D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker o kim? xD
Dodiego to znam, ale Diddy?
1
@michaleu najlepszy twitt w historii xD
1
@michaleu i cały misterny plan xD
Czasem działa jak weźmiesz ten post z kogoś komentarzem.
0
@michaleu zamiast "x" trzeba "Twitter" i wszystko co po znaku zapytania(plus ten znak zapytania) skasować.
I liczyć, że się wklei prawidłowo.
3
@arasz1819 a Ty dalejez łykasz, że to była PORAŻKA?
2
@Safrani dlatego ja czekam na tych od słomek i dwóch płci.
1
@Damian11 prościej by było, jakbyś się spytał, kto jest najlepszym sędzia Realu Madryt.
0
Gdzie wady?
https://x.com/szef_dywizji/status/1889342029550739935
3
@MesQueUnClub96 a pchanie Ukrainy do UE i NATO to nie jest narażanie Polski na niebezpieczeństwo.
4
@Smrodek gdy Chiny czy USA rosną w siłę z gospodarką i biją rekordy zanieczyszczeń, to UE walczy z klimatem żeby uratować planetę xD
0
@MesQueUnClub96 gde w szku, mie tlo zswaia czm tk.
0
@Bobo25 ale mielone o smaku mięsa, wiesz jakie dobre? Prawie jak mięso.
7
@Safrani u mnie kotlety mielone z tofu, potem zagryze "Raffaello" ze skyra i wiórków kokosowych. I się uśmiechnę nad ciężkim losem lewych.
3
@mrboom czm, bo czemu to tak długi wyraz, że aż trzeba skrótem pisać xD
10
@Marian_Pazdzioch w Argentynie
0
@daniel32778 Fabiański wydaje się spoko, skromny i zawsze był pierwszy, który przepraszał po porażkach Reprezentacji.
0
@Roobo 9zl to przesada, to już ptasie mleczko bardziej opłaca się kupić.
3
Komentarz usunięty
2
Marek Marucha rozjeżdża ludzi.
0
@Coutinho007 papa Smerf > wszyscy
12
@FCB24 przejęzyczył się.
10
@Roobo robią Cię w kakao.
0
@MessiForeverTheBest tak jak 100 konkretów w 100 dni i paliwo po 5.19.
2
@Kgorecki2500 to są legalne działania? Wysyłać kogoś kto torturuje drugiego człowieka? Czy to nie łamanie praw człowieka?
0
@Jakchcesz może dlatego, Zełeński przebił Putina.
5
Poczytał La Ramble, postanowił zmienić zdanie i pomóc Ukrainie.
2
@Cule2013 tak, ale Trzaskowski vibes też jest w porządku.
1
@Cule2013 nie wiem, ale jakoś nie widzę kobiety jako głowy państwa.
0
@MesQueUnClub_87 tak, ale bułka grahamka też jest w porządku.
7
@KrychaFCB Kuwa co tam się dzieję!!!!??? To jest straż graniczna? To są maszyny bez serca i mózgu... Jak tak można... Boli mnie serce i cała klatka piersiowa... Mordercy...