- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
0
Po co Cena zapowiadał swój ostatni rok w WWE jako ten w którym weźmie występowanie na serio jak on się w ogóle nie pojawia? Historyczny turn na PPV, a na następnej tygodniówce najbliżej nocy ma go nie być. I jeszcze na następnej też ma go nie być. Czyli dopiero po dwóch tygodniach od wydarzenia pojawi się i coś powie. Totalny nonsens? Po co to wszystko? Po co ta huczna zapowiedź, że to ostatni rok jak on się bawi w part timera. Mehhh
@zadafcb @PatrychoO @Encore@Transu96
0
@partymaker może taki jest pomysł, że ludzie mają go zninawidzić. Pojawia się, łoi kogoś, znika, bo ma wyebane. Ponoć ma się pojawić 35 razy.
0
@PatrychoO No ja miałem już dość tych postaci które pojawiają się kiedy chcą, mistrzowie pary timerzy i w ogóle. Myślałem, że za Tryplaka będzie lepiej z tym.
0
@partymaker może jest to budowane powoli i na koniec roku się to wszystko rozkręci.
0
@D10SLEO Jak na koniec roku jak WM w kwietniu
1
@partymaker a co to ma skończyć się kariera na WM? Może wygra na WM i intesywnie będzie się pojawiał bronić tytułu.
0
@partymaker mówił od początku, że ma zaplanowane ok. 40 dat. W roku mamy 53 tygodnie, więc wiadome było, że trochę będzie odpuszczał, szczególnie na początku roku, gdzie ma pewnie najwięcej starych zobowiązań filmowych
0
@D10SLEO No ale jego obecność powinna być właśnie najważniejsza w RTWM, to jego ostatnia i ma wystąpić w ME i zgarnąć pas.