Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 Jak wybitny komentator Recha_0684 został wyprostowany ze swoimi bzdurami jakimi nas obsrywał w sprawie CPK, to trzeba napisać coś kompletnie z dupy, a propos niczego.
Czy ty kiedykolwiek napiszesz coś co ma sens?
0
@Borneo Ja ciągle nie jestem przekonany, że ten projekt jest racjonalny. Ale widzisz, jaką wielkomocarstwową sraczkę prawicową mamy na LR i po prawicy w Polsce. Jak tym ludziom jakaś antyniemiecka szajba uderzy do łbów jak koniowi owies, to logiczna dyskusja jest wykluczona.
Warunki demograficzne, jak piszesz będą się zmieniać, poza tym czytałem analizy kwestionujące możliwość zwrotu poniesionych kosztów.
Jak już się zdecydują, będę trzymał kciuki, wiadomo, ale oby ten projekt nie okazał się przeskalowany.
9
@Miszak
Weryfikacja już nastąpiła - Polska wróciła do grona państw cywilizowanych i cieszy się kasą z Unii. Ponad 250 aktów oskarżenia Twoich idoli jest w prokuraturach.
Szczujni TVPiS nie ma. Szczury uciekają na Węgry.
Jest dobrze. Powietrze się oczyszcza.
9
@maroon Nie "ten", tylko projekt został zmodyfikowany, i już nie ma "tego" projektu jakbyś zapomniał.
0
@NeroTFP1 Musi być to specyficzny i ekspercki portal, bo nie chce mi się wierzyć, że gdyby Polacy sięgali po literaturę anglojęzyczną to woleliby ichnie lektury od książek np. Kinga.
0
@barcelonaLM A jak już zbudują, to coś innego się przyklei do Tuska, co? Nie byłeś wśród tych skomlących, jak to Tusk uwala projekt?
2
Komentarz usunięty
2
@Borneo Nie dość, że nie zbudują, to jeszcze przez Polaków. Tusk zwariował z ta podległością wobec Niemiec.
0
@NeroTFP1 To brzmi jakby polonistka (przepraszam, że tak przeklinam) napisała listę lektur i prosiła obcych o ocenę.
"Ferdydurke" "Sklepy cynamonowe" - litości, to ludzie zza granicy czytają z własnej woli w wolnym czasie?
2
To ja uderzę w kontrowersyjne tony: jedzenie ikry to aborcja na karpiu
0
@FrankliN7 Wszystkie książki typu "young adult", celuj w półki z tym nagłówkiem, np. w empik-u.
Nastoletnie dziewczyny wręcz uwielbiają dramy typu młoda dziewczyna poznaje księcia, który coś tam ...
Z tego co wiem jest takich książek bez liku, więc przeczytaj na okładce, czy jest tam jakieś ukryte romansidło i powinno się udać.
0
@Marian_Pazdzioch Ty lepiej zjedz sobie karpia.
0
@AxelF Dostałeś czarno na białym potwierdzenie, dlaczego kolega dyskutant ma u mnie opinię ślizgacza, bo dokładnie tak wygląda dyskusja z tym kolegą. I z tego właśnie powodu już z nim rozmawiać nie będę. Już nie mówiąc o tym , że intelektualnie nie dorasta Ci do pięt.
Przeczytałem Twój ostatni wpis w wątku - masz poczucie, że taka rozmowa ma sens? Jeśli, tak, co powoduje, że tak sądzisz? Bo chyba bycie kulturalnym za małe kompetencje do prowadzenia dyskusji?
1
@comtedurgell Mój silnik jest przekręcony, ponieważ pewnego dnia zresetowało mi staż na stronie
0
@maroon Poranek TOK.FM - przegląd prasy. To było chyba za wyborczą i to wersji za wykupiony dostęp. Raczej prowadząca nie wymyślała na żywo artykułu.
0
@Eklerek Nie wrzucasz nic, poza zdaniem kilku osób, których opinie nijak się nie mają do jakości programów i publikacji Kołtonia. Klasycznie szkalujesz, dalej jest to działanie w stylu trola na zasadzie "daj człowieka, a paragraf się znajdzie"
To przypomina atak na zasadzie "on jest głupi, bo tak"
W jego programie jest mnóstwo ciekawych gości, ze świetnymi wnioskami, ciekawostkami, analizami itp. Mnóstwo faktów z przeszłości, anegdotek i dużo dużo więcej. Ale, żeby to wiedzieć, to trzeba słuchać programów, a nie youtuberów Stanowskich, którzy szukają haków.
1
@Antimadridista_WR To prawda, posłowie na których głosuję, też chowają się po Węgrzech. W sumie to tradycja polskiego parlmentaryzmu.
0
@Eklerek Nie rozumiem tych linków z Feio. Jakich perełek? Normalne rozmowy.
Stano zatrudnia gościa na X i próbuje oczerniać Kołtonia? O co Ci chodzi?
Nie rozumiem. Działając w ten sposób (jest to działanie a'la trol) można zrobić kompilacje każdemu dziennikarzowi sportowemu.
Strzelasz pustakami, widać tu zero zarzutów, a wielką niechęć. I nic więcej.
3
@Nightraider Ale zobacz ile jest tego betonu w społeczeństwie. Cokolwiek nie zrobisz, 30% gwarantowane.
Okradasz skarb państwa - no problem
Wpuszczasz za łapówki migrantów - no problem
Dewastujesz prawo - no problem
Jest to bezmyślna cześć społeczeństwa, która daje pisiorom licencję na zabijanie. Im wolno dosłownie wszystko, a wymogów nie ma żadnych.
