężczyzn, tylko że był tym pierwszym i powiedziała mu, że go kocha a tam reszta nie ma znaczenia i będzie myśleć tylko o nim.
1
@macio_944 macie rację, odświeżyłem sobie prezentacje Dembele xD
0
@macio_944 wystawiłeś końcówkę, on miał jakieś momenty, tu ten spacer z piłką jest strasznie cringe xD
10
Najlepsza prezentacja piłkarza w historii.
Edi. Zaraz po Dembele
0
@Bykunn ja też tak luźno rzuciłem, że Tuskowi wszystkie inwestycje by się udały, gdyby Polacy przestali sprawdzać i pytać po co, za ile, komu itd.
A co was to interesuje, 5 mln to 5 mln, jest inwestycja.
8
@Bykunn Tuskowi wszystko by się udało gdyby nie Ci wścibscy Polacy
0
@Uukasz_93 ale masz dwie płcie i plastikowe słomki...