D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Piękny terminarz xD
4
@Rhaan że jak Trump nie wycofa swoich słów to wyp*dala do Kanady lub Meksyku.
1
@Krzysztof1987 nie wiem jaka sytuacja tam jest, ale może myślał, że jak zajmie się czymś to te problemy alkoholowe znikną albo przynajmniej nie będą nim kontrolować, bo jest na poważnym stanowisku.
0
@Popitek12 spokojnie, stanie Ci jeszcze
5
@ObiwanKenobi Grona ich też zweryfikuje.
9
@Zoker w końcu głos rozsądku, możemy się napinać, ale nadal to jest tylko sport i słabszym dniem możemy ten dwumecz z PSG przegrać, a z Benfica jednak większa szansa, że nawet słabszy dzień, nie zrobi nam krzywdy.
3
ze Szczęsnym to wiadomo, że wygrany.
31
@pikass14 chłopie, w sejmie siedzi gościu co wywalił 70 mln złotych na wybory, które się nie odbyły(Normalna osoba jakby naraziła państwo na taką stratę to by z pierdla nie wyszla.
Tam z polowa ludzi siedzi, która nie powinna tam być.
0
@tadzik447 można pomylić z prawdziwością.
0
@ACMaldini3 kiedyś odpaliłem i dopiero pod koniec się zorientowałem, że to FIFA.
34
Orłoś xDD
3
@BorzyKrzys ale tam ktoś dał twitazo xD
1
@Misiusessi ostatnio polubiłem Humphriesa, ale jednak Price w tym starciu.
3
@aspr1me Kagawa to jest supertalent a nie Roque.
7
Z wiekiem stał się zabawniejszy
1
@Hosh Khusanov grał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale ona błędów robi...
1
@Kidd ale serio, oni mają aż tyle roboty, że nie są wstanie zaktualizować maila?
To Niech wynajmą kogoś, kto będzie to sprawdzał.
0
Co? xD
1
@Alek23 powinienem jak ta Pani się nie odzywać xD
27
Moim zdaniem Messi nie jest takim geniuszem za jakiego się go postrzega, owszem - był potworem w Barcelonie, ale jakich on miał wtedy kolegów? A tak to 10 lat, 1 liga mistrzów z piłkarzami których sobie wybierał jak chciał, z wtopionymi setkami milionów euro. Moim zdaniem jest piłkarską topką, ale nie jest jakimś geniuszem ponad wszystkimi.
1
@mientusek1407 jak nie wymyślą sobie jakiegoś transferu za 100mln na środek obrony, to będzie grał a Realu.
1
@MateS https://images.app.goo.gl/iHSed7Mha5orbxE77
1
i wyszło, że Jarek miał rację a się śmieli z niego.
0
@Sandman21 a jesteś pewny, że to Schizofremia? Mi się zdaję, że zwykły trolling.
Wiesz, w internecie to ciężko wykryć, jakby ktoś do mnie na ulicy podszedł i zaczął tak gadać, to bym się nie śmiał.
3
ale to trzeba mieć zryty łeb, żeby wywalić taki poemat na pół La Rambli xD
41
TOP postów, które się najgorzej zestarzały:
0
Luuk De Jong nawet auty wykonuje.
AURA.
2
@xvcWinterSoldier very solid keeper