- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
5
No to zaczynamy odcineczek:
Fajnie jakby całą serię z tego nagrał chociaż domyślam się, że proste logistycznie to by nie było
@Comentateiro @michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @barcelonaLM @misterio
2
@Kgorecki2500 Eksperci już się obudzili, żeby zdążyli z rzetelną krytyką?
1
@Kgorecki2500 to się w pale nie mieści
3
@Kgorecki2500 obiektywnie jest to ciekawa seria. I w ogóle czuć taką świeżość od Mentzena w tej kampanii. Serio najlepiej prowadzona kampania ever. Szkoda tylko, że Mentzen ma problem z tymi small talkiem, bo to mega ważny aspekt w relacjach międzyludzkich, a to znowu ważny aspekt jaki Prezydent..
1
@michal26 No dokładnie. Tak jak pisałem, posłem zostać obiektywnie ciężko, nie każdy też się do tego nadaje z różnych względów, nie każdy, nawet jakby się dostał na listy jakiejś partii przekraczającej 5% w skali kraju to by miał dobre miejsce na niej a tak jakkolwiek można zobaczyć to życie polityczne od kulis.
0
@michal26 niestety, ale choroba nie pozwola mu na to, żeby być w tym dobrym.
1
@D10SLEO tak. Wiem o tym, ale mnie za przeproszeniem, to gówno obchodzi xD w sensie...no i tak Mentzen moim zdaniem jest krok milowy przed reszta, co pokazuje podejście do tej kampanii. Przebił jedną ścianę - ma charyzmę. Wydawało się, że może być z tym problem, ale no jak się ma kandydatów poziomie Trzaskowskiego czy Nawrockiego, o Biejat nie wspominając, to ciężko nie wyglądać na gościa z charyzmą xD
No, a takimi filmikami przebija kolejny mur - pokazuje, że jednak jest człowiekiem, a nie robotem.
0
@michal26 ale ja nie napisałem tego jak zarzut do niego, tylko żeby wyjaśnić, że mimo tego, radzi sobie bardzo dobrze.
0
@D10SLEO no radzi radzi. Potrafi rozmawiać, tylko czasami ma takie dziwne zwiechy xD
0
@michal26 Polecam zwrócić uwagę na fragment o Komisji Etyki XD
1
@Kgorecki2500 bekę miałem straszną z tego xD i w sumie dlatego właśnie młodzi głosują na Konfe, bo jako jedyni dostrzegają te absurdy.
A ja też pragnę zauważyć, jak dużo starszych osób podchodzi do Mentzena.