0
@Eklerek Czyli jak człowiek w życiu raz się pomyli w przewidywaniach, to znaczy, że jest skończony?
Tzn. że Ty w życiu nigdy nie popełniłeś błędu.
Ten chwyt z Kagawą jest tani i populistyczny, coś w stylu Stanowskiego.
Wyłapujesz 1 błąd, z 30 lat działalności, czyli zachowujesz się jak rasowy internetowy trol, albo pisior.
Makabryczne standardy. A autorytetem jest dla Ciebie Strejlau, który w życiu prawie niczego nie osiągnął.
1
Hansi Flick do trzech Króli!
8
Ten Romanowski zbiegły na Węgry to jakaś większa patologia, czyli w sumie zachowuje się klasycznie po pisowsku.
Dziś rano w przeglądzie prasy, przytoczono artykuł, gdzie opisano jak Romanowski walczył z inna kandydatką PiSu do Sejmu o nazwisku Strzałka. Koleś współpracował z jakąś rodziną, która zajmowała się ściąganiem plakatów wyborczych swojej rywalki.
I te plakaty znaleziono gdzieś w garażu tej rodziny.
Co to za patusiarze. 33% poparcia w społeczeństwie.
0
@ObiwanKenobi Usunęli mi opis twojej "inteligencji" więc muszę mniej dosadnie:
"przechlapał talenty wielu polskich piłkarzy" - znaczenie: nie wykorzystał tych talentów, a nie zniszczył je. Sądzę, że rozgarnięty 6-klasista z podstawówki dałby radę to zrozumieć.
Zalecam czytanie książek, rozwiązywanie zagadek logicznych. Martwi mnie, że wyglądasz na takiego, który dobre rady ignoruje.
0
@Eklerek Nie interesuje mnie książka youtubera nędznej maści.
Ocenę Kołtonia opieram na jakości programów Kołtonia, a ta ocena jest wysoka.
To, że nie umiesz sam wyrobić sobie opinii, a potrzebujesz wykładów populisty-youtubera, źle świadczy o Tobie.
1
@OBSERWATOR2021 Ale jesteś zakłamanym hipokrytą. Zawsze w twoim fanatyzmie zastanawia mnie jedno: czy w latach 2015-23 nie zauważyłeś, że granice dziennikarz-polityk dzięki wysoce patologicznej relacji pisiorów i ich funkcjonariuszy zniknęły?
Wtedy cię to nie raziło?
"Tutaj popelnili ten blad, ze udali sie w miejsce publiczne"- to jest zdanie-hit!
Jaki błąd? W czym? Jeśli udali się w miejsce publiczne, to znaczy, że niczego nie chcieli ukryć.
Poza tym, można włączyć TVP i zobaczyć gołym okiem czym różniła się propagandowa nawalanka pisu i ich pseudodziennikarskich popychadeł od obecnej TVP. Nie są to dziennikarze marzeń, ale nie służą jednej partii.
"Swoja droga ciekawe co tam ustalali, czyzby nowa strategie jak tu jeszcze bardziej uderzyc w Nawrockiego?" - TVP nie działa już jak sekta jednej partii, gdzie polityk wyznacza strategię ataku na przeciwnika. Takim fanatykom jak ty trudno to zrozumieć, bo twoi idole inaczej nie potrafią.
0
Komentarz usunięty
0
@Eklerek Dlaczego Twoim zdaniem celnie? Bo Strejlau tak powiedział? A to jakiś autorytet?
Bo ja pamiętam Strejlaua głównie z tego jak przechlapał talenty wielu polskich piłkarzy gównianie prowadząc reprezentację.
5
@urbipl Po pierwsze funkcjonariusz pisowski Cenckiewicz nie ma prawa etycznego wypowiadać się o standardach, bo to bankrut moralny.
Po drugie, przez 8 lat TVPiSu ścieki wydawały się czyste w porównaniu z szambem jakie wylewały się każdego dnia z TVP.
Jaka to jest potężna różnica, gdy włącza się obecnie TVP INFO i nie masz tępej nawalanki na oponentów politycznych, bo z tonu wypowiedzi nie idzie wywnioskować nawet kto rządzi TVP.
Jeszcze w 2023 roku nawet przez sekundę nie szło mieć wątpliwości, kto jest diabłem wcielonym, bo np. przy awarii Stadionu Narodowego porażał oczy pasek:
"flagowa inwestycja Tuska wali się". Kiedykolwiek włączało się TVSzambo, od razu było widać, kto w tej gnojówie rządzi i kogo obrzyguje.
To się skończyło i choć po rządach pisu, który zniszczył renomę TVP i już nie chcą tam pracować wysokiej klasy dziennikarze, to obecnie jest nieporównywalnie lepiej.
A ludzie twojego pokroju i wasze zdanie nie ma znaczenia. Jak przyzwyczailiście się do smrodu szamba, to nie czujecie już innych zapachów.
2
@Tomaszekkkkk Pytasz o "Obłąkanych" z Kate Beckinsale?
1
@BorzyKrzys @RafiVeB Krzysiek - masz poczucie, ze robisz z siebie błazna tą odpowiedzią? Jeśli nie to jesteś w złym miejscu.
Możecie zabełkotać wszystko, idzie Wam to doskonale, ale poseł od "bydła" to gość z PSL-u. Wykażcie, że 3 lub 5 lat temu miał inne zdanie, to przyznam Wam rację.
Dawna opozycja jest wielonurtowa, od posłów biegających na granicy z reklamówkami, po krytyków migracji.
Powinniście mieć nieco więcej inteligencji, niż stare wiewiórki z nad granicy polsko -białoruskiej.